Nacaroğlu Baklavaları Franchise Veriyor Mu? Bayilik Şartları Nelerdir?

İş kurmak için gerekli bilgi birikiminiz yok mu? Sıfırdan iş kurmak için yeteri kadar sermayeniz yok, iş hayatına atılmaktan korkuyor musunuz? Franchise yani bayilik alma sayesinde iş sahibi olmanız mümkün. Peki nedir bu bayilik alma? Bayilik alma var olan sistemin yani işleyişin aynı şekilde devam ettiği bir çalışma sistemidir. Bu sistemde amaç bayilik veren kurumun farklı il ve ilçelerde daha fazla bayiye sahip olmasını sağlar. Bayilik alan ise az sermayeyle kar elde eder. Sıfırdan bir iş kurmanın stresi her zaman vardır. İş saatleri, tedarik, depolama vs. gibi çoğu konunun sorun olduğu sıfırdan iş kurma, yerini artık franchise sisteme bırakmıştır. Başarısızlık oranının çok düşük olduğu bu sistemde, birçok kategori bayilik vermektedir. Son dönemlerde bayilik veren kurumlar genellikle kozmetik, güzellik merkezleri, hazır gıda zincirleri, fast – food dükkanlarıdır. Bunun yanı sıra gün içerisinde sıkça tatlılarını tükettiğimiz meşhur Nacaroğlu Baklavaları Franchise hizmeti vermektedir.

nacaroglu baklavalari bayilik

Nacaroğlu Baklavaları Bayilik Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Turistlerin de sıkça tükettiği Nacaroğlu baklavası, Gaziantep’ten temin edilir. Dilerseniz müşteri olarak, dilerseniz iş sahibi olarak bu kurumdan yararlanmanız mümkündür. Nasıl mı? Nacaroğlu Baklavaları bayiliği vermektedir. Türkiye genelinde 17 bayi, yurt dışında 5 bayisiyle hizmet vermektedir. Franchise almak istiyorsanız, yapmanız gereken kurum web sitesinde iletişim kısmında yazan numarayla irtibata geçmek. Bu sayede bayilik açacağınız Nacaroğlu Baklavaları Franchise Bedeli hakkında bilgi sahibi olursunuz. Nacaroğlu Baklavaları bayiliği açma bedeli yanı sıra işleyiş, pazarlama ve dağıtım gibi birçok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Ortalama 80.000 ve 1.500.000 sermayeyle, bu sektörde yerinizi almanız mümkündür. Kar oranı %50-55 arasında değişiklik göstermektedir.2024yılı için toplamda 20 yeni bayilik verileceği duyurulmuştur. Siz de az bir sermayeyle kar etmek ve kısa sürede başarıyı yakalamak istiyorsanız, irtibat numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Nacaroğlu Baklavaları Menüsü

Gerek yerlilerin gerekse turistlerin severek tükettiği baklava, Nacaroğlu Baklavaları sayesinde taptaze ve birçok çeşitle hafızalarda yer ediniyor. Klasik baklavanın yanı sıra eşsiz lezzetleriyle çikolatalı baklava, padişah fıstıklı baklava, cevizli baklava, havuç dilim baklava, özel fıstıklı kare baklava, cevizli-fıstıklı midye baklava da menüde yerini alıyor. Fıstık dolma, fıstık kadayıf ve fıstıklı şöbiyet kahvenize eşlik edecek leziz tatlardan birkaçıdır. Menengiç kahvesi ve fıstık satışı da yapan Nacaroğlu Baklava, yöresel ürünleri Gaziantep’ten temin ediyor. Bir soluklanmak ve enerji depolamak için dilerseniz dükkanda bu lezzetleri tadabilirsiniz. Evinizde bu tatlıları ve yöresel ürünleri tüketmek isterseniz, sipariş verebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünler 1 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır. Peki fiyatlar ne durumda? Fiyatlar, ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Baklava çeşitlerinin 1 kilosu 120-160 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fıstığın kilosu 100 TL ve Menengiç Kahvesinin kilosu 30 TL’dir. Bu eşsiz lezzetler için fiyatlar oldukça uygundur.

Mesaj Bırakabilirsiniz