Hamidiye Su Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Hamidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Sultan II. Abdulhamid, saltanatının ilk yıllarında İstanbul’un su sorununa dikkat çekmiştir, bunun için hemen çalışmalara başlamıştır. İlk adımı, 1880 yılında kurulan komisyon ile araştırma yapılmasını istemiştir. Yapılan incelemeler ve araştırmalar sonucunda komisyon, yeni su hatlarının kurulmasına karar verdi ancak yeni savaştan çıkan ülke, bu girişimi kaldıracak seviyede değildi. Buna rağmen araştırmaları arttırmak isteyen ve sorunu çözmek isteyen II. Abdulhamid, sonuçta Kırkçeşme, Halkalı ve Taksim üzerinden yeni bir su hattının geçmesine karar verdi. Planlanan tesisin tamamlanması 1318-1900 yılları arasında olmuşken, suyun verilmesi ve resmen kabulü 26 Mayıs 1902 yılında yapılmıştır. Şimdiye kadar ulaşılan belgeler o zamanlarda Nişantaşı bölgesine kadar kesintisiz su hattının oluşturulduğunu gösterirken 1902 yılından sonra bu işin ilerlemesi çok hızlı bir şekilde olmuştur. Bu dağıtım, halka o zamanlarda 133 ayrı bölgede bulunan çeşmeler vasıtası ile yapılsa da günümüzde bu bölgeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Hamidiye Su firması yürütmektedir. Firma, günümüzde de hala çok tercih edilen bir firma olmayı başarmış ve kalitesiyle adından yüzyıllardır söz ettirmiştir.

Hamsi Finger Bayilik Şartları, Ücreti

Hamidiye Su Bayilik Şartları Nelerdir?

Hamidiye Su, eski tarihlerden beri süregelen marka ismini hakkı ile taşımak için tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan bir firmadır. Bu doğrultuda birçok bayilik vermeye çalışan ve bayilikleri titizlik ile yürüten bir markadır. Hamidiye Su bayilik şartları ise şu şekildedir:

 • Depo, eleman ve kılık kıyafet konusunda gerekli özeni gösterebilmek
 • Dağıtım araçları konusunda yeterli imkanları sunabilmek ve yeterli hizmeti sağlayabilmek
 • Müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunabilecek seviyede olabilmek
 • Kendi işletmesine ve aynı zamanda Hamidiye Su markasına değer katabilecek seviyede olmak
 • Belirli bir müşteri sayısına ulaşabilme ve belli alanlarda hizmet sunabilecek kapasitede bir pazar işletmesi haline gelebilme potansiyeline sahip olmak

Hotiç Bayilik Şartları, Ücreti

Hamidiye Su Franchise Bedeli Ne Kadardır?

hamidiye su franchise sartlari

Hamidiye Su franchise bedeli, işletmenin kurulduğu yerin konumuna, büyüklüğüne göre değişmektedir. Markadan sipariş edilen damacana su miktarı da franchise bedelini hesaplarken dikkat edilen bir husustur. Bayiliğin kurulacağı konumun ne kadar işlek olduğu veya siparişlerin ne kadar yoğun olduğu karı etkilerken, öncesinde yani bayi kurulmadan önce ortalama olarak 20.000-30.000 TL gibi bir para harcanabilir. Bu miktar bayinin kirası, araç, eleman gibi tüm giderleri kapsamaktadır.

Karaca Bayilik Şartları, Ücreti

Hamidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Yapılan başvuru eksiksiz doldurulduktan sonra yetkililer kişiye ulaşarak gerekli görüşmeyi yapmaktadır. Gerek görüldüğü takdirde başvuru yapan kişi ana ofise davet edilir ve işlemler tamamlanır. Hamidiye Su bayiliği almak için doldurulması gereken formda sorulan sorular şu şekildedir:

 • Ad soyadı
 • E-posta
 • Firma
 • Telefon
 • Bölge
 • İletmek istenilen mesaj

KFC Bayilik Şartları, Ücreti

Hamidiye Su Markasının Kaç Tane Bayisi Vardır?

hamidiye su bayi sayisi

Hamidiye Su kurulduğu 1992 yılından bu yana, İstanbul halkına temiz ve el değmeyen su dağıtımı yapmayı amaçlayan bir firmadır. Çok uzun yıllardır İstanbul’un damacana su ihtiyacının güvenilir adresi haline gelen markanın güncel verilere göre şehir içinde 100’ün üzerinde bayiliği bulunmaktadır. Bu sayede İstanbul’da çok tercih edilen Hamidiye Su hızlı ve güvenilir teslimatı da kolaylıkla yapabilmektedir.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları, Ücreti

Hamidiye Su Bayilerinin Çalışma Saatleri Nelerdir?

Hamidiye Su, İstanbul’da birçok noktada bulunmasının avantajı ile birlikte çalışma saatleri ile de müşterilerden takdir toplamıştır. Bayiler, hem hafta içi hem de hafta sonu çalışmaktadır. Çalışma saatleri ise genelde 08.00-20.00 arasındadır. Çalışma saatlerinde, bayinin konumuna göre değişiklik olabilmektedir. Bayramlarda ise bayiler genelde sadece ilk gün çalışmazken diğer günlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Hamidiye Su, hem sipariş kolaylığını hem de dilek, şikayet ve öneri sunma konusunda hızlı iletişim hizmetini iletişim numaraları ile sunmaktadır. Hamidiye Su iletişim numaraları şu şekildedir:

 • 0212 360 17 45
 • 0212 360 13 33
 • 0212 360 17 41

İletişim numarası ile birlikte herhangi bir görüş sunmak veya soru sormak isterseniz; bilgi@hamidiye.istanbul veya hamidiyekaynaksulari@hs01.kep.tr mail adresleri üzerinden kolayca sorabilirsiniz. Bunun dışında yine Hamidiye Su web sitesi üzerinden iletişim bölümüne gelerek doldurulacak form ile mesajınızı markaya iletebilirsiniz.

Mesaj Sayısı(3)

 1. Musa
 2. mehmet
 3. Senar

Mesaj Bırakabilirsiniz