Decathlon franchise bedeli 2024! Bayilik şartları neler? Bayilik veriyor mu?

Decathlon spor mağazası Fransa kökenli bir kuruluştur. Firmanın faaliyetleri ülkemizde 2006’da başlamıştır. Firma 2009 yılında İstanbul’da 2 adet genel merkez kurmuştur. 2010’da ise firma ilk mağazasını Ankara Kentpark’ta açmıştır. İkinci mağazasını aynı yıl İstanbul’da Forum İstanbul AVM’de açmıştır. 2012 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. 2013 yılında ise internet mağazasını açarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmiştir. 2013 yılında Samsun ve Adana’da toplamda 6 mağaza açılışı yapışmıştır. 2015 yılında hissedarlık sistemini açan firma 2016 yılında Great Place To Work ödülünü alarak Türkiye’nin en iyi 2. İşvereni ödülüne layık görülmüştür.

Decathlon bayiliği hakkında son zamanlarda araştırma yapan yatırımcılar ne yazık ki firmanın bayilik vermediği bilgisine ulaşmaktadır. Firma bayilik vermemesinin nedeni olarak kalite anlayışının ve markalarının zedelenmemesi olarak göstermektedir. Firma bayilik sistemi ile kalite anlayışlarında zedelenmeler meydana gelebileceğine inanmaktadır. Bu sebeple bayilik hizmeti sunmamaktadır. Ülkemize ilk girdiği günden bugüne kadar firma bayilik ve Franchise hizmeti vermemektedir.

Deichmann Bayilik Şartları, Ücretleri

Decathlon Bayilik Şartları Nelerdir?

Decathlon bayiliği şartları hakkında araştırma yapanlar firmanın bayilik vermemesi üzerine herhangi bir şart bilgisine ulaşamamaktadır. Firma marka kalitesinde oluşabilecek sorunların önüne geçmek adına bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. Firmanın ürün çeşitliliği ve herkes tarafından uzun yıllardır beğenilen hizmet anlayışı sebebi ile büyük mağazalara ihtiyaç duymaktadır. Yatırımcılar firmadan bayilik alamazken firmaya dükkanlarını kiralayabilir. Kiralık dükkânı bulunan kişiler firma ile iletişime geçerek gerekli formları ve dükkân bilgilerini doldurarak başvuru yapabilmektedir. Firma yetkilileri dünya çapında en çok bilinen spor mağazasının konumlarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Firmanın birtakım kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterleri sağlayan kişiler firmaya dükkanlarını kiraya verebilir. Firma müşterilerinin kolayca mağazaları ziyaret edebilmeleri için en işlek cadde ve mahallerde açılışlarını yapmaktadır.

Dominos Bayilik Şartları, Ücretleri

Decathlon Franchise Bedeli Ne Kadar?

decathlon franchise basvurusu

Firmanın Franchise hizmeti bulunmadığı için Franchise bedeli olarak 100.000 TL veya 400.000 TL başlangıç maliyetli gereklidir gibi cümleler kurmak doğru olmayacaktır. Yatırımcılar dünya çapında en popüler spor mağazasının Franchise’ını almak için yetkili kimseler ile görüşme sağlamış olsa da firma bu sisteme şimdilik sıcak bakmamaktadır.

Firmanın diğer ülkelerde ve Türkiye’de birçok kişi tarafından sevilen bir mağaza olması yatırımcılar için önemli bir kriter olarak göze çarpmaktadır. Bu sebeple firmadan Franchise almak isteyen kişiler firmanın tüm gelişmelerini yakından takip etmektedir. Firmanın2024yılında Franchise hizmeti verip vermeyeceği merak konusu olurken, yatırımcılar dört gözle firmadan gelecek açıklamaları beklemektedir.

E-Bebek Bayilik Şartları, Ücretleri

Decathlon Bayiliği Nasıl Alınır?

Decathlon bayiliği almak için müşteri hizmetleri ve firma yetkilileri ile iletişime geçilse de ne yazık ki firmadan bayilik alınamamaktadır. Firma uzun yıllardır değişmeyen kalite anlayışının bozulmasını istemediği için yatırımcılara bayilik vermemektedir. Firmanın bayilik sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Decathlon sitesi üzerinden firmanın resmî web sayfasını ziyaret edebilir. Ayrıca firma yetkilileri ile bayilik hizmetleri hakkında telefon ile görüşmek isteyen yatırımcılar 0850 532 33 22 numaralı hattı arayabilir.

H&M Bayilik Şartları, Ücretleri

Decathlon’un Kaç Tane Bayisi Var?

decathlon bayi sayisi

Decathlon bayi sayısı ülkemizde son zamanlarda artış göstererek 29’a ulaşmıştır. Dünya çapında 1031 mağaza ile hizmet veren spor mağazası müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kaliteli ürünleri ve ayrıcalıklı fiyatları ile karşılamaktadır. Firmanın bayilerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Hızla büyümeye devam eden spor mağazası dünya çapında spor severlerin ilgiyle ziyaret ettiği mağazalardan olmaktadır.

Hacı Şerif Bayilik Şartları, Ücretleri

Decathlon Bayilerinin Çalışma Saatleri

Spor mağazasının çalışma saatleri bölgesel olarak değişkenlik gösterebilir. Firma AVM içerisinde bulunmasına göre saatlerinde birtakım oynamalar yaşanabilir. Spor mağazası ülkemizde genel olarak hafta içleri sabah 10:00 ile akşam 21:00 saatlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Resmî tatil ve özel günlerde çalışma saatlerinde farklılık yaşanabilir.

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim

Decathlon müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 532 33 22 numaralı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Müşteriler pazartesi ve cuma günleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerinden destek alabilir. Ayrıca cumartesi günü ise sabah 10:00 akşam 18:00 arasında müşteri hizmetleri istek ve görüşleri dinlemek için çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca firmanın resmî tatillerde öğlen 12:00 ile akşam 19:00’da mesaileri devam etmektedir. Firmaya ayrıca musterihizmetleri@decathlon.com adresinden de ulaşılabilir.

One Response

  1. abdulcebbar nişo

Mesaj Bırakabilirsiniz