Dilim börek bayilik franchise bedeli 2024! Şartlar ve maliyetler

Dilim Börek yolculuğuna 2003 senesinde başlamıştır. 2015 senesinden bu yana Payna Grup bünyesinde hizmet verilmektedir. Marka hem Avrupa hem de Asya yakasında lezzet durakları kurmuştur. Markanın tecrübeli ve eğitimli kadrosu müşteri memnuniyetini garantilemektedir. Birinci sınıf ham madde kullanılarak yapılan lezzetli yiyecekler sayesinde marka sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Dilim Börek bayiliği alarak bu tadı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinin bulunduğu adres zengin bir menüye sahiptir. Kurabiyeden baklava çeşitlerine, su böreğinden kol böreğine kadar enfes yiyecekleri Dilem Börek’te bulabilirsiniz.

dilim borek dukkan bayi

Dilim Börek Bayilik Şartları Nelerdir?

Dilim Börek bayiliği şartları yerine getirilerek bayilik alınabilir. Dilim Börek bayiisi olmak için iş yerinin yaya ve araç trafiğinin yakın olduğu bir yerde olması gerekiyor. Buna ek olarak yerine getirilmesi gereken diğer şartlar şu şekildedir:

  • Dilim Börek menüsünde yer alan yiyeceklerden başka yiyecek satılması mümkün değildir.
  • İş yerinin tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • Hem tabela hem de reklam kullanılması zorunludur.
  • Grup toplantılarına katılmak zorunludur.
  • Sözleşme kurallarına uymak zorunludur.

Kişilerin bayi olmak için disiplinli, çalışkan ve işinin başında kişiler olması da son derece önemlidir. Kişilerin sahip olduğu özelliklerin iş yerinde başarı için çok büyük bir etken olduğu unutulmamalıdır.

Dilim Börek Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak için yerine getirilmesi gereken ilk maddi basamak isim bedelinin ödemesidir. Bayilik almak isteyen kişilerin ödemeleri gereken bedel ortalama 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak gelirden pay da ödenmesi gerekecektir. Ödemelerin hepsi miktarlarıyla birlikte sözleşmede yer alacaktır.

Dilim Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Dilim Börek bayiliği almak için yapılması gereken şey çok kolaydır. Markanın resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmına gelin. Buradan başvuru formunu doldurun. Yetkililer forma girdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizinle iletişime geçecektir. Üstelik marka bayilerine eğitim de vermektedir. Bu eğitimle işletme konusunda çok daha profesyonel ve kaliteli bir bakış açısına sahip olursunuz.

Dilim Börek’in Kaç Tane Bayisi Var?

Dilim Börek bayi sayısı 30’a ulaşmayı başarmıştır. Dilim Börek kısa sürede farklı bayilikler vererek bu sayıyı daha da artırmayı hedeflemektedir. Dünya trendlerini takip eden marka bütün bayiliklerinde bu trendlerin yakalanmasını sağlamaktadır.

Dilim Börek Müşteri Hizmetleri İletişim

Dilim Börek müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişim kurmak için telefonlarınızdan 0216 536 96 32 arayabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz