UPS Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Ups firmasının kargo takip işlemleri, Ups resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir. Kargo takiplerinin yapılabilmesi için ilgili kargonun gönderi numarasının bilinmesi ve sayfaya yazılarak sorgulanması yeterlidir.

Ups Kargo takip işlemleri, günümüzde çoğunlukla Ups’nin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi tercih edilen hizmetlerdir. Ups üzerinden kargoya sahip olan kişiler, firmanın internet sitesine giriş yapmalarından sonra kolay ve hızlı bir şekilde gönderi numaralarını kullanarak kargolarının nerede olduğunu öğrenebilirler.

UPS Logo

 

Ups Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Ups firmanın kargolarını takip edebilmek için izlenmesi gereken adımlar şöyle sıralanmıştır:

 • Ups Kargo takip işlemi için öncelikle Ups firmasının internet adresine giriş yapılır.
 • Daha sonra, hangi kargo takip edilmek isteniyorsa ilgili gönderi numarası sayfada boş bırakılmış yere yazılır.
 • Daha sonra, Ups sitesinde yer alan “Sorgula” butonuna basılır.
 • Sorgulama işlemi böylece tamamlanmış olur ve kargo gönderilerinin takip işlemi kolaylıkla gerçekleşebilir.

Ups Kargom Nerede?

Ups firmasından gönderilen kargoların nerede olduğunu veya ne zaman teslim edileceği hakkında bilgi sahibi olabilmek için Ups Kargo sorgulama işleminin yapılması gereklidir. Kargonun nerede olduğu genellikle firma sitesi üzerinden gönderi numarası ile öğrenilir. Ancak gönderi numarasının bilinmediği veya yanlış olduğu hatasının alındığı zamanlarda Ups müşteri hizmetleri aranarak da bilgi sahibi olunması mümkündür.

Ups Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Ups’den gönderilmiş olan kargoların nerede olduğunu öğrenebilmek için Ups Kargo gönderi no sorgulama işlemleri, şu adımların izlenmesi ile kolaylıkla gerçekleşebilir:

 • Ups kargo internet sitesine giriş yapılır.
 • Daha sonra hangi kargonun nerede olduğu öğrenilmek isteniyorsa, o kargoya ait olan gönderi numarası ilgili yere yazılır.
 • Sorgulama işlemi için sorgula butonuna tıklanır.
 • Sorgulama sonucunda gönderinin takip edilme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Ups Kargo İletişim Numarası Nedir?

Ups kargo firması ile iletişim kurabilmek veya kargoların durumunu öğrenebilmek için Ups Kargo müşteri hizmetleri numarasının bilinmesi gereklidir. 0850 255 00 66 numarası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde müşteri temsilcileri ile iletişim kurulabilir, öğrenilmek istenen her şey hızlıca Ups firmasına sorulabilir.

Ups Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Ups kargo firmasının çalıştığı saatler, haftanın günlerine göre değişiklik gösterir. Ups Kargo mesai saatleri, hafta içi ve hafta sonu günlerine göre değişir ve güncel olarak şöyle sıralanmıştır:

 • Ups Kargo hafta içi açılış saati: 09.00
 • Ups Kargo hafta içi kapanış saati: 18.00
 • Ups Kargo hafta sonu açılış saati: 09.00
 • Ups Kargo hafta sonu kapanış saati: 15.00

Ups kargo firmasının hiçbir şubesi, Pazar günleri hizmet vermez. Ancak merkez şube olarak bilinen dağıtım merkezlerinin kapanış saati, 20.00’a kadar uzayabilir. Bu nedenle de hangi Ups kargo şubesine gidilecekse, onun kapanış saatine dikkat edilmesi gereklidir.

Mesaj Bırakabilirsiniz