Reis Döner Bayilik Ücreti Ne kadar? Nasıl alınır – Şartları neler?

Gıda sektörünün her zaman para kazandıran işi dönercilik hala çok cazip bir sektör. Hızlı ve kolay tüketilebilen ve Türk damak tadının en popüler ürünü olması döneri bu kadar cazip kılıyor. Öğrenci ve bekar dostu bir yiyecek olması dönere olan talepte patlamalara neden oluyor. Sizde düşük maliyetler ile döner bayiliği alarak bu sektörde iş yapmak istiyorsanız sizlere önerimiz Reis Döner markasıdır. Bu yazımızda Reis Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır, Reis Döner’in bayi olma şartları nelerdir sizlere anlatıyoruz.

Tavuk döneri kendi geliştirdiği üretim teknikleri ile müşterilerine ulaştıran Reis Döner henüz yeni bir firma. Kısa zaman içerisinde tavuk döner sektöründe müşterilerinin kalbini kazanmayı başaran firma şuan sadece İstanbul’da şubelere sahip. Sektördeki kar oranını ve şube sayısını arttırmak isteyen Reis Döner artık İstanbul ile yetinmiyor diğer illere de bayilikler veriyor.

40 – 50 m2 arası ufak bir dükkanda tavuk döner işi yapmak istiyorsanız Reis Döner markası sizin için en iyi seçim olacaktır. Düşük maliyetler ile franchise alınabilmesi cebinde az sermayesi olanlar için büyük bir fırsat.

Reis Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

reis döner bayilik şartları

– Tavuk döner sektörüne girmek isteyen, düşük sermayesi ile iş kurmak isteyen girişimci ortaklarımızı bekliyoruz.
– Tavuk döner sektörüne girmeye karar veren yeni yatırımcılarımız ile karşılıklı olarak kazan – kazan ilkesi ile çalışıyoruz.
– Bayilerimize sektörde işlerine yarayacak bilgileri veriyoruz, onlara kendi tecrübelerimizi aktarıyoruz.
– %100 hijyenli piliç dönerlerimizi bayilerimize taze olarak ulaştırıyoruz. Ürün kalitemizden taviz vermiyoruz.
– Şubenizi 40 veya 50 m2 boyutlarında bir dükkan olarak açabilirsiniz.
– Şubenin açılacağı nokta işlek ve yoğun insan trafiğinin bulunduğu bir nokta olmalıdır.

Not: Reis Döner’e yapmanız gereken yatırımın miktarı ve isim hakkı bedeli gibi konularda bilgi almak için aşağıda vereceğimiz irtibat kanallarından firmaya ulaşabilirsiniz.

Reis Döner Bayilik Başvurusu

reis döner bayilik

Bir çok avantajı olan Reis Döner’den tavuk döner bayiliği almaya kesin olarak karar verdiyseniz hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Reis Döner Bayilik Başvurusu: http://www.reisdoner.com.tr/franchise/

Bu formu tüm bilgileri doğru bir şekilde belirterek doldurup göndermelisiniz. Bu aşamadan sonra bir süre sonra firma yetkilileri sizinle irtibat kuracak ve Reis Döner markası, franchise sistemi hakkında tüm bilgileri sizlere verecektir.

Reis Döner Firma İletişim

Natoyolu Cad. Nebioğlu Sok. No:4/A Ümraniye / İSTANBUL
TEL: +90 216 443 30 30
e-Mail: mehmetmercan@reisdoner.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz