Gloria Jeans Coffees Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Gloria Jeans Bayiliği Nasıl Alınır?

Son yılların en parlak iş fikirleri arasında cafe açmak en üst sıralarda yer alıyor. Ülkemizde gittikçe yaygınlaşan kahve kültürü nedeniyle kahvecilere olan ilgi hayli artmış durumda. Sektöre giriş yapmak isteyen yatırımcılar bu alandaki bayilikleri bulma arayışına giriyorlar. Biz de bu yazımızda bu kişiler için Gloria Jeans Coffees bayilik sistemini tanıtacağız.

1979 yılında ABD’nin Chicago şehrinde Gloria Jean Kvetco tarafından kurulan dükkan başlangıçta sadece bir hediye dükkanıydı. Dükkan içerisinde birtakım değişikliklere giden Kvetco, gurme kahveci dükkanına dönüşmüştü. Bu hamle ile kısa sürede ABD’nin en ünlü kahvecilerinden birisi oldu ve şubeleşmeye başladı. 11 şube ile hizmet veren Gloria Jeans Coffess bununla yetinmeyerek franchise sistemine geçti ve isim haklarını yatırımcılara devrederek şubeleşme noktasında daha büyük adımlar attı. Global bir kahve dükkanına dönüşen marka, başarıdan başarıya koşarken her geçen sene cirosunu artırarak büyüdü. Türkiye’de de faaliyetleri bulunan Gloria Jeans Coffess 25 şehirde şubeye sahiptir ve ülkemizdeki kahveci kültürünün önemli bir parçası olmuştur.

Gloria Jeans Coffees Bayilik Şartları ve Özellikleri

Gloria Jeans Coffees bayilik şartları

  • Kahve sektörüne girmeye karar vermiş girişimci ve çalışkan bireylerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Türkiye’de 25 farklı şehirde bulunan franchise şubelerimize yenilerini eklemek için Türkiye genelinde bayilikler veriyoruz.
  • Bayi şubelerimize en özel, kaliteli ürünlerimizi güvenli olarak sevk ediyoruz.
  • Bayilik başvurusu yapacak olan adaylar yaya ve araç trafiğinin çok yoğun olduğu okul, sinema salonu, üniversite gibi genç nesilin yoğunlukta oldukları bir lokasyonda dükkan yeri bulmalıdır.
  • Açılacak şube firmamızın belirlediği konseptte tadilat & inşaat işlemlerinden geçecektir. Bu nedenle yatırım bütçesi açılacak olan şubenin büyüklüğüne ve bölgenin durumuna bağlı olarak değişebilir. En net yatırım fiyat bilgisi bayilere detaylı görüşmelerde aktarılacaktır.
  • Yatırımın dönüş süresi ortalama olarak 12 – 18 ay arasında değişmektedir.
  • Bayilerimize pazarlama desteği sunmakta, satış miktarlarını artırma yolunda tecrübelerimizi aktarmaktayız.
  • Şubenizde çalışacak olan personellere sektörün gerektirdiği eğitimlerin tamamı bizim tarafımızdan verilecektir.

Gloria Jeans Coffees Bayilik Başvurusu

Gloria Jeans Coffees bayilik başvurusu

ABD’de kurulan en başarılı kahve zincir mağazalarından birisi olan bu firmadan bayilik almak sizler için büyük avantaj olacaktır. Hem popüler bir marka olması hem de pazarlama, eğitim gibi konularda yatırımcılara yardımcı olmaları bu firmayı cazip kılıyor. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirler.

Firma İletişim
Adres: Yeşilova Yan Yolu, Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
TEL: +90 212 425 95 00
e-Mail: info@gloriajeans.com.tr

Diğer Kahveci Bayilikleri İçin Göz Atınız;

Mesaj Bırakabilirsiniz