Pizza bayiliği veren firmalar 2024! Franchise ve İsim hakkı alınabilecek markalar

Fast-food sektörünün en karlı işlerinden olan pizza sektöründe başarılı bir iş çıkartmak ve kazanç sağlamak için kaliteli bir bayi ile çalışmak gerek. Bayilik alacağınız firma sizleri ürün tedariki ve şube operasyonu, reklam çalışmalarında desteklemeli. Bu destekler sayesinde siz de işinizi daha kolay bir şekilde yapabilecek ve iş yerinizden maksimum verimi alabileceksinizdir. Pizza sektörüne girme aşamasında olan kişiler için pizza bayiliği veren firmalar ile ilgili bir liste oluşturduk ve sektörün önde gelen bayilik veren firmalarını sizlerin seçimine sunuyoruz. Buradaki herhangi bir firmadan bayilik alarak pizzacı şubenizi kurabilirsiniz.

Domino’s Pizza

dominos pizza

Pizza bayiliği veren firmalar arasında tartışmasız en kaliteli, işini en iyi şekilde yapan ve müşteriler tarafından en çok tanınan marka Domino’s Pizza’dır. Ülke genelinde 69 ilde şubesi olan ve bunların büyük bir kısmını franchise – bayilik yoluyla kuran Domino’s yatırımcıları ile büyümeye devam ediyor. Bayilik almak isteyen kişilerin 80 m2 ila 150 m2 arasında bir dükkan kiralamasını şart koşan Domino’s karlı bir iş kurmak isteyenlerin başvurularını bekliyor.

BUNU DA OKUYUN: Dominos Pizza Bayilik Başvurusu ve Şartları

Pizza Tomato

pizza tomato

1999 yılında Marmaris’de kurulan ve %100 yerli bir marka olan Pizza Tomato da bayilik veren bir diğer pizza zinciridir. 2 farklı konsep üzerine bayilik veren Pizza Tomato firmasından anahtar teslim bir pizza şubesine sahip olmak için ortalama olarak 140 bin lira – 160 bin lira arası sermayeye ihtiyacınız olacaktır. Firma AVM konsepti için 30 m2 ila 40 m2 arası bir dükkan şartı koymuş. Express şube konseptinde ise 40 m2 ila 50 m2 arası bir dükkan kiralamanız gerekmektedir.

BUNU DA OKUYUN: Pizza Tomato Bayilik Başvurusu – Şartlar & Özellikler

Little Caesars Pizza

little caesars pizza

Bir diğer köklü pizza zinciri olan Little Caesars Pizza da bayilikler vermeye devam ediyor. Firma franchise başvurusu yapan kişilere anahtar teslim şube kurulumu yapıyor. Siz hiç bir tadilat, dekorasyon işlemi ile uğraşmadan bir pizza şubesi sahibi oluyorsunuz. Firmanın anahtar teslim şube kurma bedeli ise ortalama olarak 470 bin TL + KDV’dir.

BUNU DA OKUYUN: Little Caesars Pizza Bayilik Başvurusu – Şartlar & Özellikler

Pizza Pizza

pizza pizza

Ülkemizde 46 ilde faaliyet gösteren Pizza Pizza bayilik veren firmalar arasından tercih edilebilecek bir pizza markasıdır. 23 yılı aşan tecrübesi ile pizza sektöründe deneyimli isimler tarafından yönetilen firmadan düşük yatırım bedelleri ile bayilik alabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Pizza Pizza Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır – Şartlar ve Özellikler

Pasaport Pizza

pasaport pizza

Son yıllarda giderek popülaritesini artıran Pasaport Pizza’da bayilik vermektedir. Caddeüstünde şube açmak isteyenler için 100 m2’den büyük, AVM dükkanlar için 40 m2’den büyük bir dükkan kiralama şartını koyan Pasaport Pizza’ya yapılması gereken yatırım ise m2 boyutuna bağlı olarak değişiyor. Dükkanınız ne kadar büyük olursa firmaya ödeyeceğiniz bayilik ücretleri de o kadar yükselecektir.

BUNU DA OKUYUN: Pasaport Pizza Bayilik Başvurusu – Şartlar & Özellikler

Pizza bayiliği veren firmalar listemizde sizler için 5 firmayı kısaca tanıttık ve başvuru ve firma şartları hakkında bilgilendirdik. Bizim size tavsiyemiz bu işte Domino’s Pizza’dan öncelikli olarak bayilik almanızdır. Neden diyecek olursanız bu firmanın ülkemizde en popüler ve en çok tanınan pizza markası olması sebebiyle bu firmayı tavsiye etmekteyiz.

Pizza Dünyası Bayilik Alma Şartları Neler? 2021 Franchise Bedeli Ne kadar? Maliyeti ne kadar?

Pizza Lazza Bayilik Alma Şartları: 2020 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Lazza Bayiliği Nasıl Alınır?

 

Mesaj Bırakabilirsiniz