Turkcell faturalı faturasız hat bedava internet nasıl kazanılır? 2024

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte telefonlardan internet kullanımı oldukça artmış durumdadır. Birçok işimizi akıllı telefonlardan halledebiliyoruz. Bunun için günlük olarak çoğu zaman çok fazla internet kullanmamız gerekebilir. Örneğin günümüzde okullarım yarı zamanlı açılması ile birlikte online eğitim programları oldukça yoğunlaşmış durumdadır. Bu nedenle internetin hayatımızdaki yeri de oldukça büyük bir durumda.

Online eğitimler için ya da başka herhangi bir iş için internet kullanımları çok fazla olabiliyor. Bunun için çoğu zaman operatörlerimizden ek ücret karşılığı ek paketler talep edebiliyoruz. Bunların haricinde birçok operatör artık bedava internet kazanma fırsatları da sunuyor.

Turkcell de çoğu zaman bedava internet kazanma fırsatları elde edebilirsiniz. Özellikle faturasız hat sahipleri için günümüzde birçok avantajlı internet paketleri bulunuyor aynı zamanda hediye internet paketleri de alma şansı elde ediyorsunuz.

Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanyada en az iki en fazla beş kişilik bir ekip kurmanız gerekiyor. Örneğin bir arkadaş grubunuz bulunuyor ve bu arkadaş gruplarınız ile çok fazla konuşuyorsunuz ve sürekli internet üzerinden mesajlaşıyorsunuz. Böyle durumlarda kendi ekibinizi kurduğunuzda ekip içerisinde görüşmeleriniz ücretsiz oluyor.

Aynı zamanda aylık 1GB bedava internet kazanıyorsunuz. Böylece hem arkadaşlarınız ile doya doya konuşmuş oluyorsunuz hem de kendi paketinizden kullanmadan bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Özellikle gençlerin çok fazla rağbet gösterdiği bu imkan günümüzde çok fazla kullanılıyor.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell kendi abonelerine özel bir şekilde bazı internet siteleri ile anlaşarak bu şekilde bir uygulama geliştirmiş durumda. Bazı internet sitelerinde Turkcell şansa reklam resmine tıkladığınızda karşınıza altı adet emocan çıkıyor. Bunlardan birisine tıkladığınızda ve 1 ve 2 GB internet paketi kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Şansa reklam kampanyası yılsonuna kadar düzenlenmiş olan bir kampanyadır. Faturasız hat sahipleri de bu kampanyadan yararlanabilir. Her abone haftada bir kez bu kampanyadan yararlanabilir. Bu şekilde anlaşmalı olan sitelerde işlem yaparak bedava internet kazanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Dijital Bedava 2 GB Paketi Kampanyası

Dijital uygulamalar birçok alanda hayatımızda karşımıza çıkıyor. Turkcell de dijital uygulamasını akıllı cihazınıza indiren ve hesabına giren kullanıcıların kredi kartı ya da banka kartı ile herhangi bir uygulamayı satın alması halinde 2 gb bedava internet hediye ediyor. Özellikle faturasız hat kullanıcılarına özel olan bu kampanya da oldukça ilgi gören bir kampanya halini aldı.

Bedava internet kazanmak için dijital uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Ay sonuna kadar kazandığınız internet paketinizi kullanabilirsiniz. Ay sonunda kullanmadığınız paketler siliniyor ve tekrar hediye kazanabilmeniz için farklı bir uygulama satın almanız gerekiyor. Özellikle dijital uygulamaları çok fazla tercih eden ve dijital mağazaları kullanan kullanıcılar için avantajlı olan bir kampanya diyebiliriz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Bizce bedava internet kampanyası bayanlara özel bir kampanyadır. Faturasız hat sahibi bayanlar dijital uygulamalardan bizce uygulamasını indirdiklerinde her gün bu platformu ziyaret ederek kupon biriktirebilirler. Böylece bu kuponlar ile hediye internet kazanma imkanı elde ederler.

Bizce platformu bayanlara özel bir platform olduğundan burada özellikle merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgi edinirken de bedava internet kazanabilirsiniz. Her gün bu uygulamayı ziyaret etmeniz yeterli oluyor. Kuponlar karşılığında kazanacağınız GB aşağıdadır.

  • 15 kupon günlük 2 GB
  • 30 kupon 3 günlük 3 GB
  • 45 kupon günlük 5 GB
  • 60 kupon haftalık 2 GB

Bu kuponlar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük tek kupon kazanabilirsiniz ve uygulamayı telefondan kaldırmadığınız sürece her gün kupon kazanma imkanı elde edebilirsiniz.

Hediye Havuzu 1 GB ve 5 GB Kampanyası

Turkcell dijital uygulamasında hediye havuzu bölümünde tüm abonelerine özel hediye internet kazanma imkanı sunuyor. Hediye havuza giriş yaptığınızda 1 GB İnternet paketiniz hattınıza yükleniyor. Bu interneti isterseniz kendiniz kullanabilir isterseniz başka bir arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Hediye havuzunda 5 GB ‘a kadar hediye internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Dilerseniz her gün bu havuza girerek hediye paketinizi kazanabilirsiniz. İnternet kulanım durumuna göre hediye havuzunda internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kazanma Kampanyası

Turkcell faturasız hattı bulunan ve herhangi bir taahhütü olmayan müşterilerine taahhüt vermesi halinde 2 GB internet kullandırıyor. Bunun için 12 ay kalma sözü vermeniz gerekiyor. Bu sözü vermeniz halinde her 2 GB bedava internet kazanmış olursunuz.

Bedava internetlerinizi kullanmadığınızda her ayın sonunda silinir ve bir sonraki aya devretmez bu nedenle paketleri bitirmeniz daha avantajlı olur. Bu kampanya özellikle faturasız hat sahibi müşteriler için daha avantajlı olmaktadır. Faturasız hattan faturalı hatta geçmek isteyen müşteriler için de farklı kampanyalar düzenlenebilmektedir.

Turkcell Rahat Haydi Gel Kampanyası

Bu kampanyadan yeni Turkcell kullanıcıları yararlanabilmektedir. Sisteme ilk giren kullanıcılara verilen hediye internet paketlerini içermektedir. Başka bir operatörden numarasını taşıyan kişiler de aynı şekilde kampanyadan yararlanabilirler.

Faturasız hat müşterileri ilk defa Turkcell abonesi iseler bu durumda her ay 1 GB internet kazanmaktadırlar. Aynı şekilde faturalı hattan faturasız hatta numarasını geçiren aboneler de bu kampanyadan yararlanabilmektedirler.

Salla Kazan Uygulaması

Bu kampanya aslında hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Dijital uygulamayı indirdiğinizde ve bu uygulamaya girdiğinizde salla kazan bölümüne girerseniz cep telefonunuzu salladığınızda haftalık hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyelerin büyük bir çoğunluğu bedava internet kampanyalarıdır. Salla kazan özellikle faturasız hat müşterilerinin tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir.

Faturalı hatlarda genellikle internet paketleri zaten çok yüksek tutuluyor ve bu da kullanıcılara yetiyor ama faturasız hat kullanan kişiler bedava internet paketlerini daha sıklıkla kullanıyorlar çünkü faturasız hatta kullandıkları kadar ödüyorlar. Bu da internetin daha çok ve daha pahalı kullanımı demek oluyor.

Her gole 100 MB Kampanyası

Yine faturasız at sahiplerinin çok fazla kullanmış olduğu bu uygulamada gol başına 100 mb kazanabiliyorsunuz. Haftalık olan maçlarda seçtiğiniz takım ya da takımların gol atması halında her gole 100 mb kazanıyorsunuz.

Takımınız gol atmasa bile çoğu zaman sistem hediye paketi hattınıza yüklüyor. Bu nedenle özellikle süper lig takımlarının olduğu maçlarda çok fazla internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu uygulama için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra belirlediğiniz takımları takip ederek o takımların gol atması halinde bedava internet kazanıyorsunuz. Birçok ligde takım seçme şansınız bulunuyor. Eğer futboldan ve takımlardan anlıyorsunuz çok fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Bu uygulama aslında bütün aboneleri kapsasa da yine faturasız hat müşterilerinin ilgi gösterdiği bir kampanya haline dönüştü.

Uygulama her pazartesi yenilenmektedir. Yani hediye olarak kazandığınız internetleri bir sonraki pazartesi gününe kadar kullanmanız gerekiyor. Aksi halde siliniyor. Yani her maçta üzerine yeni eklenen bir hediyeniz olmuyor. Sadece pazartesi gününe kadar olan maçlarda eklenen internetleri kullanma hakkınız bulunuyor.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz