Meşhur Safranbolu Lokumcusu Bayilik Verir Mi? Bayilik Açmak için Neler Gerekli?

İş sahibi olmak istiyorsunuz ancak sermayeniz kısıtlı mı? Bir işi sıfırdan kurmak için gerekli bilgi birikiminiz yok mu? Hiç endişelenmeyin! Siz de bayilik alarak iş hayatına az bir sermayeyle atılabilirsiniz. Bayilik alma hizmeti var olan kurum ya da kuruluşun tasarım, satış ve pazarlama stratejilerinin aynı kaldığı ancak farklı şehirlerde hizmet verdiği bir sistemdir. Bu sistem sayesinde tecrübeniz olmadan iş hayatında yerinizi alabilirsiniz. Bayilik almak istediğiniz kurum ya da kuruluş ile görüşerek, farklı il ve ilçelerde hizmet verebilirsiniz. Bayilik veren kurumun belirlediği şartlar ve sermaye karşılığında kısa sürede bu sisteme adapte olabilirsiniz.

Türkiye’de en çok bayilik veren kurum ve kuruluşlar hazır gıda, eğitim, kozmetik, kişisel bakım, sigortacılık gibi pek çok firma bayilik verir. Eğer siz de tatlı, şekerleme gibi hazır gıdaların satıldığı yiyecek sektöründe bayilik almak istiyorsanız, Meşhur Safranbolu Lokumcusu Bayiliği hizmetini tercih edebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ürünleriyle Meşhur Safranbolu Lokumcusu Franchise hizmeti vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için web sitesinde bulunan bayilik yani franchise kısmındaki numaradan iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede Meşhur Safranbolu Lokumcusu Franchise Bedeli hakkında gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Meşhur Safranbolu Lokumcusu Bayiliği Açma Bedeli kurum tarafından belirlenmektedir.

meshur safranbolu lokumcusu

Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nda Hangi Ürünler Satılır?

Misafirleriniz geldiğinde çay ve kahve yanına birbirinden lezzetli yiyecekler servis etmek ister misiniz? O zaman size en yakında bulunan Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nu ziyaret edebilir ve hem kendiniz hem de misafirleriniz için pek çok şey alabilirsiniz. Geçmişten günümüze çocukluğumuzdan yetişkinliğimize kadar tükettiğimiz kuş lokumlarının yanı sıra sakızlı lokum, naneli lokum, güllü lokum gibi farklı alternatifler bulunmaktadır. Görselliğiyle de oldukça ilgi çeken Antep fıstıklı sarma, çikolatalı sarma kadayıf, fıstık ve çikolata kaplı sarma ve fındık kaplı sarma lezzetleriyle damaklarda tat bırakacaktır. Değişik lezzetleri sevenlerin vazgeçilmezi olacak narlı fıstıklı sarma, browni ve yer fıstıklı sarma, bademli sarma hafızalarda yer edinecektir. Görselliğin ve lezzetin oldukça yoğun olduğu gül yapraklı lokum, mutlaka denenmelidir. İran üzümlü lokumda kahve yanında servis edebileceğiniz mayhoş bir lezzettir. Lokumları dilerseniz kesme, dilerseniz kalıp halinde alabilirsiniz. Lokum dışında servis edebileceğiniz Kavala Kurabiyesi, çikolata kaplı pişmaniye, çekme helva, tahin helvası, saray helvası da Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nda satıştadır. Aynı zamanda da susamlı, tarçınlı, fındıklı ve limonlu akide şekerlerini de tatmanızı öneririz. Kuruyemiş, baharat, kömbe ve pestil gibi yöresel ürünleri de buradan temin edebilirsiniz.

Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nda Fiyatlar Nasıl?

Lezzetiyle damaklarda tat bırakan bu ürünlerin fiyatları oldukça uygun. Akide şekerlerini denemek isterseniz 125 gram alabilirsiniz. Tüm akide şekerlerinin 1 kilosu 50 TL’dir. Klasik lokumların 1 kilosu 33-70 TL arasında türüne göre değişkenlik göstermektedir. Sunumuyla hafızalarda yer edinen hediyelik yani kesme lokumlar ise 1 kilosu 119 TL’den satışa sunulmaktadır. Pişmaniyeler, 1 kilosu 60-80 TL olmak üzere çeşidine göre değişen fiyatlara sahiptir.

Mesaj Bırakabilirsiniz