Lokmachi Bayiliği Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni nesil lokma sektörü büyümeye devam ediyor.2024yılında popülerliği bir anda artan lokmacı şubeleri ülkemizin bir çok noktasına yayılmış durumda. Kısa zamanda yatırımın amorti edildiği bu sektöre dair bilgileri lokmacı açmak konumuzda anlatmıştık. Yeni nesil lokma sektörü daha çok bayilikler dağıtan firmalar üzerinden yürüyor. Onlardan birisi de Bolu merkezli Lokmachi firması. Bu yazımızda Lokmachi bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, bu firmadan nasıl bayilik alınır sizlere anlatıyoruz.

Lokma sektörüne girmek isteyen girişimciler için Lokmachi firmasının ideal bir tercih olduğunu söylemeliyiz. Lokma sektöründe bazı firmalar aşırı yatırım miktarları talep edebiliyor. Ancak Lokmachi o firmalardan birisi değil. Sektörde fark yaratmak ve bu işten kazanç sağlamak isteyenlerle Lokmachi çatısı altında beraber kazanmayı amaçlıyorlar.

Lokmachi Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmachi bayilik şartları

– Uzun süredir gıda sektöründe yer alan tecrübeli bir ekibiz. Yeni nesil lokma sektöründe de siz franchise ortaklarımız ile beraber büyümeyi hedefliyoruz.
– Ortaklarımıza bu güne kadar elde ettiğimiz tecrübelerimizi aktarıyor, onlara sektör hakkında eğitimler veriyoruz.
– Yeni nesil lokma sektöründe kendi üretimimiz olan lokmalarımıza güveniyor ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyoruz.
– Şube kurulumu için yapılması gereken yatırımın miktarı 100 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.
– Açılacak şube işlek bir noktada, genç nüfusun yoğunluklu olarak bulunduğu bir konumda olmalıdır.
– Bayilerimize ürün tedarik etmede her türlü kolaylığı sağlıyoruz.
– Karşılıklı olarak kazanacağımız bayilik programımızda sizleri görmek istiyoruz.

2024’de Lokmachi Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

lokmachi bayilik

100 bin liraya kadar sermayesi olan girişimcilerin başvurularını bekleyen Lokmachi yeni nesil lokma sektörüne girmek isteyenler için en uygun bayi firmalardan birisi diyebiliriz. 2019 yılında kurulan Lokmachi bayilik başvurularını telefon numarası üzerinden yapıyor. Siz de hemen başvurunuzu yapmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasını aramalısınız.

Lokmachi Bayilik Başvurusu TEL: +90 (531) 372 5662

Yukarıda paylaştığımız numara Lokmachi’nin bayilik başvurularını aldığı iletişim hattıdır. Bu numarayı arayarak Lokmachi firma yetkilileri ile görüşebilir ve firmadan bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Firma yetkilisi size telefonda detaylı bilgiler aktaracak ve Lokmachi firmasının tüm avantajlarını, özelliklerini ayrıntılı olarak anlatacaktır.

Eğer şubenizi nereye açacağınıza karar verdiyseniz firma yetkilileri ile bunu da paylaşmalı ve lokasyon üzerine de fikir alışverişi yapmalısınız.

Mesaj Bırakabilirsiniz