Tanthuni Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Tanthuni Bayiliği Nasıl Alınır?

Tantuni sektörüne girmek isteyenler için bayilik veren firmalar arasında yer alan ve lezzeti ile kalitesi ile meşhur olmuş Tanthuni’den bayilik nasıl alınır, Tanthuni bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

2018’in Ocak ayında Antalya merkezli olarak kurulan Tanthuni firması lezzetli ve kaliteli tantuniyi müşterilerine sunmayı amaçlıyor. Gelecek nesillere de tantuni kültürünü aktarabilmek amacıyla hem ülkemizde hem de yurtdışında şube açmayı amaçlayan firma bu nedenle uygun bedeller karşılığında bayilikler veriyor.

Tanthuni Bayilik Şartları

tanthuni bayilik şartları

Türkiye genelinde bayilikler vererek şube sayısını arttırmayı ve tantunisini ülkemizin her noktasında satmayı amaçlayan Tanthuni bayilik almak isteyenlerden aşağıdaki şartları karşılamasını istiyor;

– Bir kereye mahsus olmak üzere franchise sistemine giriş için 30.000 TL alınmaktadır.
– 40 ila 70 m2 arası bir dükkan tercih edilmelidir.
– Dükkanın kurulum maliyeti ortalama olarak m2 başına 2.500 TL’dir. (Minimum 40 m2 kabul edileceği için dükkan kurulum maliyeti en az 100.000 TL’dir, metrekare arttıkça bu bedel de artacaktır)
– Cirodan %3 pay (KDV’siz ciro üzerinden pay alınmaktadır)
– Tüm ürünler Tanthuni firması tarafından tedarik edilir.
– Şubede çalışacak olan personeller Tanthuni ekibi tarafından eğitilir.

Tanthuni Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

tanthuni bayilik

Görüldüğü üzere Tanthuni bayilik şartları oldukça esnek ve yeni yatırımcıları cezbedici. Tanthuni’den bayilik almaya karar verdiyseniz ve yatırım için gereken sermayeniz varsa aşağıdaki bağlantıdan hemen bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tanthuni Bayilik Başvurusu: http://www.tanthuni.com.tr/franchise

Yukarıdaki site Tanthuni firmasının resmi websitesidir ve bayilik başvuruları buradaki form vasıtası ile yapılmaktadır. Bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa sürede firma yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve franchise sisteminin kısa bir özetini yapacaktır.

Franchise başvurunuz onaylanırsa firma yetkilileri tarafından açılacak şubenin fizibilite çalışması yapılır ve bu noktada sizlere bilgiler verilir. Açılacak olan şube hakkında net bir sonuç ortaya çıktığında, kabul edildiğinde franchise sözleşmesi imzalanır ve şubenin dekorasyon aşamasına geçilir. Bu noktada da Tanthuni ekibi size yardımcı olacak ve kendi mimari ekibi ile şubenizi standart bir dekorasyona kavuşturacaktır.

Ayrıca sizler için Tanthuni ekibi ile iletişim kurduk ve franchise sisteminden yetkili kişinin iletişim numarasını da aldık. Aşağıdaki TEL numarasını arayarak Tanthuni yetkilisi ile görüşme yapabilirsiniz.

Tanthuni Franchise Yetkilisi

Tel No: 05306337396

Mesaj Bırakabilirsiniz