VK Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Vk uygulamalarından ya da web tarayıcınızdan uygulamanın silinmesi için yapılabilecek işlemler özet şeklinde aşağıda anlatılmıştır. Yazıdan yardım alarak hesabınızı hem pratik hem de güvenilir şekilde silebilirsiniz.

indir 1

VK HESABI SİLME ADIMLARI

  1. https://vk.com/login?u=2&to=/settings?act=deactivate linkine basınız.
  2. Daha sonra uygulama sizden hesaba giriş yapabilmeniz için bir e posta adresi ve şifre isteyecektir. Vk kullanıcı adınızı ve şifrenizi gerekli kısımlara yazınız.
  3. Ana sayfada yer alan sağ üstteki isim üzerine basınız.
  4. Basılma sonrasında karşınıza çıkan pencere üzerinden “Ayarlar” sekmesine tıklayınız.
  5. Genel Ayarlar kısmında sayfanın en altında “Sayfanızı buradan silebilirsiniz” kısmı çıkacaktır. “Buradan” kelimesinin üzerine basınız.
  6. Ardından sizlere hesabınızı neden silmek istediğiniz ile ilgili bir soru yöneltilecektir. Soruya hesabınızı silme nedeninizi açıklayınız. Bu alanın doldurulması zorunlu değildir. Ancak VK veri tabanına kaydolması açısından doldurulması önerilmektedir.
  7. Uygulama ile ilgili sizi rahatsız eden bir durum var ise bir üst maddede belirtiniz.
  8. Sebebi yazdıktan sonra “Profili sil” sekmesine basınız.
  9. En son işlemde karşınıza çıkan yeni ekranda hesabın silinmesi ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler arasında hesabın silinmesi için 210 gün gerektiği de bulunmaktadır. Dolayısı ile hesabına yeniden giriş yapmak isteyen kişilerin 210 günlük bir müddeti vardır. Tekrar giriş yapılmaz ise hesap kalıcı olarak silinecektir.
  10. Hesabın silinmesinin ardından içerisinde tüm veriler de silinecektir.

VK TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Vk hesabının silinmesi için telefon üzerinden yararlanılabilecek link aşağıda yer almaktadır. İster telefonunuzdaki tarayıcınızı kullanarak isterseniz de bilgisayarınızdaki tarayıcınız üzerinden Vk hesabınızı kolay bir şekilde silebilirsiniz. Hesabınızın silinmesi için yukarda anlatılan adımlardan yararlanmanız da mümkündür.

Vk telefondan hesap silme linki https://vk.com/login?u=2&to=/settings?act=deactivate olup link sayesinde hesabınızı dakikalar içerisinde silmeniz mümkündür.

Mesaj Bırakabilirsiniz