Kral Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veren ve hijyenik, lezzetli döneri ile nam salan Kral Döner bayilikler vermeye devam ediyor. Piyasadaki en iyi zincir döner markalarından olan Kral Döner’in bayilik şartları nelerdir, Kral Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun yıllardır döner sektöründe yer alan Kral Döner kurulduğu günden itibaren her zaman müşteri odaklı olmuş ve müşterilerine kaliteyi ucuz fiyata satmaya çalışmıştır. Hijyen kurallarına uyarak deneyimli personelleri tarafından ürettiği dönerleri ülkemizin her noktasında satmayı amaçlayan firma bu amaç doğrultusunda bayilik verme yoluyla büyümeyi hedefliyor.

%100 but döneri müşterilerine ulaştırmak için titiz çalışmalar yapan firma ekonomik olarak da cepleri zorlamayacak fiyatlarıyla ülkemizdeki her kesime, her aileye hitap etmeyi amaçlıyor. Ülkemizin bir çok şehrinde Kral Döner şubesinin olması ve müşteri sayısının fazla olması bu sürümden kazanma politikası nedeniyledir.

Gelecek yıllar için de çalışmalarını yapan ve bayi sayısını arttırarak Kral Döner ismini Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmayı hedefleyen firma yeni bayilikler ile kaliteli iş ortakları arıyor. İşte o kişiler için Kral Döner’in bayilik şartları aşağıda.

Kral Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

kral döner bayilik şartları

– Döner sektörü için gereken yatırım bütçesine sahip olunmalıdır.
– İşinin başında durabilecek, döner sektörü hakkında tecrübe sahibi olan adaylar tercih edilecektir.
– Şubenin kurulacağı noktanın analizi Kral Döner tarafından yapılacaktır.
– Şubeyi açmak için uygun bir lokasyon bulamayan yatırımcılara Kral Döner tarafından yardım edilecektir.
– İş hakkında gerekli bilgiler verilecek ve Kral Döner’in desteğini arkanıza almış olacaksınız.

Bunlar haricinde Kral Döner isim hakkı bedeli ve dükkan kurulum ücreti hakkında bir bilgilendirme yapmamıştır. Bu gibi bilgileri bayilik başvurusu yapan kişilerle telefon ile veya yüz yüze görüşmede anlattıklarını düşünüyoruz.

Kral Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

kral döner bayilik

Döner sektöründe arkanıza kaliteli bir tedarikçi olsun istiyorsanız Kral Döner iyi bir seçim olacaktır. Bunların neticesinde Kral Döner’den bayilik almaya karar verdiyseniz hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki formu eksiksiz olarak doldurup gönderiniz. Başvurunu firmanın yetkilileri tarafından detaylı olarak incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Eğer bayilik başvurunuz onaylanırsa firma ile yüz yüze görüşmeler yapabilir ve şubenizi açacağını nokta hakkında çalışmalara başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim numaralarından da Kral Döner’e ulaşabilir ve bayilik süreçleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Kral Döner İletişim

TEL: 0 532 203 61 16
e-Mail: info@bykraldoner.com

Mesaj Bırakabilirsiniz