Vakıfbank Kiralık Kasa Başvurusu Nasıl Yapılır?

1200x627 vakifbank destek kredisi basvuru sorgulama ekrani vakifbank bireysel temel ihtiyac destek kredisi basvurusu yap 1589952570567

Vakıfbank kilitli dolap uygulaması, ücret ve dolaplı şubeler hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumanızı öneririz.

Vakıfbank, müşterilerine hisse senedi, değerli mücevher, tapu ve değerli evrak gibi değerli eşyalarını saklamaları için kilitli dolaplar sağlamaktadır. Dolap sahibi olabilmek için öncelikle Vakıfbank’ın bireysel müşterisi olmak gerekmektedir. Vakıfbank’ta bireysel müşteri hesabı olan kişiler, Vakıfbank şubelerine bizzat başvurarak kiralık kasa alabilirler. Bireysel müşteri hesabınız yoksa T.C. Kimlik kartınızla şubelere giderek bireysel müşteri hesabı açabilirsiniz. İşte nasıl bir dolaba sahip olabileceğiniz. Vakıfbak’ta dolaplar küçük, orta ve büyük boylarda yıllık olarak kiralanmaktadır. Güvenli kiralama sürecinde öncelikle bir kerelik depozito alınır ve kiralama işlemi sonunda ödenen depozito müşteriye iade edilir.

Vakıfbank’ın hangi şubelerinde dolap var?

Ülke genelinde birçok şubesi bulunan Vakıfbank’ın ayrıca kasalı şubeleri de bulunmaktadır. Hemen hemen her şubesinde kilitli dolap bulunan Vakıfbank’ın toplam 1200 şubesinde kilitli dolap bulunmaktadır.

2024 Vakıfbank soyunma ücreti ne kadar?

Vakıfbank, müşterilerine değerli eşyalarını ve belgelerini güvenle saklayabilecekleri kiralık kasalar sunmaktadır. Vakıfbank’ın 2024 yılı için alacağı ücretler aşağıdaki gibidir:

Küçük 450,00 TL

Orta 570,00 TL

Büyük 740,00 TL

Yıllık depozito ücreti kasa başına 450 TL’dir.

King’s Safe hakkında dikkat edilmesi gerekenler

Dolap başvurusu için Vakıfbank şubelerine şahsen gitmeniz gerekmektedir. Kimlik numarası ile kimlik kartı, pasaport vb. Çalışma saatleri dışında kasanızı kullanamazsınız gibi resmi belgelerden biri ile gitmeniz gerekmektedir. Kasaya tehlikeli madde koymak yasaktır, kasanız size aittir ve asla başkası tarafından açılamaz.

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz