Watsons Bayilik Alma Şartları: Bayiliği nasıl alınır? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Kişisel bakım ve güzellik ürünlerinin satışını yapmak isteyen kişiler sektörün önemli isimlerinden birisi olan Watsons ile çalışmak istiyorlar. Bu durum içerisinde olan pek çok yatırımcı var. Gratis ile birlikte bu alanın en popüler markası olan Watsons’dan bayilik almak isteyen pek çok kişi bulunmakta. Bu nedenle biz de sizler için Watsons bayilik veriyor mu ? Watsons’dan bayilik alınır mı araştırdık. Makalemizden Watsons hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz.

Watsons Tarihçe

watsons tarihçe

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan ünlü kozmetik perakendecisi Watson Group şu an 25 farklı pazarda müşterilerinin güzellik ve kozmetik ürünleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 178 yıllık tecrübesi ile Asya ve Avrupa’nın en büyük perakende kozmetikçilerinden birisi olmayı başaran Watsons ülkemizde de mağazacılık faaliyetlerini yürütmektedir.

Gratis ile birlikte Türkiye pazarının büyük bir bölümünü elinde tutan Watsons, Türkiye’de 100’e yakın il/ilçede hizmet veriyor. Türkiye’deki mağazalarında 3000’den fazla personel istihdam eden Watsons bu sayede Türk ekonomisine de büyük katkılar sağlıyor.

Watsons Bayilik Veriyor Mu?

watsons bayilik veriyor mu

Kozmetik mağazası açmayı planlayan girişimcilerin en çok merak ettiği konuların başında Watsons bayilik veriyor mu geliyor. Yeni bir iş kurarken arkasında Watsons gibi kaliteli bir perakende markasının desteğini almak isteyen kişiler bizlere de Watsons şirket yetkililerine de bayilik – franchise hakkında mesajlar gönderiyorlar.

Onlar için yaptığımız araştırma sonucunda Watsons’ın bayilik vermediğini tespit ettik. Türkiye’deki Watsons mağazalarının tamamı şirketin kendisi tarafından kiralanıp/kuruluyor. Dışarıya bayilik vermeyen Watsons firması bu politika ile birlikte mağazaların kalitesini yüksek seviyede tutmayı hedefliyor.

Mesaj Sayısı(10)

 1. Duygu Delikaya
  • Kürşat
  • Ayşen koç
 2. Kürşat
  • Efsane HİŞMİOĞULLARI
   • Hülya
 3. Gülfem
 4. Pınar
 5. Pınar Çetinbaş

Mesaj Bırakabilirsiniz