Param yok bayilik almak istiyorum! 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir

Kendi işinizi kurmak ve bir dükkan sahibi olmak istiyorsanız yapacağınız iş sektöründe kaliteli ürünler üreten bir firma bulmak zorundasınız. Bu firmadan tedarik edeceğiniz malların kalitesinin belli bir seviyede olması ticaret hayatınızın başında size çok olumlu katkı sağlayacaktır. Ayrıca bayilik sistemi ile kendini kanıtlamış bir marka çatısı altında çalışma şansına sahipsiniz. Bu yazımızda ücretsiz bayilik veren firmalar hangileridir, 2019 yılında bedelsiz olarak bayilik veren firmalar hangileridir bunu anlatacağız. Yazımızda çeşitli sektörlerde ücretsiz olarak bayilik dağıtan firmaları bulabilirsiniz.

Ücretsiz ve Parasız Bayilik Veren Firmalar

ücretsiz bayilik veren firmalar

Yeni iş kurmak isteyenlerin kısıtlı sermayelerinin olması onları ücretsiz bayilik veren firma bulmaya doğru itiyor. Genç bir girişimcinin cebinde zaten çok az bir sermaye olduğu için de isim hakkı, franchise bedeli olmayan firmaları tercih etmesi gayet normal bir durum. Aşağıda çeşitli sektörlerde bedelsiz olarak bayilik veren firmaları bulabilirsiniz. Bu bayilerden telefon, whatapp hattı ile detaylı bilgi alarak bayilik başvurularınızı yapabilirsiniz.

Battalbey Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği

battalbey çiğ köfte bayiliği

Çiğ köftecilik sektöründe en bilinen markalardan birisi olan Battalbey sektöre yeni girmek isteyen girişimcilere ücretsiz bayilik veriyor. Türkiye’nin bir çok noktasında yüzlerce şubeye sahip olan Battalbey bu geniş bayi ağını lezzetli çiğ köfte üretmesi ve ücretsiz olarak bayilik vermesi ile sağlıyor. Çiğ köfteci dükkanı açmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bu fırsatta bayilik başvurunuzu Battalbey’in resmi websitesinden yapabiliyorsunuz. Firma başvurunuzu onaylarsa bayilik işlemleriniz başlatılıyor ve iş yerinin kurulumu yapılıyor.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik İletişim Hattı: 0 555 324 84 23

Baba Döner’den Et ve Tavuk Döner Bayiliği

baba döner ücretsiz bayilik

Döner sektörüne girmek istiyorsanız Baba Döner’in bayilik sistemine göz atmanızda fayda var. Bir çok noktada çok popüler bayilere sahip olan Baba Döner sektördeki payını arttırmak için ücretsiz bayilik veren firmalar arasında en iyi tercih gibi görünüyor. 1998 yılında kurulan Baba Döner lezzeti ve kendine has sosu ile döner yemek isteyenlerin tercih listesinde en önde geliyor. 2019 yılında döner salonu işletmek istiyorsanız Baba Döner’in bayiliğini almalısınız.

Baba Döner Bayilik İletişim Hattı: 0553 303 31 21

BUNU DA OKUYUN: Dönerci Dükkanı Açmak – Döner Salonu Açmak İsteyenlere Tavsiyeler

Oba Döner Bayi Programına Katılış Ücreti Yok

oba dönerden ücretsiz bayilik fırsatı

Ücresiz bayilik veren firmalardan bir diğeri olan Oba Döner adından da anlaşılacağı üzere döner sektöründe hizmet veriyor. Son yıllarda giderek popülaritesini arttıran Oba Döner ülkemizde döner sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor. Bu amaçla kendi döner salonunu açmak isteyenleri bayi katılım programına ücretsiz olarak dahil ediyor. Siz de Oba Döner’den bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Oba Döner Bayilik Hattı: +90 (212) 577 64 74
Websitesi: www.obadoner.com.tr/Franchise-Basvuru

Saka Su’dan Ücretsiz Damacana Su Bayiliği

saka su bedava bayilik

Damacana su satış sektörüne girmek istiyorsanız Saka Su’dan ücretsiz olarak bayilik alabilirsiniz. Firma bayi programına yeni katılacak işletmelerden herhangi bir bedel almıyor. Damacana su satabilmek için gerekli olan araçlar ve işyeri araç gereçleri tamamen sizin tarafınızdan karşılanıyor. Saka Su bayinizde çalışacak elemanlar için ücretsiz eğitim veriyor, araçlarınız Saka Su amblemleri ile kaplanıyor ve artık satış yapmaya başlıyorsunuz. Karlı bir sektör olan damacana su bayiliğine girmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Saka Su bayisi olabilirsiniz.

Saka Su Bayilik İletişim: 444 72 52

Bu yazımızda sizlere çiğ köfte, döner ve su bayiliğini ücretsiz olarak veren firmalardan bahsettik. Yazımız ilerleyen zamanlarda güncellenerek yeni ücretsiz bayilik fırsatları burada anlatılacaktır. Sizler de bildiğiniz ücretsiz olarak bayilik fırsatı sunan firmaları bizlere aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar! Damacana bayiliği nasıl alınır? 2022 franchise ücretleri ne kadar?

Giyim Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar! 2022 Bayilik ve isim hakkı ücretleri ne kadar?

Lastik Bayiliği Veren Firmalar: Lastikçi bayiliği nasıl alınır? Bayilik alma şartları ve maliyeti

Kahve Bayiliği Veren Firmalar ve Franchise Bedelleri! 2022’de kahveci nasıl açılır?

Çiğ Köfte Bayiliği Franchise Fiyatları! 2022’de bayilik veren firmalar

2022’de Franchise Bayilik Veren Marketler! Güncel Şartları ve Fiyatları

Tavuk ve Et Döner Bayiliği Veren Firmalar 2022! Franchise bedelleri ve Başvuru Şartları ne kadar?

Pizza bayiliği veren firmalar 2022! Franchise ve İsim hakkı alınabilecek markalar

 

Mesaj Sayısı(7)

  1. cevdet altıntas
    • Ceren Yıldırım
  2. Ibrahim ayla
  3. fatih
  4. Semra melemez
  5. Nurullah
  6. Selami

Mesaj Bırakabilirsiniz