Turkcell Bedava Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar: 2023 Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar

Turkcell Türkiye’nin ilk cep telefonu hattı olarak birçok avantaja sahip bir hattır. Birçok bedava internet paketleri de bulunmaktadır. Turkcell’in birçok öğrencilere ve ailelere, hatta iş insanlarına yönelik te internet paketleri bulunmaktadır. Hangi tarifeyi kullanacağınıza göre veya kullandığınıza göre birçok farklı bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Turkcell’li olmak farklı bir ayrıcalıktır. Öncelikle Türkiye’nin ilk cep telefonu hattı sahibi olmak bir farklılıktır. Eğer interneti çok fazla kullanan biriyseniz, hatta gününüzün neredeyse tamamı internet üzerinden çalışmak ile geçiyorsa, o zaman en iyi internet paketini verecek tarifeyi bulmanız gerekecektir. Turkcell’in birçok internet paketi bulunmaktadır. Bunu çok kısa bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava Internet Uygulamaları

Turkcell’in çok fazla bedava internet veren uygulamaları bulunuyor. Birkaç tanesini aşağıya listelemek gerekirse;

  • BIP uygulaması
  • Turkcell hesabım uygulaması
  • YAANİ arama motoru
  • GNC Uygulaması
  • Turkcell Hediye Havuzu

Bütün bu uygulamaları kullanarak bedava internete sahip olabilirsiniz. Turkcell’de bedava internet alabileceğiniz bundan daha fazla uygulamalar bulunmaktadır. Burada listelenen uygulamalar sadece birkaç tanesidir.

Parasız Internet Paketleri Veren Uygulamaları Duydunuz Mu?

Parasız internet veren uygulamalarla 50 GB’a kadar bedava internet alabilirsiniz. Bunu yapan uygulamalardan bir tanesi BIP uygulamasıdır. BIP kullanarak sürekli bedava internete sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken BIP uygulamasını telefonunuza yüklemek ve uygulamayı kullanmaya başlamak. BIP’te aslında bir nevi bir arama ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Telefonunuzu Sallayarak Bedava İnternet Kazanın

Telefonu sallayınca neden bedava internet alıyorum diye düşünebilirsiniz. Bunu yapmak için telefonunuzda Turkcell uygulamasının olması gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra hafta da bir defa salla kazan bölümüne girerek telefonunuzu sallıyorsunuz ve Turkcell’in size hangi hediyeyi verdiğini öğrenebilirsiniz. Hediyeler arasında bedava internet, bedava konuşma süresi ve mesajlaşma bulunmaktadır ki çoğu zaman bedava internet paketi verecektir.

YAANİ Arama Motorunu Hiç Kullandınız Mı?

Bedava internet alabilmenin bir başka yolu ise YAANİ arama motorudur. Bir arama motoru gerçekten internet veriyor mu diye soranlar var sanırım. Bu uygulama aşağı yukarı 2017 yılından beri var olan bir uygulama olup telefonunuza yüklemeniz yeterli olmaktadır. YAANİ’den bedava internet paketi alabilmek için sürekil olarak uygulamayı kullanıp araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bu uygulamadan 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’de birçok farklı internet paketi alma yöntemleri bulabilirsiniz. Bunun için sadece biraz araştırmanız yeterli olacaktır. İnternet günümüzde veli nimet olarak görünmektedir. İnternet olmadan neredeyse yaşayamaz hale geldik. Herşeyi internetten yapıyoruz. İşlerimizi, hatta fatura ödemelerimizi, elektronik posta kontrolünü, hatta ev hanımları el işlerini ve yemek tariflerini bile internetten bakıyor.

İnternet olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Eskiden sadece bilgisayar ve televizyondan oyun oynanıyorken, şimdi artık herşey telefonda. Evde veya iş yerinde elektrik kesildiği zaman, en çok faydalanabileceğiniz, bedava internettir. Bedava internet kazanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece cep telefonunuza gerekli uygulamaları indirin veya mesaj gönderin.

Genç Turkcell’li Misiniz? 

Öğrencilere tavsiye edilen Turkcell hattı GNÇ hattı olmaktadır. Bu hat sayesinde öğrencilere farklı internet paketleri, mesajlaşma ve konuşma paketleri veriliyor. Genellikle gençler internet üzerinden konuşma ve mesajlaşmayı hallettiği için, internet daha büyük önem kazanıyor. GNÇ internet paketlerinden faydalanabilmeniz için, öncelikle öğrenci veya belirli yaştan küçük olmanız gerekiyor. GNÇ hattına sahip olarak birçok Turkcell avantajlarından faydalanabilir, hatta fazlasını bile elde edebilirsiniz.

Bütün işlerimizi internet ile hallettiğimiz için, internetimiz bitince, sanki hayatımızın sonu gelmiş gibi hareket eden birçok kişi bulunmaktadır. Hatta interneti biten birçok kişi, yakın çevresinden internetini paylaşabilmek için rica eder. Biliyorsunuz ki artık cep telefonları üzerinden bluetooth ile bağlandığınızda birkaç kişi ile beraber aynı cep telefonundan bağlanarak internet kullanabiliyorsunuz.

Herşeyi internet üzerinden çözdüğümüz için, internet gerçekten olmazsa olmaz. Özellikle yurtdışı ile bağlantınız varsa, iletişim kurmanın en kolay ve ucuz yöntemi internet olmaktadır. Örneğin skype veya whatsapp gibi uygulamaları internetin olduğu yerde kullanabilirsiniz. İnternetin olduğu yerde skype tan ve whatsapp tan rahatlıkla arayabilirsiniz.

Turkcell’in Hediye Havuzu’ndan Faydalanabilirsiniz 

Turkcell’in hediye havuzu ile binlerce GB internet kazanabilirsiniz. Toplantı veya iş görüşmeleri için kullanabileceğiniz bolca internet paketi elde edebilirsiniz. Hediye havuzunu kullanmak için haftalık sadece 5 lira gibi bir ücret yüklediğinizde bedava internet paketi kullanabilecek hale geliyorsunuz.

Bizce Bedava İnternet Kazanma Şansı 

Bu uygulama aslında kadınlara özel bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanmak isteyenler, her gün telefondan uygulamaya giriş yaparak kupon toplaması gerekiyor. Toplanan kuponlar sayesinde haftalık veya aylık binlerce GB internet kazanabiliyorsunuz.

İnternet artık ev hanımları için de büyük önem kazanıyor. Bu yüzden interneti bol kullanan kadınlar, Bizce Bedava internet uygulamasını rahatlıkla kullanabilir. 15 kupan topladığınız zaman 2 GB, 30 kupon ile 3 günlük 3 GB, 45 kupon toplatığınız zaman günlük 5 GB ve son olarak 60 kupon toplarsanız haftalık 2 GB hediye alabilirsiniz.

Futbol Severlere Bedava İnternet Paketleri 

Sadece Turkcell’li olmanız değil, Turkcell’li olmanız ve farklı hobilerinizin olması size birçok GB internet kazandıracaktır. Futbol maçlarını takip ediyorsanız, mutlaka iddiaa oyunları da oynuyorsunuzdur. Hele interneti çok kullanan biriyseniz, her gole 100 MB internet kazanmak sizin için büyük bir avantaj olacaktır. İsterseniz goller cepte uygulamasını kullanabilirsiniz, isterseniz de Turkcell life box uygulamasını kullanarak bedava internetinizi kazanabilirsiniz.

Hangi telefon hattını kullanırsanız kullanan, artık internetsiz hayat gerçekten düşünülebilecek bir şey değil. Dünya üzerinde mutlaka yüzde yüz herkes internet kullanıyordur. Gerek bilgisayar üzerinden veya cep telefonundan ama internet mutlaka günlük milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir şeydir.

Turkcell gibi Türkiye’nin ilk telefon hattı, milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Çoğu kullanıcılar da internet paketi avantajları olan tarifeleri kullanmaktadır. Malum artık kimse normal kısa mesaj göndermiyor. Genellikle internet ile kullanabileceğimiz, video konferans özellikleri olan uygulamaları kullanmaktadır. Eğer hala Turkcell hattınız yoksa, bir tane Turkcell hattı alabilir veya hattınız varsa, hattınızı Turkcell’e çevirebilir ve Turkcell’in internet avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. İnternet varsa herşeyi yapabilirsiniz.

İsterseniz elektronik postalarınıza bakın, isterseniz de faturalarınızı ödeyin. Eğer ofise gidemeyecekseniz internet ile video konferansı evinizden gerçekleştirebilirsiniz veya internet üzerinden dersinizi verebilirsiniz. Kısacası internetiniz varsa herşeyi yapabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan oyun oynayın, isterseniz de film izleyin. Düzenli yükleme yaptığınız sürece sürekli bedava internetiniz olacağı için internetiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turkcell’in farklı tarifelerine göre de farklı internet paketleri ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. İnternetin hayatımızın bir parçası olduğunu unutmayın. Bütün işlerimiz internet üzerinden yapılıyor. Bu yüzden ne kadar internetiniz varsa, o kadar daha avantajlı oluyorsunuz. Ne kadar çok internetiniz varsa, o kadar çok işinizi yapabiliyorsunuz. Turkcell internet paketleri sizin en yakın arkadaşınız olacak. Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar ile bir ay boyunca GB’larca internet ile bütün işlerinizi halledebilirsiniz.

Sizde artık bir Turkcell’li olun ve Turkcell’in internet avantajlarından faydalanmaya başlayın. Turkcell internet paketleri ile hayatınız fazlasıyla değişecek, çok eğlenceli ve renkli olacaktır. Gelin sizde bir Turkcell’li olun.

Mesaj Bırakabilirsiniz