Labarba Börek Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Labarba Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Son yılların en gözde işlerinden birisi elbette börek şubesi açmaktır. Gıda sektöründeki cazip kâr oranları yatırımcıların bu alana doğru yönelmesini sağlamıştır. İrili ufaklı pek çok börek üreticisi firma da bayilik vererek bu sektörün gelişmesinde öncü olmuştur. Bir börekçi dükkanı kurmayı planlıyorsanız değerlendirebileceğiniz bayilik seçeneklerinden birisi de Labarba Börek bayilik sistemidir. Yazımızın içeriğinde Labarba Börek’in bayilik şartları hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

İlk şubesini İstanbul / Büyükçekmece’de açarak börek sektörüne giriş yapan Labarba Börek, kısa zaman diliminde popüler olmayı başarmış ve şubeleşmeye başlamıştır. Günümüzde börek lezzetini Edirne, Bursa, Ankara, Isparta ve Kırklareli’ye taşımayı başaran firma şık ve kaliteli börek cafeleri ile yükselişini sürdürüyor. Börek menüsünde peynirli, kavurmalı, pastırmalı ve pizza çeşnili lezzetleri sunan firma müşterilerine hep aynı lezzeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte.

Labarba Börek Bayilik Şartları ve Özellikleri

Labarba Börek bayilik şartları

  • Börek sektörüne girmeye karar vermiş, çalışkan ve azimli bayilik adaylarının başvurularını beklemekteyiz.
  • Bizimle çalışacak olan kişilerin tüm iş gücünü bu alana ayırabilmesi gerekmektedir. Börek cafe işletmek için uzun süre işinin başında durabilecek kişiler bayilik talep etmelidir.
  • Firmamızın bayisi olarak alanında tanınmış bir markanın desteğini sonuna kadar arkanıza alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bayilerimize her konuda destek veriyoruz, onları sektöre hazırlıyoruz.
  • Bayilerimize en taze ürünlerimizi güvenli olarak sevk ediyoruz. Tüm şubelere aynı lezzet kalitesinde ürünler gönderilmektedir.
  • Açılacak şube yoğun araç trafiğinin ve yayaların sıklıkla ziyaret ettiği çarşı, cadde ve bulvarlar üzerinde olması gerekmektedir. Bayi adayı tarafından bulunan dükkanın lokasyonu bize bildirilmeli ve bizden onay alınmalıdır.
  • Bayilik alınacak bölge ve dükkan bizim tarafımızdan onaylanırsa, bayi adayı ile detaylı görüşmeler başlatılacak ve bayilik – franchise sistemimizin detayları ve ücreti adaya bildirilecektir.

Labarba Börek Bayilik Başvurusu

Labarba Börek bayilik başvurusu

Labarba Börek bayilik sistemi börek sektörüne girmeyi planlayanlar için oldukça cazip diyebiliriz. Firma her ne kadar bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli konusunda net açıklamalar yapmamış olsa da Labarba Börek’in yatırım maliyetinin yüksek olacağını sanmıyoruz. Herkesin bütçesine hitap edebilecek bu sisteme başvurmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Dizdarya Mahallesi Kemal Atatürk Caddesi No:22/A Büyükçekmece / İstanbul
TEL: 0530 434 94 00
e-Mail: info@labarbaborek.com

Mesaj Bırakabilirsiniz