Ziraat Bankası Kiralık Kasa Başvuru Formu ve 2024 Fiyatları

ziraat kiralik kasa basvuru

Ziraat Bankası, müşterilerine değerli eşyalarını, paralarını, altınlarını, mücevherlerini ve gizli dosyalarını saklamaları için kiralık kasalar sunmaktadır. Ziraat Bankası’nın hemen hemen tüm şubelerinde kasa bulunmaktadır ve istenildiğinde yıllık ücret karşılığında kullanılabilir. Ziraat Bankası, kasa için bireysel müşteri olmanızı ister ve kasanın büyüklüğüne göre farklı ücretlerle hizmet sunar.

Ziraat Bankası Kasa uygulaması

Kiralık kasa başvurusu için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Kimlik kartınız, pasaport belgeniz ve TC kimlik kartınız yanınızda olmalıdır. Çoğu şubede kilitli dolap bulunurken bazı şubelerde yoktur.

Kiralık Kasa fiyatları

2024 Ziraat Bankası kasa başvuru ücretleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Büyük boy kasa ücreti (TL) 650 TL
  • Depozito Ücreti (TL) 410TL
  • Küçük kasa ücreti (TL) 410 TL
  • Orta kasa ücreti (TL) 530 TL
  • Ekstra boy kasa ücreti (TL) 650 TL

Bu ücretler yıllıktır ve tüm vergileri içerir. Bu miktar ile satın aldığınız kasaya istediğiniz her şeyi güvenle ve gizlilik içinde koyabilir ve saklayabilirsiniz. Depozito ücreti kasa açıldığında tahsil edilir ve kasa kapandığında size iade edilir. Kasa kiralama ücretini kart, banka, internet gibi çeşitli yollarla ödeyebilirsiniz.

ödeme saatleri

Bir kasa kiraladınız ve açmak istiyorsunuz. Açılış saatleri şubelerin açılış saatleri ile aynıdır. Belirli bir saatte kasa veya servis açılması söz konusu değildir. Resmi tatiller ve çalışma saatlerine uyulmalıdır.

Kiralık kasa hakkında genel bilgiler

Ziraatbank, kilitli dolap hizmeti ile ilgili birkaç konuda bilgi sahibi olmanızı rica eder. Kasanın kendisine veya diğer müşteri kasalarına zarar verecek herhangi bir ürünü depolayamazsınız. Bir dolap, genellikle malzeme veya kişisel eşyaları saklamak için güvenli bir seçimdir. Kasanıza el konulabilir ancak içindekilere dokunulmamalıdır. Yani açılamaz. Konu ile ilgili soru sorabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz