Ayla Tantuni Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Ayla Tantuni Bayiliği Nasıl Alınır?

Çok uzun yıllardır tantuni sektöründe yer alan Ayla Tantuni yaygın şubeleri ile Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veriyor. Yaygın bayilik ağı ile ürünlerinin her bölgede yer almasını isteyen firma bayilikler vermeye devam ediyor. Bu yazımızda Ayla Tantuni bayilik başvurusu nasıl yapılır, Ayla Tantuni’nin bayilik şartları nelerdir sizlere anlatacağız.

2005 yılında o zamanlar çok fazla bilinmeyen ve tüketilmeyen tantuniyi insanlara tanıtmak ve “tantuniyi caddeye taşımak” amacıyla kurulan Ayla Tantuni sektörde büyük bir pay kapmayı başardı. Uzun soluklu çalışmalar yapan firma ilk şubesini İzmir’de açtıktan sonra firmasını geliştirmeye devam etti ve İzmir’in diğer ilçelerinde de şubeler açtı.

Bu noktadan sonra işleri daha da ileri bir boyuta taşımak isteyen firma franchising sistemine geçiş yaptı ve Türkiye genelinde tantunici açmak isteyenlere bayilikler vermeye başladı. İlk franchise şubesini Üsküdar/Çengelköy’de açan firma 2017 yılının sonunda toplamda 15 şubeye ulaşmış oldu. Gelecek için büyük planlar yapan firma aşağıdaki şartlar dahilinde yeni franchise ortaklarını bekliyor…

Ayla Tantuni Bayilik Şartları

ayla tantuni bayilik şartları

2019 yılında yeni bayilikler veren Ayla Tantuni aşağıdaki şartlar dahilinde yeni girişimcileri sistemine bekliyor. İşte o şartlar;

– Tantuni sektöründe tecrübesi olan
– Tantuni sektörüne gerekli olan yatırımı yapabilecek sermayeye sahip
– Dükkan için Ayla Tantuni standartlarına uygun bir dükkan bulunmalıdır.

Bunların haricinde firma isim hakkı bedeli ve sektöre yapılması gereken yatırımın miktarını resmi websitesi üzerinde belirtmemiş. Bu gibi bilgileri almak için size konunun sonunda iletişim bilgilerini vereceğiz.

Ayla Tantuni Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

ayla tantuni bayilik

Ayla Tantuni’den bayilik alabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak firmanın bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki formu doldurup gönderdiğiniz takdirde bayilik başvurunuz firma yetkilileri tarafından incelenecek ve size geri dönüş yapacaktır. Bayilik sonrasında Ayla Tantuni sektörde satış yapabilmeniz için sizlere pazarlama, satış, lojistik ve personel eğitimi gibi konularda destek verecek ve sizi bu sektörde tam donanımlı hale getirecektir.

Firmadan ayrıntılı bilgi almak için sizin yerinize telefon ile biz görüştük fakat Ayla Tantuni’ye ulaşamadık. Bu nedenle bayilik başvurusu için ayrıntıları elde edemedik. Firmanın aşağıdaki e-posta adresini kullanarak mail yolu ile iletişim kurulabilir.

Ayla Tantuni

e-Mail: info@aylatantuni.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz