Usta Dönerci Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Usta Dönerci Bayiliği Nasıl Alınır?

Fast-Food sektörünün en karlı alanlarına örnek olarak dönerci salonlarını gösterebiliriz. Türk mutfağının vazgeçilmez yiyeceklerinden olan döner hızlı ve pratik bir şekilde doymak isteyen kesimin tercihi oluyor. Öğrenci ve çalışan nüfusun hızlı doyma alışkanlığının 1.numaralı sağlayıcısı olan döner bir çok girişimciye de büyük bir kazanç kapısını aralıyor. Döner bayiliği alıp bir döner salonu açmak oldukça karlı bir yatırım olacaktır. Makalemizde bu kişiler için Usta Dönerci bayilik sistemini tanıtacağız. Usta Dönerci franchise bedeli ve şartlarını yazımızdan öğrenebileceksiniz.

2013 yılında TAB GIDA tarafından kurulan Usta Dönerci tamamen profesyonel kadrolar ve alanında deneyimli ekipler tarafından kurulmuştur. 20 yıllık sektör tecrübesiyle Usta Dönerci markasını yaratan ekip franchise sistemi ile ülkenin bir çok noktasında hizmet vermektedir. Döner menüsünde et döner, tavuk döner, tombik döner, dürüm döner ve köfte ekmek çeşitleri barındıran Usta Dönerci sizlere karlı bir yatırım ortaklığı teklif ediyor.

Usta Dönerci Bayilik Şartları ve Özellikleri

usta dönerci bayilik şartları

  • Usta Dönerci markasına yapılacak yatırımı karşılayabilecek finansal güce sahip olan yatırımcı adayların bayilik başvuruları değerlendirilecektir.
  • Bayiliğimizi almak isteyen adayların girişimci bir ruha sahip olmasına dikkat edilecektir.
  • Daha önceden başarılı bir iş geçmişi ve yönetimsel tecrübesi olan adaylar tercih edilecektir.
  • Açılacak olan şube yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde olmalıdır. Yayaların bolca bulunduğu AVM, okul, sinema salonu gibi yerlerin yakınlarında dükkan kiralayabilirsiniz.
  • Dükkanınız giriş katında olmalıdır. Dükkan giriş katı minimum 120 m2 olmalıdır. Toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Dükkanın tavan yüksekliği minimum 2.90 metre, ön cephe genişliği minimum 6.5 metre olmalıdır.
  • Usta Dönerci markası için yapılması gereken yatırım 250 bin Amerikan Doları + KDV‘den başlamaktadır. Tarafların anlaşması halinde franchise’ın süresi 10 yıldır.
  • Yapacağınız net ciro üzerinden %10 royalty (kar payı) alınmaktadır.
  • Yatırımcılarımıza franchise sürecinde gereken tüm destekler verilir. Pazarlama, reklam, satınalma, lojistik vb. konularda yardımcı olunur.
  • Yatırımcılar TAB Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmecilik lisansını alırlar.

Usta Dönerci Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

usta dönerci bayilik başvuru

Usta Dönerci’nin franchise bedeli oldukça yüksek olsada işin sonunda büyük ve elit bir döner restoranına kavuşuyorsunuz. Usta Dönerci markası her zaman yanınızda oluyor ve işletmenizden kar elde edebilmeniz için sizlere destek sağlıyor. Yukarıdaki şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Usta Dönerci Bayilik Başvuru: https://www.ustadonerci.com/

Firma İletişim
USTA DÖNERCİ TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 310 66 00

Mesaj Bırakabilirsiniz