Koska Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Koska Bayilik Alma Şartları

Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alan Koska, bayilikler veriyor. Markanın sahip olduğu senelerin tecrübesi, bilgi birikimi ve kanıtlanmış başarısı ile siz de gıda sektöründe bayilik alarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.

Koska 1907 senesinde kurulan Türkiye’nin köklü firmaları arasında yer alan bir markadır. Lokumdan, helvalara, çikolatan dondurmalara hem geleneksel Türk tatlarının hem de modern tatların buluşma noktası Koska, geniş bir kesime hitap etmektedir. 110 yıllık tatlı aşkı ile sofranıza doğal Koska lezzetlerini taşıyın.

Koska bayiliği için başvuru yaparak bu tatları kendi konuklarınıza servis etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bayilik alarak Koska’nın bir temsilcisi olursunuz. Türkiye’nin dört bir yanına Koska bayilikleri verilmektedir. Elbette başvuru yapmak isteyen kişilerin önce belli şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Koska Bayilik Şartları Nelerdir?

Koska

Koska bayiliği şartları etraflıca araştırıldıktan sonra başvurunun yapılmasında fayda var. Başvuru şartlarını yerine getirdikten sonra başvuru yapmanız gerekir. Bu şartlardan en temel olanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Koska olması planlanan iş yerinin giriş katında olması gerekir.
  • Koska konseptine göre iş yerinin belli bir metre kareye sahip olması şarttır.
  • Koska mağazasında Koska’nın belirttiği şekilde reklam ve tabela kullanımı zorunludur.
  • Bayi olmak isteyen kişinin zamanının tamamını bu işe vermesi zorunludur.
  • Kişinin markanın gelişimi için hevesli ve istekli olması gerekir.

2020 Koska Franchise Bedeli Ne Kadar?

Koska bayisi olmak için belli bir anahtar teslim fiyatının ödenmesi şarttır. Bu bedel ilk aşama için 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayilik sözleşmesinde bu ücretler değişiklik gösterecektir. Koska konseptine göre değişen bu ücretlerin tam olarak ne kadar olduğu bayi sözleşmesinde yerini alır.

Koska Bayiliği Nasıl Alınır?

Koska2

Koska bayiliği almak için firmanın internet sitesini ziyaret ettikten sonra sağda yer alan menüden  bayilik başvurusu linkine tıklayın. Karşınıza indirmeniz için başvuru formu linki çıkacak. Bu linki kullanarak başvurunuzu iletin. Yetkili kişiler sizinle başvurunuzla alakalı iletişime geçer.

Koska’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Koska bayi sayısı yüzlercedir. Bütün Türkiye’de bayisi bulunan başarılı marka, bayilikler vererek kazandırmaya ve kazanmaya devam ediyor. Siz de bayi olarak firmanın senelerden beri kanıtlanmış başarısının bir parçası olmak istemez misiniz? Diyabet dostu ürünlerden, reçellere enfes tatları müşterilerinize tattırmanın keyfini yaşamanızı vakti geldi.

Koska Müşteri Hizmetleri İletişim

Koska3

Koska müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ulaşmak isteyen kişilerin 0216 736 96 14 numarasını tuşlaması yeterli olacaktır. Koska müşteri temsilciniz size her türlü konuda danışmanlık hizmetini tamamen ücretsiz şekilde sunacaktır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz