Kahve Dünyası Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Kahve Dünyası bayiliği almak isteyenler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, bayilik şartları detaylı bir şekilde verilmiştir. Sizde bayilik almak istiyorsanız öncelikle yazımıza bir göz atın.

Kahve Dünyası, ilk olarak 2004 yılında İstanbul’ da kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Hızlı bir şekilde gelişme sağlayarak şu anda Türkiye’de yaklaşık olarak 34’ten fazla ilde şubesi bulunmaktadır. Sizlerde Kahve Dünyası bayiliği alabilir ve kendi ilinizde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Kahve Dünyası bayilik şartları firma tarafından şu şekilde belirlenmiştir;

  • Bayilik alabilecek miktarda bir sermayeye sahip olunması, bayilik alabilmek için ilk madde olarak yer almaktadır.
  • Bayilik almak için tercih edeceğiniz dükkanın yeri ve konumu oldukça önemlidir. Bayilik açmak için tercih edeceğiniz dükkan, Kahve Dünyası tarafından onay almalıdır.
  • Metre kare olarak uygun olmasının yanı sıra, firmanın sahip olduğu dekorasyon standartlarında bir düzenleme yapılması gerekmektedir.
  • Tutulacak dükkan en az 80 metre kare ebatlarına sahip olmalıdır. Sunulan ürünlerin çeşitliliğinin fazla olması ve sunulabilmesi gerekmektedir.
  • Tercih edilen dükkan, rakip firmalara eşit uzaklıkta bulunmalı ama müşterilerin kolay ulaşım sağlayabileceği bir lokasyonda olmalıdır.
  • Bu koşullarda anlaşılması üzerine Kahve Dünyası, bayilik almak isteyen kişiyi zorunlu bazı eğitimlere tabii tutmaktadır. Bu eğitimlerin tamamlanması ya da yeterli olunamaması durumunda bayilik alma imkanı ortadan kalkmaktadır.

2022 Kahve Dünyası Franchise Bedeli Ne Kadar?

Kahve Dünyası Franchise bedeli, şubenin açılacağı şehre ve dükkanın sahip olacağı metre karesine göre değişiklik gösterse de 200.000 ile 300.000 TL arasında değişmektedir. Franchise bedelleri ile ilgili net bir fiyat bilgisine sahip olmak için firmanın sahip olduğu iletişim kanallarını tercih edebilir ve firma yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve Dünyası bayiliği almak için tercih edebileceğiniz yollar şu şekildedir;

  • Kahve Dünyası ana merkezine giderek başvuru yapabilirsiniz. Kahve Dünyası ana merkez adresi: Ömer Avni Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu/İstanbul.
  • E-posta yolunu tercih ederek bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. info@kahvedunyasi.com
  • Dilerseniz telefon aracılığı ile görüşme sağlayabilirsiniz. 0212 244 07 00

Kahve Dünyası’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Kurulduğu ilk günden beri büyük bir özveri ile çalışan firma, aynı disiplin ve özveriye sahip kişilere vermiş olduğu bayilikleri ile günden güne büyümektedir. Sadece ülkemizde değil, dünyanın farklı noktalarına da ulaşarak, değişik kahve lezzetlerini tüm dünya vatandaşlarına tanıtmaktadır. Yediden yetmişe oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Kahve Dünyası, başarılarını hızlı ve emin bir şekilde sürdürerek geliştirmeye devam etmektedir. Kahve Dünyası bayi sayısı; Türkiye’ de 140 şubesi ve İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan şubeleri ile toplamda 200’den fazla şubeye sahiptir.

Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Kahve Dünyası müşteri hizmetleri numarası 0850 393 70 70 numaralı hat üzerinden hizmet vermektedir. Firmanın müşteri hizmetleri departmanını, sormak istediğiniz tüm sorular için arayabilir ve farklı konularda bilgi almak için de aramayı tercih edebilirsiniz. Kahve Dünyası ile ilgili dilek ve görüşlerinizi iletebileceğiniz tüm iletişim kanallarına https://www.kahvedunyasi.com/sss/iletisim-s-31 linki üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz