Halkbankası Kiralık Banka Kasası Başvurusu ve 2023 Fiyatları

halkbankasi kiralik kasa basvuru

Halkbank, dileyen müşterilerine veya T.C. vatandaşlarına değerli eşyalarını, paralarını, değerli dosyalarını ve diğer özel eşyalarını saklamaları ve korumaları için bir dolap sağlar. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin bu işlem için Halkbank’ta kiralık kasa hizmeti veren şubelere gitmeleri ve bireysel müşteri olmaları gerekmektedir.

Halkbank Kasa Ücretleri

Halkbank’ın hemen hemen tüm şubelerinde kilitli dolap bulunmaktadır. Bu hizmet için kişiler T.C. Banka şubelerine kimlik bilgileri ile gitmeleri önemlidir. Ücretler, hangi kasayı kiraladığınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişir. 2021 yılı vaka boyutları ve ücretleri aşağıdaki gibidir:

  • Ay Küçük Orta Büyük
  • 1 ay* 55 TL 60 TL 60 TL
  • 3 ay* 85 TL 120 TL 120 TL
  • 6 ay* 165 TL 240 TL 240 TL
  • 12 ay* 300 TL 400 TL 400 TL
  • Depozito 300 TL 300 TL 300 TL

Kiralama ücretleri yukarıda küçük, orta ve büyük olarak listelenmiştir. Depozito ücreti, kasa açıldığında bir kez alınır ve kapatıldığında kişiye iade edilir. Uzun dönem kiralamalarda fiyat avantajı sağlanmaktadır.

Halkbank kasa uygulaması

Dolap ihtiyacınızı belirleyip ölçülerine karar verdikten sonra başvuru için şubelere gitmeniz gerekiyor.

ödeme saatleri

Bir kasa kiraladınız ve açmak istiyorsunuz. Açabileceğiniz saatler şubelerin normal çalışma saatlerine karşılık gelmektedir. İstenilen zamanda kasa açmanın veya hizmet sunmanın bir yolu yoktur. Tatil ve çalışma saatlerine bakarak kasalarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Kiralık kasa hakkında genel bilgiler

Halkbank, kasa bakımı yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sözleşmelerde belirtmektedir. Bir dolap, genellikle malzeme veya kişisel eşyaları saklamak için güvenli bir seçimdir. Kasanıza el konulabilir ancak içindekilere dokunulmamalıdır. Yani açılamaz. Konu ile ilgili soru sorabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz