Morhipo Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Morhipo sipariş takibinizi online olarak Morhipo internet sitesi veya Morhipo uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Morhipo sitesinden yaptığınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman yapılacağını gönderi numaranızı kullanarak hemen öğrenebilirsiniz. Morhipo siparişinizin durumunu anlaşmalı kargo şirketinin oluşturduğu ve size ilettiği gönderi numarası ile adım adım takip edebilirsiniz.

5

 

Morhipo Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Morhipo sitesinden verdiğiniz siparişin takibini yapmak için Morhipo internet sitesini veya Morhipo uygulamasını kullanabilirsiniz. Morhipo sipariş takibi için üç farklı alternatif bulunmaktadır ve bu alternatifler şu şekilde uygulanmaktadır:

  • Morhipo üyesiyseniz Morhipo internet sitesine girdiğinizde ana sayfada yer alan “Hesabım” bölümüne gelip “Sipariş Takibi” kısmına tıklamalısınız. Açılan sayfadan siparişinizin detaylarını görebilirsiniz.
  • Morhipo üyesi değilseniz Morhipo internet sitesine girdiğiniz zaman “Hesabım” bölümüne gelerek “Sipariş Takibi” kısmına tıklamalısınız. Açılan sayfada altta bulunan “üye olmadan sipariş takibi” butonuna tıklamalısınız. İlgili bölümlere e-mail adresinizi ve sipariş numaranızı yazarak “siparişlerimi göster” butonuna tıklamalısınız.
  • Her halükarda sipariş verdiğiniz Morhipo satıcısının gönderiyi verdiği kargo firmasına ait olan gönderi takip olanaklarını kullanabilirsiniz. Gönderiniz kargo firması tarafından teslim alındığında size gönderilen SMS veya e-mail üzerinden takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Morhipo Siparişim Nerede?

Morhipo sitesinden yaptığınız alışveriş sonucu verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Morhipo şirketi siparişinizin en hızlı şekilde teslim edilmesi için kargo firmaları ile gereken anlaşmaları yapmaktadır ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Morhipo sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Morhipo Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Morhipo’dan sipariş verdiğinizde ile oluşturulan gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Morhipo gönderi sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. n11 sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz:

  • Morhipo internet sitesi veya Morhipo uygulamasına giriş yaptığınız takdirde “Hesabım” bölümündeki “Sipariş Takibi” kısmından gönderi numarası dahil siparişinizin bütün detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Morhipo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Morhipo İletişim Numarası Nedir?

Morhipo alışveriş sitesini kullanarak yaptığınız alışverişlerin teslimatında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Morhipo müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Morhipo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 222 30 90 şeklindedir.

Morhipo Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Morhipo şirketinden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat tarihi siparişin hangi firma ile taşındığına göre değişiklik gösterebilmektedir, Morhipo firması çok sayıda kargo şirketiyle anlaşmalıdır. Morhipo’dan vermek istediğiniz siparişleri ise 7/24 olmak üzere istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz. Morhipo sipariş saatleri şu şekildedir:

Morhipo hafta içi açılış saati: 24 saat

Morhipo hafta içi kapanış saati: 24 saat

Morhipo hafta sonu açılış saati: 24 saat

Morhipo hafta sonu kapanış saati: 24 saat

Morhipo sitesinden 7/24 siparişinizi oluşturabilirsiniz ancak siparişiniz teslimat günü gönderinizi taşıyan anlaşmalı kargo şirketine göre değişmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz