Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayilik Alma Şartları

Uzun yıllar önce gıdada başlayan tüketim alışkınlığına harika çözümler yaratan Etiler Marmaris, Türkiye’nin farklı illerinde şubelere sahiptir. Şubeler müşterilere üstün kalitede hizmet sunar. Siz de bu markanın bir parçası olabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.

Etiler Marmaris döner, köfte, burger, soğuk sandviç, kahvaltı gibi zengin seçenekli ürünler sunar. Etiler Marmaris kurulduktan kısa süre sonra gıda sektöründe öncü bir konuma sahip olmayı başarmıştır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için de şube sayısını artırmıştır.

Etiler Marmaris bayiliği alarak bu şubelerden birisi siz olabilirsiniz. Sıfırdan başlamadan ticaret hayatına atılmak isterseniz bayilik almak en mantıklı seçeneklerden bir tanesidir. Etiler Marmaris bayi sahipleri aylık iyi kazançlar elde edebilmektedir.

etiler marmaris dukkan

Etiler Marmaris Bayilik Şartları Nelerdir?

Etiler Marmaris bayiliği şartları yerine getirildikten sonra firmaya başvurunuzu ileterek bu yolcuğa çıkabilirsiniz. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bayilik almayı planlayan kişilerin merkez tarafından verilecek eğitimlere katılması zorunludur.
 • İş yeri yaya ve araçların yoğun olarak bulundukları bir yerde konumlanmış olmalıdır.
 • İş yeri içinde merkez tarafından belirlenmiş olan reklam ve tabelalar kullanılmalıdır.
 • Bayilik almak isteyen kişilerin işlerine sahip çıkmaları ve işini sevmeleri gerekir.
 • İş yerinde çalışacak olan personel bayilik almak isteyen kişi tarafından belirlenecektir.

Bu şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu yapmanızda fayda var.

2022 Etiler Marmaris Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bu işe başlamak için ilk önce belli bir yatırım bedelini karşılamanız gerekir. Bu bedel ortalama 300 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayilik alarak başarı ortaklığına sahip olursunuz. Express şube ve klasik şube olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Hangi seçeneği tercih edeceğinize göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor.

Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır?

Etiler Marmaris bayiliği almak için kişilerin resmi internet adresi üzerinde yer alan bayilik başvuru form unu doldurmaları yeterli oluyor. Formunuz yetkili kişilere iletildikten sonra belgeler inceleniyor ve mutlaka size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılıyor.

Etiler Marmaris’in Kaç Tane Bayisi Var?

Etiler Marmaris bayi sayısı toplam 15 il için 49 şube olarak belirlenmiştir. Bütün Türkiye’ye ve daha sonra yurt dışına yayılma hedefi bulunmaktadır. Kazandıran bayilik yapısı, dinamik ve eğitimli personeli, eşi benzeri olmayan lezzetleri ile Etiler Marmaris’ten vazgeçemeyeceksiniz.

Etiler Marmaris Müşteri Hizmetleri İletişim

Etiler Marmaris müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 384’dür. Bu numara özel olarak bayilik almak isteyen kişiler için tahsis edilmiştir. Bayilik hakkında detaylı bilgiye bu numaradan mesai saatleri içinde ulaşmanız mümkündür. Siz de bayi olun, siz de kazandıran bayilik yapısının tadını çıkarın!

 

ETİLER MARMARİS

Misyonumuz : % 100 yerli , kaliteli ve güven kelimeleri ile özdeşleşmiş Markamız ETİLER MARMARİS’ in Türkiye’nin bir’İncisi olarak çıktığı bu yolculukta tamamen doğal , hijyenik ve gıda güvenliğine uygun koşullarda hazırladığımız ürünlerimizi Yurt İçinde ve Yurt dışında severek tatmakta olan MUTLU MÜŞTERİLERİMİZE ulaştırmak

Vizyonumuz : Mutlu müşteri & Mutlu Franchise

Tarihçemiz : Etiler Marmaris olarak 1995 yılında İstanbul’un güzide semtlerinden Etiler’de başlayan serüvenimiz 26 . Yılında 50 şubesi ile ülkemizin birçok noktasında hizmet vermektedir.

Biz Kimiz : Batı’nın sevilen fast food kültürü ile türk damak tadını sentezleyen %100 yerli sermayeye sahip ilk Türk Fast Food zinciri olmamız.

NEDEN ETİLER MARMARİS

 • % 100 yerli sermaye, yerli tedarikçiler Minimum kurulum maliyeti
 • 7 / 24 olma kabiliyeti
 • Günün her saatinde uygun ürün çeşidi Asgari % 20 karlılık
 • Minimum royalty gideri
 • DBS sistemi ürün alımında 15 gün vade imkanı
 • ( Yanlızca Albaraka Bank veya İNG Bank DBS sistemi alımması durumunda geçerlidir )

ETİLER MARMARİS RESTORANLARI
Hayatın yoğun, vaktin değerli olduğu bir zamanda sizlere daha hızlı ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermek içi

Hayat ne kadar yoğun olsada günün stresini atmanız için samimi servisimiz ve lezzetli ürünlerimizle buluşacağınız yerler tasarladık
70 – 120 m2 ler arasında
Ortalama mimari kurulum süresi 6 hafta Operasyon saatleri 7 / 24 önerilen
90 çeşit ürün : kahvaltılar, tost, sandviç çeşitleri ıslak hamburger, burgerler, salatalar (döner lokasyonu ihtiyaca göre) vitamin bar, soğuk içecekler, çay & kahve
120 ve üzeri m2’ler arası uzun oturumlu
Klasik etiler marmaris tatları haricinde, bistro menü seçenekli konforlu, ulaşılabilir lüx cafe modelimiz
Ortalama mimari kurulu süresi 8 hafta Operasyon satleri 7 / 24
90 çeşit etiler marmaris ürünleri + bistro menü seçenekleri tabakta lezzetler, salatalar, makarnalar, butik pasta & tatlı çeşitleri ve bitkisel cay ve kahve çeşitleri

Etiler marmaris artık ulaşılabilir lüksü yaşayabileceginiz yeni mağazaları ile keyif ve lezzetleri bir arada sunmaktadır

KURULUM BİLGİLERİ

İsim Hakkı Bedeli : 75.000 TL + KDV 70 M2, 100 M2 arası dükkan için;
Anahtar Teslim Mimari Kurulum Bedelli : 500.000 TL + KDV

Anahtar Teslim Kurulum Kalemleri
A – Mimari İnşaat Kurulumu
B – Mutfak Ekipman Parkuru Kurulumu
C – Robot Pos Otomasyon ve Yazılımı
D – Küçük Servis Ekipmanları
E – Pazarlama Reklam Gereçleri
İlk Sevkiyat ile Gönderilecek Gıda , Ambalaj , Servis ve Kıyafet vb ürünlerin Bedelleri Anahtar Teslim kurum Bedelleri dışında bulunmaktır.
İstanbul Dışında Yapılacak Projelerde ve Alışveriş Merkezlerinde Teknik Şartnamelere Göre Anahtar Teslim kurum Bedelleri Değişkenlikler gösterebilir. M2’ye göre maliyetlerde değişkenlikler olabilir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz