Pizza Tomato Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Tomato Bayiliği Nasıl Alınır?

Pizza sektörüne giriş yapmak isteyenler bayilikler veren pizza firmaları ile çalışırken tercih konusunda kararsız kalabiliyorlar. Biz de sitemizde bir kaç tane kaliteli pizza markasını tanıttık ve bayilik sistemlerini anlattık. Bu konumuzda da %100 yerli sermaye ile kurulan Pizza Tomato markasını tanıtacağız. 1999 yılında ilk şubesini Marmaris’te kurarak faaliyet göstermeye başlayan firma istikrarlı bir büyüme ile bugünlere ulaştı. Dev bir pizza markasına dönüşerek başarılı çalışmalarının karşılığını alan Pizza Tomato gücünü yeni yatırımcılar ile birleştirerek bir üst seviyeye çıkmaya çalışıyor. Bayilik alan yatırımcıların pek çok kolaylıklar sağlayan firma bu sektöre girmek isteyenler için en iyi zincir markalardan birisi gibi gözüküyor. Pizza Tomato bayilik başvurusu yapmak isteyenler bu yazımızdan başvuru formunu gönderebilirler.

Pizza Tomato firması bayileri ile beraber büyüyeceğini bildiği için bayilik alma şartlarını gayet esnek tutmuş. Aşağıdan şartları göreceğiniz üzere yatırımcıları çok zorlayacak şartları yok. Gayet esnek bir bayilik programı sunmuşlar…

Pizza Tomato Bayilik Şartları ve Özellikleri

pizza tomato bayilik şartları

 • Girişimci ve işinin başında durabilecek, bir pizza şubesi işletmeyi amaçlayan kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
 • Bayilerimiz için en taze ürünlerimizi gönderiyoruz. Günlük üretim olarak çalışmaktayız. Ürünlerinizi şubenizin kapısına kadar güvenli olarak sevk ediyoruz.
 • Yatırımcılarımız için 4 farklı bayilik konsepti sunuyoruz. Konseptlerimiz her bütçeye uygun olarak tasarlanmış ve yatırımcıların bütçesine göre seçim yapabilmelerine imkan tanınmıştır.
 • AVM konseptimiz için 30 m2 ila 40 m2 arası bir yeriniz olmalıdır. Ortalama şube kurulum maliyeti 140 bin – 160 bin lira arasıdır.
 • Express Şube konseptinde ise 40 m2 ila 50 m2 arası bir dükkanınız olmalıdır. Ortalama şube kurulum maliyeti 140 bin – 160 bin lira arasıdır. Bu konsept cadde üstü yollarda kurulabilir.
 • Bayiliklerimize pazarlama desteği sunuyoruz. Sizin için lokal pazarlama ve ulusal pazarlama çalışmaları yaparak şubenizin tanıtımını gerçekleştiriyoruz.
 • 3 haftalık eğitim programımız ile size sektör hakkında bilgiler aktarıyoruz.
 • Bayilik başvurusu yapan adaylar ile yüz yüze görüşme yaparak karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunuyoruz.
 • Bayi adayımızın şube açmayı düşündüğü lokasyonda deneyimli ekiplerimiz tarafından analizler yapılıyor. Seçtiğiniz lokasyonun onaylanması halinde dükkan kiralama işlemleri başlatılır ve franchise sözleşmesi imzalanarak bayimiz olma yolunda adımınızı atarsınız.
 • Royalty ve reklam payı alınmaktadır.
 • Bayilik süremiz 5 yıllıktır.

2021’de Pizza Tomato Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

pizza tomato bayilik

Ürün tedariki konusunda bayilerine sorun yaşatmayan firmalardan birisidir Pizza Tomato. Lezzeti ve kalitesi de her müşterisi tarafından takdir edilmiştir. Pizza bayiliği almayı düşünen okurlarımız bu bayilik fırsatını kaçırmasın ve hemen başvurularını yapsınlar.

Pizza Tomato Bayilik Başvurusu: https://pizzatomato.com.tr/

Mesaj Bırakabilirsiniz