Levent Börek 2023 franchise isim hakkı bedeli! (Bayilik şartları, maliyeti)

Levent Böreğin 1968 tarihinde kurulmuş, babasından öğrendiklerini geliştirerek kendine özgü bir tarifle çok çeşitli böreklerini hazırlayarak levent böreği şuan ki durumuna getirmiştir.Türkiyenin birçok ilinde ve ilçesinde bulunan levent börek eşsiz lezzetiyle müşterilerin börek denildiğinde gideceği ilk durak haline gelmiştir. Hal böyle olunca girişim fırsatları denildiğinde insanların ilk düşündüğü firmalardan biri olmuştur. Bakıldığında bu kadar çok rağbet gören bir firmadan bayi açmak oldukça mantıklı ve karlıdır.

Levent Borekcilik Bayilik Alma Sartlari

Levent Börekçilik Bayilik Nasıl Alınır?

Türkiye’de müşterilerin zihninde börek denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olan levent börek kendini bu pazarda tamda istediği gibi konumlandırdığını söylemek yanlış olmaz. Levent böreğin pazardaki bu konumu yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Böylelikle levent börekte bu ilgiye karşılık olarak hem de markasını büyütmek adına franchise vermeye başlamıştır.

 Peki levent börekten nasıl bayilik alınır? Bu sorunun cevabı oldukça kolay aşağıda vereceğim firma bilgileriyle levent börekle doğrudan iletişime geçebilir veya kendi internet sitesindeki franchise başvuru formunu doldurarak ön başvuruda bulunabilirsiniz. 

Levent Borekcilik Bayilik Alma Sartlari2

Levent Börekçilik Bayilik Şartları Nelerdir?

  • Levent börekçilik açmak istediğiniz lokasyonun kalabalık olmasına dikkat etmeniz gerekir. İnsanların yoğun olduğu caddeler avm yada avm yakınları gibi.
  • Levent Börekçilik müsteri memmuniyeti açısından hassas bir işletmedir ve yatırımcıların da bu şekilde çalışmasını istemektedir.
  • Levent Börekçilik gıda sektöründe olduğu için temizlik açısından hassasiyeti yüksektir yatırımcıların da hassasiyet göstermesini  beklemektedir.
  • Bulunduğunuz il ve ilçede gerekli olan her tür yasal izni almış gerekmektedir.
  • Levent Börekçilik açacağınız konumunun yakınlarında herhangi bir Levent Börekçilik Şubesi bulunmaması gerekir

Levent Börekçilik Bayilik Açma Bedeli Ne Kadar?

Leven Börekçilik ‘benzeri değil , orjinali’ sloganıyla türkiyede en iyi börek firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak içinde her geçen gün birbirinden farklı il ve ilçelerde bayilik vermeye devam etmektedir. Yatırımcıların ise en merak ettiği konulardan biri bu bayilik açma bedelinin ne kadar olduğudur.

Levent börekçilik bayilik açma bedeli en son haliyle toplam 200 bin ile 400 bin TL arasında bir maliyetle karşılaşılmaktadır. Şubeler için aylık minimum 60 bin TL ciro hedefi bulunuyor.

Mesaj Bırakabilirsiniz