Dönerci Orhan Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? Başvuru Nasıl Yapılır?

İzmir’de kurulan ve kısa sürede döner sektörünün lider isimlerinden birisi olmayı başaran Dönerci Orhan franchise vermeye devam ediyor. 2014 yılından bu yana bayilikler vererek şubelerini ülkemizin bir çok noktasına taşıyan Dönerci Orhan sektöre giriş yapacak yeni yatırımcıları bekliyor. Bu yazımızda Dönerci Orhan bayilik başvurusu nasıl yapılır sizlere anlatacağız. Ayrıca Dönerci Orhan’ın franchise giriş bedeli ve şartlarını da sizlere anlatacağız.

42 yıl önce Orhan Rahmanoğlu tarafından İzmir’de kurulan Dönerci Orhan kısa zaman içerisinde İzmir halkının bir numaralı döner tercihi olmayı başardı. Kendine has usüllerde, başka hiç bir yerde eşine rastlanmayan bir kalitede üretim yapan Dönerci Orhan %100 hijyenli olarak ve etin içine hile karıştırmadan müşterilerine sağlıklı bir döner zevki yaşatmayı amaçlıyor.

Döner sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve kaliteli döneri herkesin yemesini isteyen Dönerci Orhan bu hedeflerini gerçekleştirmek için her sene düzenli olarak bayilikler veriyor. Firma 2025 yılında yurt dışında da şube açmayı planlıyor. O vakte kadar Türkiye ağını büyütmek isteyen firma aşağıdaki şartlar dahilinde yeni bayi ortaklarını arıyor.

Dönerci Orhan Bayilik Şartları ve Özellikleri

dönerci orhan bayilik şartları

– Döner sektörüne yatırım yapabilecek finansal gücü olan herkesi sistemimize bekliyoruz.
– Franchise sistemimize katılacakların kaliteli iş yapan bir firmanın desteğini alacaklarını bilmelerini isteriz.
– %100 hijyen kurallarını bağlı olarak üretilmiş dönerimize güveniyoruz.
– Franchise sistemimize katılacak yatırımcılardan 125.000 TL franchise giriş bedeli talep ediyoruz.
– Şubenin kurulum maliyeti açılacak şubenin metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Ortalama yatırım maliyeti 200.000 TL’dir.
– Şubenin kurulumunda Dönerci Orhan’ın desteğini alabileceksiniz ve şubeniz Dönerci Orhan standartlarına uygun olarak tasarlanacaktır.

Dönerci Orhan Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

dönerci orhan bayilik

Yukarıdaki şartları gördüğünüz üzere Dönerci Orhan’dan bayilik almak için aşağı yukarı 300.000 – 400.000 TL sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Bu şartları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki telefon numarası vasıtasıyla Dönerci Orhan yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Dönerci Orhan Bayilik İletişim TEL: 0232 4721975

Telefon ile Dönerci Orhan’ın franchise yetkilileri ile görüşebilir ve bu süreç hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra firma görevlileri sizinle yüz yüze görüşme talep edebilir ve size sektör hakkında ve Dönerci Orhan hakkında bilgiler verebilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz