Mondi Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Mondi Bayiliği Nasıl Alınır?

Mondi 1993 yılında Kayseri merkezli olarak kurulmuş olan bir üretim firmasıdır. Mondi bayiliği Türk malı olarak üretim yaparak mobilya alanında kendini gösteren bir kurumdur.

Nike Bayilik Şartları, Ücreti

Mondi Bayilik Şartları Nelerdir?

Mondi bayilik şartları aşağıda şu şekilde belirtilmektedir;

 • Adayın bu alana dair bir çalışma deneyimi olmalıdır.
 • Bayiye yönelik adayların girişimcilik ruhunu taşımaları gereklidir. Çünkü bu alan girişimcilik yönünden açık bir yapıyı temsil eder.
 • En önemlisi de finansal yönden elinde güç bulunmalıdır. Bu süreçte para önem taşır.
 • Bayilik alınacak olan yerin işletim belgesi de temin edilmelidir. Aksi taktirde bayilik açma yetkisi elinden alınır.
 • Bu alana yönelik bayi adaylarının gerekli ticari geçmişinin de olması önem taşır. Bu alanda ticari engelleri bulunmamalıdır.
 • Bu alanda teminat gerektiği zaman gösterebilmelidir.
 • Bayi adayı bu işin içinde olacaksa eğer işine sadık bir şekilde başında olmalıdır.
 • Mondi markası Türkiye’nin gelişmiş markalarından birisi olduğu için bu alan yönelik sorumluluk sahibi bilinci ile en iyi şekilde mondi bayiliğini temsil edebilmelidir.
 • Mondi şubelerinde işe uygun ve yeterli sayıda kaliteli elemanlar çalıştırılmalıdır.
 • Mondi şubelerinde başka marka eşya satılmamasına da dikkat edilmelidir.
 • Özellikle insan hacmi ve yoğunluğu olan yerler mondi bayiliği olarak açılmalıdır.
 • Mümkün olduğunca geniş hacimli olan yerlere şube açılımı sağlanmalıdır. Mağazaların katlı olması önem taşır. Şubenin ayrı bir depolama alanı da olmalıdır.
 • Bayilerde müşteri odaklı hareket edilmesine özen gösterilmelidir.

Pidem Bayilik Şartları, Ücreti

2024 Mondi Franchise Bedeli Ne Kadar?

mondi franchise ucreti

Mondi franchise bedeli en düşük olarak 150.000 TL ile başlarken en yüksek bedeli ise 300.000 TL olarak belirlenir. Bu para dilimleri etrafında franchise bedeli temin edilerek gerekli işlemler yapılabilir. Bu fiyatlar yatırım bütçesi etrafında gelişim gösterir.

Rossmann Bayilik Şartları, Ücreti

Mondi Bayiliği Nasıl Alınır?

Mondi bayilik almak için ilk önce bayinin kendi web sitesinin ziyaret edilmesinde yarar vardır. Mondi mobilya bayilik için gerekli olan koşul ve şartlar www.mondi.com.tr adresi üzerinden kişilere verilmektedir. Ancak sadece web sitesi üzerinden irtibata geçmek de yeterli olmaz aynı zamanda kurumla da bire bir görüşmek gerekir. Bunun için gerekli randevu alınıp kurumla detaylı bilgiler görüşülerek ilk adım atılmış olacaktır. Daha sonra ise gerekli evrakların listesi tarafınıza verilecektir. İlk olarak bayinin açılacağı alan belirlenip bu alana dair izin ve belgeler temin edilmelidir. Sonrasında ise bu işe atılacak olan kişiden gerekli cv ve özel bilgiler istenebilir. Bu bilgiler etrafında eğer başvuran kişi gerekli koşulları sağlıyorsa ve gerekli donanıma sahipse eğer o zaman bayilik açmadaki en önemli engel önünden kalkmış olacaktır. Ayrıca bu işlemlerden sonra gerekli olan para limiti de sağlanmalıdır. Tüm süreçlerde minimum düzeyde 150.000 TL para gitmektedir. Gerekli olan maddi koşul sağlandığı zaman işlemler en kısa sürede sonuca bağlanır.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Mondinin Kaç Tane Bayisi Vardır?

mondi bayi ozellikleri

Mondi bayi sayısı 2024 yılı verilerine göre 300’ün üzerinde yer alır. Son yıllarda fazla büyüme kat eden mondi bayilerinde önemli bir artış yaşanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde birçok mondi bayisi bulunur. Üstelik sadece yurt içinde değil yurt dışında da birçok ticaret hacmi mevcuttur. Başta ABD olmak üzere İngiltere, Almanya ve İtalya’ya ihracat gerçekleştirerek Pazar payını büyütmüş durumda. Ürettiği birçok ev tekstil ürünü ile hem yurt içinde hem yurt dışında ihracat ve satış hacmini yükseltmiş olan bir kurumdur.

ŞOK Bayilik Şartları, Ücreti

Mondi Bayilerinin Çalışma Saatleri

Mondi bayileri hafta içi tüm gün ve hafta sonunda sadece cumartesi günleri hizmet veren bir kurumdur. Çalışma saatler ise sabah saat 09:00 ile akşam saat 21:00 arasındadır. Bayram günlerinde ise mondi bayileri tatil edilmektedir.

Mondi Müşteri Hizmetleri

Mondi müşteri hizmetleri telefon numarası 444 33 11 ve 0850 222 33 11 olarak hizmet verir. Herhangi bir şikayet ve istek olması durumunda bu numaralar üzerinden anında iletişime geçilerek danışmana ulaşılabilir. Üstelik bu numaralar mondi tüketici hattı olarak hizmet verdiği için 7 gün 24 saat herkese açıktır. Mondi tüketici hattı üzerinden dilediğiniz zaman irtibata geçebilir ve müşteri danışmanlarına şikayetinizi bildirebilirsiniz. Şikayetiniz ise en kısa sürede gerekli mercilere bildirilerek tarafınıza tekrardan geri dönüş sağlanacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz