Filli boya bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? Filli boya bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Her insan Yaşadığı alanı güzelleştirmek adına ortamını değiştirmek ister. Ortamını değiştirmek için insanlar birçok farklı yol dener fakat bunların içinde en köklü değişimi duvar boyaları yapar. Boya denildiğinde ise aklımıza ilk gelen firmalardan biri olan filli boyadır.

Filli boya 1988 yılında Betek Boya Kimya ve Sanayi Aş. ismi ile kurulmuştur. Günümüz de tanıdığımız dekoratif boya işine ise 1993 yılında başlamıştır. Filli boya kaliteli ürünleri, teknolojik ve yenilikçi yapısıyla ülkemizde büyük beğeni toplayan bir Türk firmasıdır.

Filli boya markası dekoratif boya dışında birçok ürün üretmektedir. Bunlardan bazıları;

 • İnşaat boyaları
 • Expert ürün grubu
 • Isı yalıtım 
 • Yapı kimyasalları
 • Mobilya boyaları
 • Sanayi boyaları

Boya sektörüne öncü olan filli boya markasının hızla büyümesi bu sektöründe gelişimine katkı sağlamıştır. Yapılan yeni çalışmalarla sektör gittikçe büyümekte ve bu alanda girişimciler yeni yatırımlar planlamaktadır. Siz de bu büyüyen sektöre katılarak kazanç kapısı elde etmek ister misiniz? Öyleyse Filli boya bayilik şartları ve maliyetleri ile ilgili bilgileri makalenin devamında bulabilirsiniz.

filli boyadan koronavirusle mucadele kapsaminda 16 milyon liralik destek paketi 1588063296068

FİLLİ BOYA BAYILIK VERIYOR MU?

Boya sektöründe bayilik almak bugün en yüksek kâr marjı yüksek sektörlerden biridir. Bu karlı sektörün içinde lider konumda bulunan filli boya ise bayilik alınabilecek en avantajlı markalardan biridir. Peki filli boya bayilik veriyor mu? 

Filli boya ülke çapında yüksek oranlarda müşteri potansiyeline sahip bir firmadır. Filli boya müşterilerine ürünlerini ulaştırmak amacıyla yatırımcılara kapılarını açarak bayilik vermektedir.

 

FILLI BOYA BAYILIK ŞARTLARI NELER? 

 

Filli Boya bayilik verirken marka bilinirliğini yükseltmek amacıyla kalitesinden ödün vermeden satışlarını artırarak yatırımcıları da düşünerek onları korumayı hedefliyor. Filli boya sektördeki diğer firmalardan farklı olarak bayilik ücreti almadan yalnızca siparişlerin ödemesini talep ederek sürümden kazanmak isteyen girişimcilere bir fırsat sunma amacındadır. Bu sayede filli boya yatırımcılar ile uzun süreli iş ortaklıkları kuruyor ve firmanın daha da büyümesini amaçlıyor.

Öncelikle filli boya firmasına bayilik başvurusunda bulunabilmek için aşağıdaki şartlara uygun olmak gerekmektedir.

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Girişimci ve lider ruhlu olmak
 • Sorumluluk sahibi olmak
 • Boya sektörü konusunda bilgi sahibi olmak ve tecrübesi olmak
 • İyi seviye iletişim ve analiz becerilerine sahip olmak

Tüm bu şartlara uyan girişimciler filli boyanın https://www.filliboya.com/bize-ulasin.html  adresine başvurularını bildirebilirler.

fi

FILLI BOYA FRANCHISE BEDELI NE KADAR?

Yazımızın önceki kısımlarında da bahsettiğimiz gibi Filli Boya ücretsiz bayilik veren firmalar arasında bulunuyor. Filli boya  franchise sistemine giriş için bir ödeme veya maliyet gerektirecek uygulamalarda bulunmuyor.

 Filli boya bayisi olmak isteyenler yatırımcılar; ister yeni işletme açsın isterse var olan işletmelerinde filli boyanın ürünlerini satmak istesin, her iki durumda da filli boyanın yatırımdan istediği tek şey işletmenin bulunduğu lokasyonun hacmine göre belirlenecek bir teminat tutarıdır. Bu tutarı yatırarak filli boya bayiliğini alabilir ve ürünleri açtığınız işletmede karlı bir şekilde satmaya başlayabilirsiniz.

20200320 124244

FILLI BOYA BAYI IŞI KURMA VE AÇMA MALIYETI NE KADAR?

Filli boyanın pazardaki konumuna bakıldığında müşteriler tarafından en çok tercih edilen boya markalarından biridir. Böyle bir markadan bayilik almak ise yatırımcılara oldukça avantaj sağlar. Üstüne üstelik filli boya yatırımcılardan bayilik ücreti ve franchise bedeli de talep etmiyor. Bu durumda yatırımcıların yapması gereken aşağıdaki süreçlerden başka hiçbir şey yoktur.

Filli Boya bayilik başvurusu yapmak isteyen yatırımcıların yapması gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Ticari sicilinin temiz olduğunu kanıtlamak,
 • Filli Boyanın ürün yelpazesine hâkim olmak,
 • Lokasyon seçerek teminat tutarını belirlemek.

One Response

 1. şaban kara

Mesaj Bırakabilirsiniz