Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanmak

Ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir çok kişi işsiz kaldı veya iş bulamaz hale geldi. Durum böyle olunca insanlar geçinebilmek için az da kazandırsa ufak tefek işler yapmak istiyorlar. Cebinde sermayesi olmayan adam sıfırdan bir dükkan kuramayacağı için sermayesiz iş fikirleri bulmak istiyor. Biz de bu talebe cevap vermek için bir yazı hazırlamaya karar verdik. Bu yazımızın konusu: direksiyon dersi vererek para kazanmak

Ben çok usta şoförüm, arabalardan iyi anlarım, 40 yıllık kamyoncuyum diyorsanız cebinizde hiç para olmasa bile yapabileceğiniz bu iş sayesinde yüksek miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii bu işi yapabilmek için ortalama bir arabaya sahip olmanız gerektiğini belirtmeliyiz.

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanmak

direksiyon dersi vererek para kazanmak

Yeni ehliyet almak isteyenler direksiyon sınavına girecekleri zaman çok tecrübesiz oldukları için zorlanırlar ve bu nedenle özel ders almayı talep ederler. Yaklaşık 10 yıl önce ehliyet almak için girilen direksiyon sınavı çok kolaydı, sadece düz bir yolda ileri ve geri gidip ehliyetinizi alabiliyordunuz. Ancak işler şimdi zorlaştı. Direksiyon sınavını geçebilmek için bir araç ile sık sık pratik yapmak gerekiyor. Hal böyle olunca da direksiyon dersi verenlere gün doğdu. Yepyeni sermayesiz bir iş fikiri ortaya çıktı.

Direksiyon Dersi Almak İsteyenleri Nasıl Bulurum ?

ders almak isteyenleri nasıl bulurum

Bunun için çeşitli platformlar var. İnternetin bize sunmuş olduğu nimetlerden yararlanacağız ve özel direksiyon dersi almak isteyenlerin bizleri bulabilmesini sağlayacağız. Bunu yapmak için en bilinen ilan sitelerine ders ilanınızı ekleyebilir ve ilan açıklamasına kendi resminizi koyarak karşı tarafa güven verebilirsiniz. İlan denilince akla ilk gelen site elbette Sahibinden.com’dur.

Aşağıda Sahibinden.com’da özel direksiyon dersi ilanı veren kişileri görebilirsiniz.

sahibinden.com direksiyon dersi ilanları

Siz de yukarıda gördüğünüz ilandaki gibi Sahibinden’e ilan ekleyebilir ve böylece özel direksiyon dersi almak isteyenlerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte armut.com sitesinde de bir ilan yayınlayarak ders alacak kişileri bulabilirsiniz.

Bu İşten Kaç Para Kazanılır ?

direksiyon dersi vererek kaç para kazanılır

Direksiyon dersi vererek para kazanmak isteyenler bu iş ile ne kadar kazanılacağını merak ediyorlar. Elde edeceğiniz kazanç işi yapacağınız gün ve müşteriye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Ancak genel olarak sektördeki fiyatlar 1 saatlik direksiyon dersi için 100 TL civarlarında. Sizler de ilanlarınızı verirken piyasayı kontrol ederek en uygun fiyatı seçebilir ve müşterilerinizi bulabilirsiniz.

Düşük fiyattan ders vererek fazlaca müşteriye hizmet edebilirsiniz. Örneğin sadece Cumartesi – Pazar bu işi yapsanız ve 2 adet öğrencinizin her birine 1 saat ders verseniz 400 TL kazanırsınız. Ayda 4 hafta bunu devam ettirerek aylık 1600 TL net gelir elde edersiniz. Gerçekten de yabana atılmayacak bir kazanç neredeyse asgari ücrete yakın bir rakam.

Direksiyon dersi vererek para kazanmak isteyenlere umarız faydalı bilgiler verebilmişizdir. Bu işi yapmak isteyenlere şimdiden başarılar dileriz. Kolay gelsin.

Mesaj Bırakabilirsiniz