Bridgestone Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bridgestone Bayiliği Nasıl Alınır?

Global lastik sektörünün lideri olan Bridgestone bayilik vermeye devam ediyor. Lastik endüstrisindeki en büyük üreticilerin başında gelen Bridgestone firması güvenli ve konforlu sürüş tercih eden araç sahiplerinin bir numaralı tercihidir. Bayilik alarak lastik satışı dükkanı açmayı düşünen kişiler Bridgestone firması ile görüşerek bayilik başvurusu yapabilirler. Türkiye’nin bir çok ilinde yetkili satış bayisi olan Bridgestone bu sayısı artırmak için yeni satış partnerlerinin başvurularını bekliyor.

Bay Ishibashi tarafından 1930 yılında Japonya’da kurulan Bridgestone Corporation aynı yıl ilk lastik üretimini gerçekleştirmiştir. Japonya’da küçük yaştan beri lastik ve kauçuk sektöründe yer alan Bay Ishibashi geleceğin motorlu araçlarda olduğunu görerek lastik endüstrisinde ilerlemeye karar vermiş ve Bridgestone’u bir dünya markası haline getirmeyi amaçlamıştır. Günümüzde 150’den fazla ülkede 140 binden fazla çalışanı ile hizmet veren Bridgestone dünyanın sayılı lastik üreticisinden birisi olmuştur. Türkiye’deki yetkili satış bayileri ile de Türk lastik sektöründe büyük bir satış hacmi olan Bridgestone, yeni bayiler ile satış miktarlarını büyütmeyi amaçlıyor.

Bridgestone Bayilik Şartları ve Özellikleri

Bridgestone bayilik şartları

  • Bridgestone Corporation’un Türkiye’deki yetkili satış bayisi olmak isteyen çalışkan ve sektör hakkında tecrübeli olan kişilerin bayilik başvurularını beklemekteyiz.
  • Firmamıza bayi olan kişilere tüm ürünlerimizi sunuyoruz ve satış & satış sonrası destek sağlıyoruz.
  • Bridgestone’un lastik satış bayisi olarak bu sektörde popüler bir üreticinin desteğini arkanıza almanızı sağlıyoruz.
  • Bayilik başvurusu yapacak olan adaylar bizlere lastik bayisi açmak istedikleri il / ilçe ve mevkiyi bildirmeliler, bizden onay beklemelidirler. Lastik bayisi açmak istediğiniz bölge Bridgestone’un yatırım planları arasında yer alıyorsa sizinle temas kurulacak ve bayilik süreci hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
  • Bayilik alan kişiler ilk etapta firmamızın uygun gördüğü miktarda lastik alımı yapmak zorundadır. Lastik alım maliyetini karşılayabilecek güçlü sermayesi olan kişilerin bayilik başvurusu yapmasını önemle rica ederiz.

2024’de Bridgestone Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Bridgestone bayilik başvurusu

Japonya merkezli Bridgestone firması dünya çapında başarıya ulaşmış bir firmadır. 2009 yılında açıklanan verilere göre dünyadaki bir numaralı lastik üreticisi olarak tescillenmiştir. Siz de bu kaliteli firmanın lastik satış bayisi olma şansına sahipsiniz. Bayilik başvurunuzu aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla yapabilirsiniz.

Firma İletişim
BRIDGESTONE Corporation (Türkiye)
TEL: 0850 210 43 00
Whatsapp Destek Hattı: 0553 017 90 90

Mesaj Bırakabilirsiniz