Buzdağı Su Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Buzdağı Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Su bayiliği almak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz firmalardan bir diğeri Buzdağı Su’dur. Gıda Hareketi raporlarında en sağlıklı ambalajlı su firması listesinin zirvesinde yer alan Buzdağı Su bu başarıyı hak etmektedir. İçimi lezzetli ve yumuşak bir tat sunan Buzdağı Su özellikle İstanbul ve çevresindeki illerde tüketiliyor. Bayilik ağı ile Türkiye’nin bir çok noktasında damacana satışı gerçekleştiren firma bayi sayısını artırmayı arzuluyor. Bu kapsamda yeni bayilikler veren Buzdağı firması sizin de bayilik başvurunuzu bekliyor. Yazımızda Buzdağı Su bayilik başvurusu nasıl yapılır ve şartları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Kaynağı Sakarya’nın Geyve ilçesindeki Doğançay Köyü Keremali Dağları sınırlarındaki Yörük Ali Kestanelik Mevkiinden çıkartılan su Eskişehir’deki dolum tesisine aktarılmakta ve burada şişelenip ambalajlanmaktadır. Firmanın dolum tesisi 6000 m2’si kapalı ala, toplamda 28.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Fabrikadaki dolum tesisi tamamen modernize edilmiş ve el değmeden, seri şekilde şişelenme ve ambalajlanma yapılmaktadır.

Buzdağı Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Buzdağı Su bayilik şartları

  • Bizimle birlikte kazanmak isteyen, girişimci, girişken, çalışkan ve kurum kültürümüze uyum sağlayacak adayların bayilik başvurusunu bekliyoruz.
  • Bayimiz olmak isteyen adaylar damacana su satış sektörüne gereken yatırım miktarını karşılayabilecek finansal güce sahip olmalıdır.
  • Bayilik almak isteyen adaylar bizlere şube açmak istedikleri lokasyonu bildirmelidir. Su bayiliği almak istediğiniz il / ilçe ve mahalleyi belirtmelisiniz. Bayilik almak istediğiniz bölge yatırım hedeflerimiz arasındaysa bayilik isteğiniz değerlendirilecektir.
  • Damacana depolamak için ofis, büro / yazıhane kiralama işlemi size aittir. Kirası uygun, bütçenizi aşmayacak bir dükkan kiralamanızı öneriyoruz.
  • Şubede çalışacak personeller bayi adayı tarafından işe alınacaktır.
  • Bayilerimizde çalışacak personelin kılık ve kıyafeti düzgün olmalı ve Buzdağı markasına yakışır olmalıdır.
  • Bayilerimiz dağıtım için kullanacakları araçları kendileri satın alacaklardır.

Editörün Notu: Buzdağı Su bayilik almak için gereken yatırım miktarını öğrenmek için firma ile temas kurmanız gerekir. Firmanın açıklamış olduğu net bir bayilik ücreti yoktur. Bayilik fiyatı, bayilik talep edilen bölgeye göre değişebilir. O yüzden net bilgiler için yazımızın en altındaki iletişim adreslerini kullanarak firma yetkililerine bayilik ücretini sorabilirsiniz.

Buzdağı Su Bayilik Başvurusu  nasıl yapılır?

Buzdağı Su bayilik başvurusu

Damacana su dükkanı açmak için en iyi bayilik tercihlerinden birinin Buzdağı Su olacağını düşünüyoruz. İtibarlı bir marka ve oldukça popüler bir firma. Bayilik fırsatını kaçırmayın ve hemen bayi olma talebinizi gönderin.

Firma İletişim
Adres: Hanlı Sakarya Mh. Şehit Zekeriya Gözyuman Cd. N:15/21 Arifiye / Sakarya
TEL: +90 264 526 73 80
e-Mail: info@buzdagisu.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz