On Numara Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ve Şartlar ve Özellikler

Dönerci salonu açarak para kazanmak isteyen bir kişi eğer döneri kendisi satın almayacak, şube kurulumunu kendisi yapmayacaksa döner bayiliği almalıdır. Sektörün popüler markalarından olan On Numara Döner bu iş için seçilecek firmalardan birisi olabilir. Piliç döner üretimi yapan firma bayilikler vererek Türkiye’nin bir çok noktasına yayılmayı amaçlıyor. Bu hedefe ulaşmak, bir gün herkesin On Numara Döner lezzeti ile tanışmasını arzulamakta olan firma 2019 yılında kendine yeni bayilik hedefleri koymuş durumda. Sektöre girmek isteyenlere kapısını sonuna kadar aralamış olan firmanın bayilik şartı nedir, On Numara Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İstanbul merkezli olan On Numara Döner 2019 yılında yeni bayilikler vererek sektördeki payını arttırmayı amaçlıyor. Piliç döner bayilikleri arasında seçilebilecek en iyi tercih olan firma yeni ortakları ile birlikte bu sektörde büyümeyi hedeflemekte.

On Numara Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

on numara döner bayilik şartları

– Piliç döner sektöründe en kaliteli üretimleri yapıyoruz. Müşterilerimize sağlıklı ve hijyenli ürünler satmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle insan sağlığına büyük önem vererek üretim yaparız.
– Sektörden para kazanmak isteyen, döner salonu açmak isteyen heyecanlı, arzulu, girişimciler ile çalışmayı istiyoruz.
– Yatırımcılarımızla birlikte açılacak şubenin nereye açılacağı konusunda istişare ediyoruz ve en uygun lokasyonu sizinle beraber tespit ediyoruz.
– Lokasyon tespiti sonrasında uzman ekimiz tarafından şube için fizibilite çalışması yapılır ve şubenin mimari işlemleri yapılır
– Bu noktada şube kurulumu için yapılması gereken yatırım miktarı size bildirilir.
– Bayilik programımızda sizin sermaye miktarınıza oranla bir şube kurulumu yapılır ve şubeniz işletilmek üzere size teslim edilir.

On Numara Döner Bayilik Başvurusu

on numara döner bayilik

On Numara Döner’in bayi sistemine katılmak yukarıda okuduğunuz gibi size pek çok avantaj sağlayacaktır. Bu sektöre girmeye kesin bir karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

On Numara Döner Bayilik Başvurusu: http://www.onnumaradoner.com

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp karşınıza gelen formu size uygun olarak doldurmalısınız. Formdaki “Bütçe” kısmında elinizdeki sermayenin USD karşılığı ne kadar ise o seçeneği seçerek başvurunuzu göndermelisiniz.

Başvurunuz kısa süre içerisinde yetkililer tarafından değerlendirilip size dönüş yapılacak, bayi sistemi hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz