Turkcell Faturalı Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Futurasız hat bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell Türkiye’nin cep telefonu hattı olarak birçok avantajları bulunmaktadır. Özellikle aile hatları, öğrenci hatları ve iş insanı hatları olmak üzere birçok avantajlar bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk cep telefonu hattı olması ile de ayrıcalıklı olması, her gün birçok müşterinin Turkcell’li olmasına neden oluyor. Bugün Turkcell faturalı hatlarda bedava ücretsiz internet hediyeler nasıl alınır veya nereden nasıl kazanılır bunları konuşacağız. Turkcell’li olarak zaten en büyük avantajı kendinize sağlıyorsunuz. Geriye kalıyor sadece hediye internet paketlerinizi bulmak. Bunun için sadece biraz araştırmak yeterli olacaktır ama bakalım neler varmış. Hem uygulamalar kullanarak, hem de yüklemeler yaparak birçok GB’lara sahip olabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hat Hediye İnternet Veren Uygulamalar 

Turkcell’de internet kazanabileceğiniz birçok uygulama bulunmaktadır. Burada bunlardan birkaç tanesinden bahsedeceğiz. Belki ondan sonra Turkcell’li olmayı düşünebilirsiniz veya Turkcell’deki internet avantajlarından faydalanmaya başlamak istersiniz.

  • Turkcell Bedava internet 2024
  • Paycell İle Ödeyerek bedava internet
  • Turkcell Surpriz nokta bedava internet
  • Yaani 2 GB bedava internet
  • GNÇ ile 1 GB internet

Burada sıraladıklarımız daha uygulamalardan sadece birkaç tanesi. Turkcell’li olarak gerçekten birçok internet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu yüzden biran önce Turkcell’li olmak isteyebilirsiniz.

Turkcell 2024 Bedava İnternet Hediyesi 

Bu kampanyadan faydalanabilmek için yapmanız gereken çok kolay. Sadece mesaj bölümüne girip Turkcell bedava internet 2024 yazıp 2222’ye mesaj gönderiyorsunuz ve Turkcell mesajınızı onaylayarak size bedava internet veriyor. Yapmanız gereken herşey bu kadar. Bu sizin Turkcell’li olmanız için yeterli bir sebep mi?

Paycell İle Ödeyin Bedava İnternetiniz Olsun 

Paycell kullanıyor musunuz? Malum her gün farklı ödeme yöntemleri çıkıyor ve dolayısıyla elbette hepsini takip edemeyebiliriz. Paycell birçok yerde kullanılan ve hatta iddiaa uygulamalarında daha fazla kullanılan bir ödeme sistemidir. Bu kampanyaya katılabilmeniz için öncelikle Google Play yazıp 2255’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Gönderdikten sonra Paycell tarafından onaylanmış olacaksınız ve böylece bedava internet kullanmaya başlayabileceksiniz.

Turkcell’li olmanın internet anlamında o kadar çok avantajı var ki. Turkcell’li olduğunuz anda bunları anlamaya başlarsınız. Turkcell’li olmak zor değil ya da zaten Turkcell’liyseniz ama interneti kullanmıyorsanız, kullanmaya başlayın ki birçok anlamda karınız olsun.

Sürpriz Noktada Bedava İnterneti Duydunuz mu? 

Bazılarınız, nasıl yani, özel bir alan mı bulmamız gerekiyor gibi kendinize tuhaf sorular sorabilirsiniz. Düşündüğünüz biraz doğru olabilir ama tam olarak değil. Bu kampanyada 1 GB ile 5 GB arası internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için, Turkcell’in BİP uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Bu uygulamada Turkcell sürpriz noktalar bulunmaktadır. Bu noktalarda BİP uygulamasında bulunan programları kullandığınızda biranda size sürpriz internet hediyeleri veriyor.

Turkcell sürprizlerle doludur. Ne zaman nereden hediye alacağınızı bilemezsiniz. Turkcell’li olmak gerçekten çok özel bir şeydir. Sadece Türkiye’nin ilk cep telefonu hattı olmasından değil, aynı zamanda birçok internet avantajları olduğundan, çok özel bir hattır.

Yaani İle 2 GB İnternet Kazan 

Turkcell’li kullanıcıları Yaani’yi bilirler. Hem araştırma yapabilecekleri hem de farklı uygulamalardan faydalanabilecekleri basit bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak internet kazanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok, hatta mesaj bile göndermenize gerek yok. Sadece cep telefonunuzda Yaani uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Kullandıkça bedava internet hediyenizi alabilirsiniz. Aslında en kolay internet kazandıran uygulamalardan bir tanesidir.

Sırf bu yüzden bile Turkcell’li olmak isteyebilirsiniz. Yaani bedava internet hediye kazandırması sizin Turkcell’li olmanız için yeterli oldu mu acaba? Ya da biraz daha diğer uygulamalardan ve Turkcell’li olmanın avantajından bahsedebiliriz.

GNÇ Size 1 GB Kazandırıyor 

Eğer öğrencisyseniz veya belirli bir yaşa kadar GNÇ uygulamasını kullanabilirsiniz. Gençlere yönelik tasarlanmış bir programdır. GNÇ’li olduğunuzda 30 lira yüklediğinizde her zaman 1 GB internet hediye kazanmış oluyorsunuz. Ülkemizin dört bir yanında milyonlarca öğrenci ve genç Turkcell’li var. Hepsi de Turkcell’in birçok avantajlarından faydalanabilmektedir.

Lira Yükledikçe İnternet Kazanın 

Milyonlarca insan için artık internet, paradan bile daha değerli olmaya başladı, çünkü internet sayesinde para kazanan birçok kişi var. Ne kadar lira yüklerseniz o kadar çok internet kazanabilirsiniz. İsterseniz de internet GB yüksek olan tarifelerden de yararlanabilirsiniz. Turkcell’de internet kazanmak çok kolay. Yeter ki Turkcell’li olun, her saniye internetiniz olsun. Sonuçta sabah kalktığınızdan yatacağınız saate kadar muhtemelen internetin başında olacaksınız. İnternetin sizin için ne kadar önemli olabileceğini tahmin edebiliyoruz.

Salla Kazan İle İnternet Kazanın 

Turkcell’li olanların çoğu cep telefonuna Turkcell uygulamasını indirmiştir. Malum bu uygulama sayesinde lira yüklemek veya fatura ödemek daha kolay oluyor. Uygulama üzerinden bile tarife değişikliği yapabiliyor, ek paketler alabiliyorsunuz. Uygulamanız varsa hafta da bir gün salla kazan yaparak ekstra internet hediyesi kazanabilirsiniz. Uygulamadan salla kazana giriyorsunuz, telefonunuzu sallıyorsunuz ve Turkcell size hediye internet veriyor.

Turckell BİP İnternet Kazandırmaktadır 

Turkcell’liyseniz cep telefonunuzda mutlaka BİP bulunur. BİP uygulamasını kullanarak ta hediye internet paketleri kazanabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak en azından 1 GB internet kazanma şansınız oluyor. Anlayacağınız Turkcell’li olmanın internet anlamında birçok avantajı var. Bunlar acaba Turkcell’li olmanız için yeterli sebep oldu mu ya da Turkcell’e geçme isteğinizi uyandırdı mı?

Turkcell’li olmak için özel herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Eğer Turkcell’liyseniz, bugüne kadar neden avantajlarından faydalanmadım diye düşünüebilirsiniz. Turkcell’li değilseniz, hemen bir tane Turkcell bayisine giderek yeni bir Turkcell hattı alabilirsiniz. Numaranızı değiştirmek istemezseniz, numaranızı Turkcell’e taşıyıp anında Turkcell’in internet avantajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell’li olmanın ne kadar eğlenceli ve hayatınızı kolaylaştıracağını göreceksiniz. Hatta neden daha önceden Turkcell’li olmadım diye kendinize soracaksınız.

Başka Hangi Uygulamalar Var?

Turkcell’de internet kazanabileceğiniz daha nice uygulamalar bulunmaktadır. Diğer uygulamalar, örneğin Toplantıdayım Uygulaması. Bu uygulama size kullandığınızda 1 GB kazandıracaktır. Dergilik uygulamasını kullanarak 1 GB kazandırmaktadır.

Cep telefonunuza Turkcell Sim uygulamasını indirdiğinizde 1 GB kazanabilirsiniz. Hatta çalışan yakını platinum kampanyası ile 18 GB kazanabilirsiniz. Çocuklar için bile internet kampanyası bulunmaktadır. Emocan Çocuk uygulamasına abone olduğunuzda, uygulama size 5 GB internet hediyesi kazandırmaktadır.

Her yaştan herkese farklı internet uygulamaları bulunmaktadır. Aynı zamanda size internet kazandıran internet tarifeleri de bulunmaktadır. Eğer çoğunlukla internet kullanan biriyseniz, yani mesajlaşma ve konuşmalarınızı da internet üzerinden gerçekleştiriyorsanız, sadece internet olan tarifelerden faydalanabilir ve ek internet hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bu kadar avantaj ve internet hediyesinden sonra herhalde artık Turkcell’li olmaya karar vermişsinizdir, öyle değil mi? Daha başka avantajlardan bahsetmemiz gerekir mi? Şimdi yapmamız gereken, öncelikle Turkcell’li misiniz ya da değil misiniz? Eğer Turkcell’liyseniz kendinize bugüne kadar neden avantajlardan faydalanmadığınızı sorabilirsiniz.

Turkcell’li değilseniz, Turkcell’li olmaya hazır mısınız? Yeni bir hattınız olsun isterseniz Turkcell bayisinden yeni bir hat istemeniz yeterli olacaktır. Eğer numaranızı değiştirmek istemiyorsanız, Turkcell bayisine giderek numaranızı Turkcell’e taşımak istediğinizi söylüyorsunuz. Hangi işlem olursa olsun yarım saati geçmeyecek bir zaman diliminde halledilmektedir.

Bayiden çıktıktan sonra artık sizde bir Turkcell’li olacaksınız. Artık istediğiniz bütün Turkcell internet paketlerinden ve hediyelerinden yararlanabilir, hayatınıza eğlence katabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz