Yapıkredi Bankası Kiralık Kasa Başvuru Formu ve 2023 Fiyatları

Kiralik Kasalar

Yapıkredi Bankası, müşterilerine kişisel eşyalarını ve değerli evraklarını saklamaları ve korumaları için kiralık kasalar sunmaktadır.

Yapıkredi Bank müşterileri, kiralık kasa sahibi olabilmek için en yakın şubeye giderek şahsen başvurabiliyor.Beş farklı boyutta kasa ile hizmet sunan Yapıkredi Bank, bu hizmeti hem bireysel müşteri hesabı olan gerçek kişilere hem de tüzel kişilere sunuyor. .

Yapıkredi Bankası kiralık kasa başvurusu nasıl yapılır?

Yapıkredi Bank kiralık kasa sahibi olmak için Yapıkredi Bank’ta hesabınızın olması gerekmektedir, bireysel müşteri hesabınız yoksa size en yakın şubeye giderek hesap yöneticisi ile görüşerek bireysel müşteri hesabı açabilirsiniz. Soyunma hizmetinden bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Kiralık Kasa kullanmak istiyorsak Yapıkredi Bankası size Kasa 24 Hizmeti ve Kiralık Kasa Hizmeti olmak üzere iki seçenek sunar.

Checkout 24 hizmeti nedir?

Kasa 24 hizmeti, Yapıkredi Bankası’nda belirli bir tutarın üzerinde parası olan müşterilere sunulan özel bir hizmettir.Bu hizmet, sahip olduğunuz kasaları yılın her günü ve her mevsimde kullanabilmenizi sağlar.

İstanbul’da yaşamıyorsanız veya mesai saatlerinde kilitli dolap kullanmıyorsanız, normal dolap kullanmalısınız, unutmayın bu hizmet çoğu Yapıkredi şubesinde mevcuttur.

Soyunma hizmetini kullanırken aşağıdaki bilgileri unutmamakta fayda var.

  • Bir kasayı en fazla üç kişi kullanabilir.
  • Kasalar tüzel kişilere de ait olabilir.
  • Parmak izi okuyuculu kasalar da sunulan hizmetler arasındadır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz