Fibabanka Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2024’de Fibabanka müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini nasıl yapabileceğinizi bu makalemizden öğrenebilirsiniz. Bu sayede telesekreter mesajlarını dinlemek zorunda kalmadan doğrudan müşteri temsilcisine, operatöre hızlıca bağlanabilirsiniz.

Fiba Grubu’na 2010 yılında katılan Fibabanka, kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. 2010 yılından sonra hızlı bir şubeleşme sürecine giren banka başta İstanbul, Ankara ve İzmir’deki şubelerini açarak toplamda 66 şube sayısına ulaşmıştır. Şubelerinde 1.600 personeli istihdam eden Fibabanka, yeni yeni gelişmekte ve büyümekte olan bir özel sermayeli mevduat bankasıdır. Müşterilerine Kiraz Hesap adıyla yüksek faiz oranları sunan Fibabanka, bu politikası ile mevduat sahibi olan kişilerin ilgisini çekmiş ve müşteri sayısını artırmayı başarmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alan banka, müşterilerin yaşamış olduğu sorunları çözebilmek amacıyla kaliteli bir çağrı merkezi kurmuştur. Çağrı merkezindeki deneyimli personelleriyle Fibabanka müşterilerinin sorunları en hızlı şekilde çözülmüş ve müşterilerin beğenisi kazanılmıştır. Siz de Fibabanka ile bir sorun yaşamışsanız yazımızdaki yolla Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma işleminizi yapabilirsiniz. Operatöre doğrudan bağlanarak sorunlarınıza pratik çözümler bulma imkanına sahipsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Fibabanka müşteri hizmetlerinde otomatik telesekreter mesajları ile müşteriler yaşamış oldukları sorunlarla ilgili tuşlamaları yaparlar ve bunun neticesinde en doğru birime aktarılırlar. Fakat bazen doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak istersiniz ve bu süreçte gereksiz telesekreter mesajlarını dinlemek sizin için vakit kaybı olur. Vaktim değerli diyenler aşağıdaki yönergeleri uygulayarak direk bağlanma işlemini yapabilirler;

  • 444 88 88 numaralı Fibabanka müşteri hizmetlerini arayın.
  • Operatöre bağlanınca telesekreter mesajlarını dinlemeye başlayacaksınız. Bu noktada tek yapmanız gereken “7” tuşuna basmaktır. Tuşa bastığınız an doğrudan müşteri temsilcisine aktarılacaksınız.

Yukarıdaki yol 2019’da denenmiş ve test edilmiş yoldur. Bazen bankalar yoğunluğu engellemek için bu tuşlamaların yerini değiştirmekte veya sesli yanıt sistemi ile sizden hangi işlemi yapmak istediğinizi sormaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde sesli olarak “kayıp kredi kartı bildirimi yapmak istiyorum” dediğiniz takdirde yine doğrudan müşteri temsilciniz ile görüşme imkanına kavuşursunuz.

Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile hatta bağlanma süreniz yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. Fibabanka müşteri hizmetlerine en kısa sürede bağlanmak isteyen kişiler banka hatlarının en az yoğun olduğu akşam saatlerinde arama yapabilirler.

Mesaj Bırakabilirsiniz