La Pizza Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? La Pizza Bayiliği Nasıl Alınır?

Öğrencilerin ve çalışanların vazgeçilmez fast-food yiyeceği olan pizza sektörüne girmeye karar verenler için müthiş bir bayilik veren firmayı tanıtmak istiyoruz. La Pizza markası sektörün önde gelen ve yatırımcısı ile birlikte karşılıklı güven ilkesiyle çalışan bir firmadır. Franchise ortakları ile yapmış olduğu başarılı çalışmalar neticesinde ülkemizin farklı noktalarında çok iyi iş yapan şubelere sahiptirler. Sizler de o şubeler gibi kaliteli iş yapan bir pizza şubesine sahip olmayı amaçlıyorsanız La Pizza sizin için en iyi seçeneklerden birisi olacaktır. Makalemizin içeriğinde La Pizza bayilik başvurusu hakkında bilmeniz gerekenleri ve firmanın bayilik bedelini, şartlarını öğrenebilirsiniz.

Franchise ortaklarına her türlü desteği sunan La Pizza sizin için şube kurulumunu, dekorasyon işlemlerini yapıyor ve satış yapmaya hazır hale getiriyor. Firmanın bu tarz anahtar teslim şube kurması için bazı şartlar da vardır. İşte o şartlar;

La Pizza Bayilik Şartları ve Özellikleri

la pizza bayilik şartları

 • Girişimci ruhlu, çalışkan ve pizza şubesi işletmek isteyen yatırımcı adayların bayilik başvurularını bekliyoruz.
 • Bayilerimiz ile güvenilir bir ilişki kurup karşılıklı olarak kazanmak istiyoruz.
 • Pizza sektörüne gereken yatırımı yapabilecek finansman gücü olan adaylar ile çalışmayı amaçlıyoruz.
 • AVM’de şube açmak isteyenler 40 m2’den büyük bir yere sahip olmalıdır.
 • Cadde üstünde şube kurmak isteyenler 150 m2’den büyük bir dükkana sahip olmalıdır.
 • Şubelerin mimari operasyonları kendi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Size anahtar teslim şube kurulumu yapılır ve teslim edilir.
 • La Pizza şubesi kurmak için ortalama maliyet 350 bin TL ila 650 bin TL arasındadır. Kuruluma tüm mimari, dekorasyon giderleri dahildir.
 • Bayi adaylarımız ve personelleri eğitimden geçirilir.
 • Tüm bayilerimize La Pizza markasının ürünleri güvenli olarak sevk edilir. Ürün tedariki konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız.
 • İsim hakkı bedeli (franchise bedeli) açılacak şubenin bölgesine göre değişecektir. Bu durum sözleşmede belirtilir ve yatırımcıya bildirilir.
 • Sözleşmede belirtilen isim hakkı bedelinin %50’si imza sonrasında yatırımcıdan tahsil edilir. Ödenmesi gereken diğer kısım yatırımcıdan 3 ay içerisinde taksitler halinde tahsil edilir.

La Pizza Bayilik Başvurusu

la pizza bayilik

La Pizza’nın en güzel yönü anahtar teslim kurulum yapması ve sizi dekorasyon, tadilat ile uğraştırmadan hemen çalışabilecek bir şube sahibi yapmasıdır. Ayrıca isim hakkı bedelinin bir kısmını 3 taksit halinde talep etmesi de yatırımcılar için büyük bir fırsat. Fırsatı kaçırmak istemeyenler aşağıdaki telefon numarası ile firmadan bayilik talebinde bulunabilirler.

La Pizza Bayilik Başvurusu TEL: 0 242 743 07 70

Firma İletişim
Adres: Lise Caddesi No: 31/A Manavgat – Antalya / Türkiye
e-Mail: info@lapizza.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz