Aslı Börek Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Aslı Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Börek sektörüne girmeye karar vermiş olan girişimciler, Aslı Börek bayilik sistemi ile hazır kurulmuş, işleyen bir yapının parçası olabilirler. Aslı Börek’den bayilik alarak bu sektöre girerseniz, börekçi dükkanı işletmek hakkında bilmediğiniz her şeyi öğrenebilir, kısa sürede bu alanda tam donanımlı hale gelebilirsiniz. Yatırımcı dostu bir bayilik sistemi hazırlayan firma, sizleri de bayilik çatısı altına davet ediyor.

Sektöre atıldığı tarihlerde su böreği üretimi yapan Aslı Börek, o vakitler Göztepe’deki üretim tesisini kullanmaktaydı. Börek sektöründe tecrübe kazandıkça büyüme adımları atan firma Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m2’lik bir üretim tesisi kurdu. Bu tesis ile unlu mamüller üretimi sektöründe ülkemizdeki en büyük firmalardan birisi olmayı başaran Aslı Börek, ana üretimi olan su böreğinin yanı sıra simit-poğaça, çeşitli börek türleri, kurabiye çeşitleri, şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, zeytinyağlı sarma ve mantı da üretmeye başlamıştır. Franchise – Bayilik yoluyla İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Balıkesir, Eskişehir, Mersin, Konya, Van, Batman, Bolu’da yeni şubeler kuran firma, yurtdışına da açılmıştır. Şu an çeşitli Avrupa, Arap ülkelerinin yanı sıra Amerika’da da şubeleri ile hizmet vermektedir.

Aslı Börek Bayilik Şartları

Aslı Börek bayilik şartları

  • Aslı Börek için yapılacak yatırım miktarını karşılayabilecek sermaye gücü olan kişilerin bayilik başvurusu yapmasını rica ederiz.
  • Bayilik talep edecek adayların girişimci bir ruha sahip olmasına, çalışkan ve gıda sektöründe başarıya ulaşma hırsını taşımasına dikkat edilecektir.
  • Bayi adayı tüm iş gücünü Aslı Börek restoranı üzerine harcamalıdır. Yoğun ilgi ve çalışma isteyen bu sektöre uyum sağlayabilecek olan adaylar bayi olmalıdır.
  • Bayilik alacak olan kişi yaya trafiğinin yoğun olduğu, araç trafiğinin sık olduğu bir konumda dükkan bulmalıdır. Bayi adayının çalışmayı düşündüğü lokasyon bizlere bildirilmeli ve bizden onay almalıdır.
  • Kiralanan yerin açık alanı ve otoparkının olması gerekmektedir.
  • 3 farklı konsept ile bayilik vermekteyiz. AVM – Butik Restoran veya Cafe konseptimizden, bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Aslı Börek Bayilik Başvurusu 2024

Aslı Börek bayilik başvurusu

Börek sektöründe en kaliteli iş yapan firmalardan birisi kuşkusuz Aslı Börek firmasıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında bayileri – franchiselarının olması da firmanın başarısını kanıtlar niteliktedir. Eğer firma için gereken yatırım bütçesine sahipseniz bu fırsatı kaçırmayın ve bayilik başvurunuzu yapın.

Firma İletişim
Adres: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:4 Y.Dudullu-Ümraniye / İSTANBUL
TEL: (0216) 418 25 72
e-Mail: info@asliborek.com.tr

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz