Sefamerve Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Sefamerve sipariş takibinizi Sefamerve internet sitesi veya Morhipo uygulaması üzerinden online olarak kolayca yapabilirsiniz. Sefamerve sitesinden yaptığınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman yapılacağını gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Morhipo siparişinizin durumunu anlaşmalı kargo şirketinin oluşturduğu ve size ilettiği gönderi numarası ile de adım adım takip edebilirsiniz.

6 2

Sefamerve Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Sefamerve alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişin takibini yapmak için Sefamerve internet sitesini veya Sefamerve uygulamasını kullanabilirsiniz. Sefamerve sitesi kargo gönderimleri için PTT ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Sefamerve sipariş takibi için yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Sefamerve internet sitesine girdiğinizde ana sayfanın sağ üst bölümünde yer alan “Sipariş Takibi” kısmına tıklayarak açılan sekmedeki ilgili bölümlere sipariş numarasını ve telefon numarasını yazıp “Takip Et” butonuna tıklamalısınız.
  • Sefamerve sitesi kargo gönderimleri için PTT ile anlaşmalı olduğundan dilerseniz PTT kargonun sitesinden gönderi takibini yapabilirsiniz.
  • Sefamerve sitesinden yaptığınız alışveriş kargoya verildiği zaman iletilen SMS veya e-mail ile gönderilmiş olan bilgileri kullanarak sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Sefamerve Siparişim Nerede?

Sefamerve firmasından yaptığınız alışveriş sonucu verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sefamerve şirketi siparişinizin en hızlı şekilde teslim edilmesi için PTT kargo ile anlaşma sağlamıştır ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Sefamerve sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sefamerve Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Sefamerve’den sipariş verdiğinizde oluşturulan gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Sefamerve gönderi sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Sefamerve sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

  • Sefamerve internet sitesi veya Sefamerve uygulamasına giriş yaptığınız takdirde “Siparişlerim” bölümünden istediğiniz siparişin gönderi numarası da dahil olmak üzere tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • Sefamerve müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Sefamerve İletişim Numarası Nedir?

Sefamerve firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerin teslimatında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Sefamerve müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Sefamerve müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 221 30 40 şeklindedir.

Sefamerve Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Sefamerve sitesinden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat tarihi, PTT ile anlaşmalı olduğu için PTT kargonun teslimat saatlerine göre şekillenmektedir. Sefamerve’den vermek istediğiniz siparişleri ise 7/24 olmak üzere istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz. Sefamerve sipariş saatleri PTT kargo teslimat saatleri göz önünde bulundurularak şu şekildedir:

Sefamerve (PTT Kargo) hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Sefamerve (PTT Kargo)  hafta içi kapanış saati: 17.30 (her gün)

Sefamerve (PTT Kargo)  hafta sonu açılış saati: –

Sefamerve (PTT Kargo)  hafta sonu kapanış saati: –

Sefamerve sitesinin anlaşmalı olduğu PTT kargo, hafta sonu mesai yapmamaktadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz