Leman Kültür Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Leman Kültür Bayilik Alma Şartları

25 yıl önce kurulmuş köklü bir firmanın kanıtlanmış başarısını arkanıza alarak ticaret hayatında güzel kazançlar elde etmek ister misiniz? Evet diyenler yazımızı okumaya devam edebilirler. Yazımızda sizlere Leman Kültür bayiliğini nasıl alacağınızı açıklayacağız.

Leman Kültür 25 sene önce Beyoğlu’nda kurulmuştur. Toplam 15 ilde yer alan 21 şubesi olan marka, her sene 7 milyondan fazla insanı ağırlamanın gururunu yaşıyor. Leman Kültür bir restoran olmaktan çok daha fazlasıdır. Leman Otel ve Leman Sahne konseptleriyle de bilinen bir markadır.

Leman Kültür bayiliği alarak siz de bu markanın bir parçası haline gelebilirsiniz. Leman Kültür bayileri Kayseri, İstanbul, Sakarya, Ordu, Bodrum ve Ankara’da bulunmaktadır. Şube sayısının ileriki senelerde artırılması planlanmaktadır. Dünya markası olması yolunda ilerleyen markanın sloganı ise gülüyoruz öyleyse varızdır.

Leman Kültür Bayilik Şartları Nelerdir?

Leman Kültür bayiliği şartları yerine getirildikten sonra kişiler markanın bayisi olmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirler. Marka bayisi olunduğu zaman kişiler markanın senelerce kanıtlanmış başarısının ve tecrübesinin keyfini çıkarmış olurlar. Bunu yapmak için şartlardan bazıları şu şekildedir:

  • Başvuru yapan kişinin zamanın hepsini işine vermesi gerekir. Bayilik olmak asla yarı zamanlı bir iş olarak düşünülmemelidir.
  • Bayilik almak için kişinin bulduğu iş yerinin insanların yoğun olarak bulunduğu yerde olması gerekir.
  • Otopark kolaylığının sağlanması bir artıdır.
  • Leman Kültür bayisi olmak isteyen kişilerin mark vizyonunu iyi anlaması ve bu vizyonun geliştirilmesi için çaba harcaması gerekir.

Bu şartları taşıyorum derseniz, bayilik almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Leman

2020 Leman Kültür Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik başvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi de bu işin maddi boyutudur. Bayilik almak isteyenlerin anahtar teslimi için ödemeleri gereken ücret ortalama 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret daha az ya da çok olabilir.

Leman Kültür Bayiliği Nasıl Alınır?

Leman 2

Leman Kültür bayiliği almak için bulunduğunuz yerden markanın internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bayilik formunda bilgilerin yanlışsız doldurulması önem taşır.

Leman Kültür’ün Kaç Tane Bayisi Var?

Leman Kültür bayi sayısı 100’lercedir. Siz de bu bayiler arasında katılarak harika bir işe sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz demektir. Bayilik fırsatları sizi bekliyor, bu fırsatı kaçırmayın.

Leman Kültür Müşteri Hizmetleri İletişim

Leman 3

Leman Kültür müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden markaya ulaşmak isterseniz bunu  0212 756 95 36 numarasını tuşlayarak yapabilirsiniz. Hat üzerinden sorularınız varsa sorularınız iletebilirsiniz. Bayilik dışında görüş ve önerileriniz de bu hattan markaya iletebilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz