Ücretsiz Bedava İnternet Veren Kampanyalar: Deneme ürünü ile ücretsiz internet veren uygulamalar

Ücretsiz bedava internet verme hususunda, birbiri ile rekabet halinde olan farklı operatörler bulunuyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi büyük  telefon operatörleri, farklı kampanyalar ile abonelerine internet paketlerinden bedava şekilde kullanmalarını sağlıyor. Ayrıyetten bu operatörler, farklı uygulamalar ile abonelerine deneme ürünü olarak internet kazandırıyor.

Bu durum pek tabi ki, kullanıcıların işine geliyor ve bedava internetlerini doya doya kullanıyorlar. Siz de hangi operatörü kullanıyorsanız, kullandığınız operatörün sizlere verdiği uygulamalar ile daha fazla bedava internet kazanıyorsunuz. Bu uygulamalardan detaylı şekilde haberdar olmak isterseniz, yazımızı dikkatli şekilde okumanızın sizlere çok faydası olacaktır

Bedava İnternet Veren Oparatör Siteleri Nelerdir?

Bedava internet kazanmak her telefon kullanıcısının en çok istediği şeylerden bir tanesidir. Operatörlerin farklı uygulamalar ile olan anlaşmaları ise, tamamen abonelere yaramakta ve yüksek gb internet kazanmaktadır. Bu uygulamalar bedava internetin yanında, ekstra konuşma dakikası da kazandırıyor.

Operatörlerin bedava internet uygulamaları şu şekildedir.

 • Bedava internet kazandıran Turkcell Bip uygulaması.
 • Turkcell bedava internet kazandıran dergilik uygulaması.
 • Turkcell yaani uygulaması ile bedava internet kazanıyorsunuz.
 • Vodafone internet avcıları sizlere ücretsiz internet veriyor.
 • Vodafone ile yanımda uygulaması bedava internet kazandırıyor.
 • Vodafone tambu uygulaması ile ücretsiz internet kazanıyorsunuz.
 • Turkcell goller cepte bedava internet kazandırıyor.
 • Turkcell sim uygulaması ile bedava internet kazanın.
 • Vodafone güvenli depo uygulaması ile ücretsiz internet kazanın.
 • Türk Telekom ile yılların hediyesi uygulaması bedava internet kazanıyorsunuz.
 • Türk Telekom renkli tarifeler uygulaması ile ücretsiz internet kazanıyorsunuz.

Operatörlerin kullanıcılarına bedava internet kazandırmak için yapmış olduğu uygulamalar sadece bunlar değildir. Bunların dışında daha bir çok farklı uygulamalar ile, ücretsiz konuşma ve sms yanında, internet kazanıyorsunuz ve sosyal medya hesaplarınızı internetiniz bitmeden kullanıyorsunuz. Siz de hangi operatöre abone iseniz, en yakın bayiye giderek istediğiniz uygulamayı hemen satın alın ve bol bol internet kazanın.

Turkcell Bip Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanın

Turkcell’in abonelerine özel olarak yapmış olduğu bip uygulaması, yüksek gb bedava internet kazandırıyor. Turkcell’in oldukça popüler uygulaması olan bip, aynı zamanda abonelerine çevrimiçi konuşma fırsatı sunuyor. Hem konuşuyorsunuz, hem de bedava internet kazanıyorsunuz. Turkcell operatörünün bu uygulaması ise, abonelerinin oldukça fazla hoşuna gidiyor. Turkcell abonesi iseniz ve bip uygulaması kullanarak, ücretsiz ve bolca internet kazanmak isterseniz, en yakın turkcell bayisine gitmeniz ve bip uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Siz de haftalık ve aylık olarak turkcell operatöründen bedava internet kazanacaksınız.

İstediğiniz filmleri internet üzerindne, bedava internetiniz ile ücretsiz şekilde izleyebileceksiniz.2024yılının başına kadar devam eden bip uygulaması, 2024 yılı içerisinde abonelerine çok fazla internet kazandırdı. Siz de bip uygulaması bitmeden hemen uygulamayı indirin ve ücretsiz internetinizi kazanmaya başlayın. Bip uygulaması ile ne kadar ücretsiz internet kazanacaklarını merak eden aboneler, 2 gb olarak ücretsiz internetiniz turkcell bayisinden uygulamayı indirerek alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Turkcell Dergilik Uygulaması İle Ücretsiz İnternet Kazanın

Turkcell operatörünün kullanıcılarına bedava internet kazanmaları için sunduğu diğer bir uygulama ise, dergilik uygulamasıdır. Her zaman abonelerini bedava internet kazandırarak mutlu eden turkcell, kolay şekilde google play üzerinden indireceğiniz dergilik uygulaması ile, bedava internet vererek aynı şekilde mutlu etmeye devam ediyor. Kullanacağınız dergilik uygulamasının içerisinde, oldukça fazla şeyler bulunuyor. Spor, ekonomi, kültür ve sanat gibi kategorileri takip edebileceğiniz gibi, bu uygulamayı kullanırken bedava interneti yanında ücretsiz olarak kullanmış olacaksınız. Tamamen ücretsiz bir şekilde indireceğiniz dergilik uygulaması abonelerin, 1 gb internet kazandırıyor. Bu internetinizi sosyal medya hesaplarınızda kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Ücretsiz İnternet Kazanın

Bu tarife turkcell operatörü kullanan erkekleri ilgilendiren bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanan ve futbol ile ilgilenen beyler, yüksek gb internet kazanma şansına sahip oluyorlar. Hangi takımın taraftarı iseniz size özel olarak tasarlanmış olan bu uygulama, takımınız her gol attığında size bu ücretsiz internet olarak yansıyor. Hem takımınız kazanıyor, hem siz kazanıyorsunuz. Goller cepte uygulaması, turkcell ile iş ortaklığı sonucunda bu uygulamayı turkcell abonelerinin hizmetine sunuyor. 500 mb olarak verilen bedava internet, 24 saat içerisinde geçerli oluyor.

Bu uygulamaya katılmak için, öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz ve sonrasında mesaj yolu ile kampanyaya dahil olmanız gerekiyor. Bu kampanya uygulamasında sabit kalmanız şart değildir. İstediğiniz zaman uygulamayı terk edebilirsiniz. Hemen siz de takımınız ile beraber ücretsiz internet kazanmak isterseniz, goller cepte uygulamasına dahil olun ve sms ile ücretsiz mesaj atınız.

Vodafone İnternet Avcıları İle Ücretsiz İnternet Kazanın

Vodafone operatörü, turkcell ve türk telekom ile olan rekabetini abonelerin, bedavi internet uygulamaları ile veriyor. Vodafone internet avcıları uygulaması, sizlere bol bir şekilde ücretsiz internet kazandırıyor. Aynı şekilde bedava mesajlaşma kazanıyorsunuz. Bu interneti bedava olarak kullanmak için yapmanız gereken şey çok basittir. Online olarak internet avcıları oyununu indirmeniz ve telefonunuz üzerinden oynamanız, sizlerin bedava internet kazanmasını sağlayacaktır. Tek bir şart bulunuyor, 26 yaşının üstünde olmamanız gerekiyor.

Aksi halde, ister faturalı hat sahibi, isterseniz de faturasız hat kullanın, bu uygulamayı indirseniz bile kullanamaz ve bedava internet kazanamazsınız. 26 yaşını geçmediği iseniz ve oyunu oynarken, oyun içerisinde bulunan puanlarınızın artması, daha fazla bedava internet kazanmanızı sağlayacaktır. Diğer bir deyişle ise, internet avcıları uygulaması oyununu iyi oynamanız ve puan kazanmanız, size yüksek gb internet kazanacak ve bu şekilde kazanmaya devam edeceksiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kazandırıyor

Vodafone operatörünün değerli abonelerine yapmış olduğu ve sonunda abonelerin ücretsiz internet kazandığı yanımda uygulaması, oldukça popüler bir uygulamadır. Bu uygulama oldukça kapsamlıdır. Yanımda uygulamasının içerisinde bulunan farklı kampanyalar, sizlere bol gb bedava internet kazandırıyor. Faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız, bu uygulamanın size vereceği bedava internet için fark etmemektedir. Her iki hat sahipleri, yanımda uygulaması içerisinde bulunan kampanya paketini satın alarak, haftalık ve aylık olarak ücretsiz internet kazanmaktadır. Yanımda uygulamasının içerisinde özel bir bölüm olan ve bana ne var? ismi ile geçen bu kısım, sizlere daha çok internet kazandırma fırsatı sunuyor. Sizin yapmanız ise, bu bölümü sık sık kontrol etmeniz olacaktır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanmak

Vodafone ve turkcell gibi operatörlerin altında kalmayıp, rekabet içerisinde olan Türk Telekom operatörü, abonelerine yılların hediyesi uygulaması ile bedava internet kazandırıyor. Türk Telekom abonelerince sıkça tercih edilen ve popüler olan bu uygulama sizlere, 2 gb hediye internet kazandırıyor. Bu uygulamayı hem gençler, hem de ev hanımları rahatıkla kullanabiliyorlar. Gençlere daha fazla hitap eden bu uygulama, faturalı hat sahiplerinin yararlanacağı bir uygulamadır. Bu paket ile haftalık internet kazandığınız gibi, aylık olarakta internet kazanıyorsunuz. Siz de hemen en yakın Türk Telekom bayisine giderek, yılların hediyesi uygulamasına abone olun ve ücretsiz internetiniz hattınıza tanımlansın.

Türk Telekom Renkli Tarifeler Uygulaması Bedava İnternet Kazandırıyor

Türk Telekom’un en fazla bedava internet uygulaması içerisinde yer alan renkl tarifeler kampanyası, aylık olarak 2 gb ücretsiz internet veriyor. Bu uygulama toplam 6 ay sürüyor ve tamamında 12 gb ücretsiz internet kazanmış oluyorsunuz. Bu uygulamayı sadece Türk Telekom aboneleri değil, başka tarifeyi kullanan ve tarifesini değiştiren operatör sahipleri de kullanmak için müracaaat ediyorlar. Bu tarife oldukça avantajlı olup, faturalı hat sahiplerine aylık olarak 1 gb internet kazandırıyor. Faturasız hat sahipleri 2 gb ücretsiz internet kazandığı gibi, 1000 dakika konuşma yanında hediye olarak veriliyor. Siz de bu renkli internet uygulamasına hemen abone olun ve bedava internetinizi kazanmaya başlayın.

BEDAVA İNTERNET KAZANMA YOLLARI

Maalesef ne yazık ki internet web sayfaları üzerinden bedava internet kazanımı mümkün değildir.

Sadece ama sadece operatörlerin belirlemekte olmuş olduğu kampanya ve de hediyeler sonucu ile bedava internet kazanma hakkı şansı elde etmiş olmakta oluyorsunuz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANMA

Vodafone yanım da uygulaması ile hediye çarkı ile haftada bir kez şansınızı deneyebilir belki de bedava internet kazanabilirsiniz. Ve yahut da vodafone faturanızı e faturya geçirmeniz halinde size hediye kapsamı dahilinde 1 GB bedava hediye internet göndermeleri söz konusu olacakatır.

Bunlarn yanı sıra vodafone operatörüne bir arkadaşınızın geçmesini sağlayarak bedava internet kazanabilmekte olup bu kampanyadan da dilediğiniz ve de istediğiniz şekil de yararlanabilmekte olmuş oluyorsunuz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAZANMA

Turkcell de internet kampanyaları aslında çok kolay bir şekil de olmakta iken bunun yanış ıra da birebir bedava internet hakkı kazanmanızı sağlıyor. Mesela reklam izleyerek ve yahut da bu reklamları geçip, reklamlara tıklayarak bedava internet kazanma şansı elde etmiş oluyorsunuz demektir.

Ayrıca bunun yanı sıra yine bir arkadaş ortamınız ile grup kurarsanız hem ücretsiz bedava konuşma hem de bedava internet kazanma şansını elde etmiş olmakta oluyorsunuz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAZANMA YÖNTEMLERİ

Türk Telekom operatörlüğünde bedava internet kampanyası yirmi altı yaş altında bulunmakta olan gençler için olmakta olup aslında birden fazla da bedava internet seçeneği sunmakta olmaktadır.

Mesela bunlardan en bilindik ve de en yaygın bedava internet kazanma şansı tambu uygulaması ile sayesindedir.

BİMCELL BEDAVA İNTERNET

Bimcell operatörü bedava internet kampanyası aslında çok olmakta ve de baya yaygındır. Ama fakat bimcell operatörünü herkes kullanmamakta olduğu için bu operatör ne yazık ki pek tercih edilmemekte oluyor.

Her ne kadar da bimcell operatörü internet daha doğrusu bedava internet bakımından zengin olmuş olsa da mamafih pek tercih edilmiyor.

BEDAVA İNTERNET BAŞKA NASIL KAZANILIR?

Bedava internet kazanmanın başka yolu maalesef ne yazık ki operatörlerin yapmış olmakta olduğu kampanyaları takip ederek oluyor.

Fakat aslında sizi seven arkadaşlarınızdan bunu açık bir şekil de söyleyerek ifade edin. Dostlarınız göndersin. Elbet bir gün siz de onlara yardım etmiş olursunuz. Ya da eğer ders amaçlı bedava internet arıyor iseniz devlet 5 GB bedava internet veriyor. üstelik hangi tür öğrenim de olursanız olun başvuru yapabiliyorsunuz.

Mesaj Bırakabilirsiniz