DenizBank Kiralık Kasa Başvuru Formu ve 2024 Fiyatları

denizbank kiralik kasa

Bankaların müşterilerine sunduğu kolaylıklardan biri de Denizbank Kiralık Kasa hizmetidir Çoğu bankada sunulan bu hizmet DenizBank’ta da mevcuttur.

Peki dolabın ne faydası var?

DenizBank, müşterilerine tüm değerli eşyalarınızı emanet edebileceğiniz ve güvende tutabileceğiniz bir kiralık kasa hizmeti sunmaktadır.Evde mücevher veya değerli evrak saklıyorsanız kiralık kasa tam size göre.

Nasıl DenizBank kiralık kasa sahibi olabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine gidip hesap açıp kasa talebinde bulunmanız yeterli. Hesap açarken şahsen başvurarak herhangi bir hesap yöneticisinden Türk Kinlik kartı konusunda yardım isteyebilirsiniz. Bunun için o Ödeme ücretini ve kilitli dolap hizmetiniz sona erdikten sonra size iade edilecek tek seferlik bir depozitoyu üstlenecektir.

DenizBank’ta ne tür dolaplar var?

Kiralık kasa alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da kasanın boyutudur.DenizBank’ta 3 tip kiralık kasa bulunmaktadır.DenizBank’ın kiralık kasa için aldığı ücretler bu kasaların boyutlarına göre değişmektedir.Ücretler o Dolap için vadesiz mevduat hesabınıza yansıtılacaktır.

DenizBank hangi şubelerde kilitli dolap hizmeti vermektedir?

DenizBank, hemen hemen tüm şubelerinde hafta içi mesai saatleri içinde dilediğiniz gibi erişip kullanabileceğiniz, değerli eşya ve belgelerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz kilitli dolaplar sunmaktadır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz