Defacto Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Defacto Bayiliği Nasıl Alınır?

Hazır giyim sektörünün ülkemizdeki liderlerinden birisi Defacto’dur. Ucuz ve kaliteli giyim ürünleri ile hem kadın, hem erkeklere yönelik şık giysiler üretmekte & satmaktalar. Türkiye’nin pek çok şehrinde mağazalarının olması da Defacto’yu her kesim tarafından tercih edilen bir giyim mağazası haline getiriyor. Giyim mağazası açmayı düşünen kişiler bayilik seçenekleri arasından Defacto’yu da düşünmelidir. Bu makalemizde Defacto bayilik – franchise almak isteyenler için başvuru linkini ve başvuru şartlarını paylaşıyoruz.

2005 yılında ilk mağazasını açarak faaliyete başlayan Defacto şu an Türkiye’de 300’ü aşkın mağazaya sahiptir. Bunların yanında yurt dışında da 100’den fazla mağazası olan Defacto hazır giyim sektöründe ülkemizdeki en büyük 3.firmadır.

Defacto Bayilik Şartları ve Özellikleri

defacto bayilik şartları

  • Defacto kurumsal kültürüne uyum sağlayabilecek, girişimci adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Defacto franchise alarak giyim sektöründe bilinen bir markanın isim hakkını kullanacaksınız.
  • Yatırımcılarımız yapmış oldukları yatırımları kısa zamanda amorti edecektir.
  • Franchiselerimize Defacto tarafından ürün tedariki sağlanacaktır.

NOT: Yaptığımız araştırmalar neticesinde Defacto’nun şu an sadece yurt dışında mağaza açmak isteyenlere franchise verdiğini tespit ettik. Türkiye’de bir Defacto mağazası kurmak isterseniz başvurunuz büyük ihtimalle olumsuz olarak yanıtlanacaktır.

2024’de Defacto Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

defacto bayiliği

Yurt dışında farklı ülkelerde mağazası bulunan Defacto yeni mağazalar için franchise vermeye devam ediyor. Franchise almak isteyenlerin başvurularını bekleyen firma aşağıdaki form üzerinden yeni başvuruları topluyor;

Formu doldurup gönderdikten sonra bir süre beklemelisiniz. Firma başvurunuzu inceleyecek ve hedef ülke analizini yaptıktan sonra size dönüş yapacaktır.

Firma İletişim
DeFacto Perakende Tic. Aş
DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Mesaj Sayısı(4)

  1. Muzaffer filikci
  2. Celal ILADIZ
  3. Bekir Ertuğrul

Mesaj Bırakabilirsiniz