Komagene bayilik ücreti 2023, franchise bedeli ve şartları

Etsiz çiğ köfte sektörünün lider firmalarından birisi olan Komagene bayilik ağını genişletmek istiyor. Yeni yatırımcılara karlı bir ortaklık teklif eden Komagene’nin bayilik şartları nedir, Komagene bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda sizlere anlatıyoruz.

İsmini Kommagene Uygarlığı’ndan alan firma 2005 yılında ilk şubesini İstanbul’da açarak çiğ köfteyi marka haline getirmeye çalışmıştır.2022yılına geldiğimiz şu günlerde sektörün lider firması olan Komagene etsiz çiğ köfteyi müşterilerine en taze ve lezzetli şekilde ulaştırmaktadır. Ürünün üretim sürecinden müşteriye ulaştırılması noktasına kadar titizlikle çalışan Komagene her geçen gün bayilik ağını genişletiyor ve ülkemizin büyük bir kısmında yaygınlaşıyor.

2022 yılında bayilik vermeye devam eden firma franchise sistemine katılacak, çiğ köfte sektöründen para kazanmak isteyen yatırımcıların başvurularını bekliyor.

Komagene Bayilik Şartları ve Özellikleri

komagene bayilik şartları

2018 yılı itibariye çiğ köfte sektörünün lideri olmayı başaran Komagene yurt içinde 1.000 şubeyi aşmış ve Türkiye’nin 78 ilinde hizmet vermektedir. Sınırları daima zorlayan Komagene yeni bayilikler verirken şartlarını minimumda tutarak yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. İşte Komegene’nin bayilik avantajları ve şartları;

 • İşe düşük yatırım bedeli ile başlarsınız.
 • 20.000 TL + KDV yatırım bedeli ile Komagene’ye giriş yapabilirsiniz.
 • Komagene ürünlerine yapmış olduğunuz yatırımı kısa zamanda amorti edersiniz.
 • Franchise – isim hakkı bedeli yoktur.
 • Komagene’de cirodan kar payı alma (royality fee) yoktur.
 • Ürünleriniz Komagene tarafından şubenizin kapısına kadar güvenli ve sağlıklı olarak getirilir.
 • Her zaman en taze çiğ köfteyi müşterinize sunarsınız.
 • Çiğ köfte sektörü hakkında bilginiz yoksa Komagene yetkilileri size 1 haftalık oryantasyon eğitimi verir.
 • Çiğ köfte sektörü hakkında bilmediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
 • Bayi açılışı, şirket kurulumu, lokasyon analizi gibi konularda Komagene’den destek alabilirsiniz.

Komagene Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

komagene bayilik

Görüldüğü üzere Komagene’den bayilik almak çok avantajlı bir seçenek. Çiğ köfte sektörüne girmeye karar verdiyseniz eğer arkanızda Komagene gibi dev bir firmanın desteğinin olması size büyük artılar sağlayacaktır. Komagene’den bayilik başvurunuzu yapmak için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Komagene Bayilik Başvuru Formu: https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu

Formu doldurup gönderdikten sonra yapmanız gereken beklemede kalmak ve Komagene yetkililerinin sizinle irtibata geçmesini beklemektir. Başvurunuz firma görevlilerince titizlikle incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Çiğ köfteci açmak istiyorsanız Komagene’yi seçerek iyi bir tercih yaptığınızı söylemeliyiz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim numaralarından firmayı arayabilir ve işin ayrıntılarını detaylı olarak konuşabilirsiniz.

Komagene Firma İletişim

Telefon: 0216 367 97 00
Faks: 0216 417 38 80
Mail: komagene@komagene.com.tr

One Response

 1. Abdullah

Mesaj Bırakabilirsiniz