Rossmann Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Rossmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Rossmann 1972 yılında Almanya’da kurulmuş olup kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri satışını yapan bir mağazadır. Mağaza, Almanya başta olmak üzeri Avrupa ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye başta olmak üzere Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk gibi ülkelerde müşterilerine hizmet vermektedir.

Rossmann bayiliği alarak kişisel bakım ürünleri, kozmetik, temizlik ürünleri, küçük ev aletleri, bijuteri ve sağlıklı yaşam ürünleri satışı yapılabilir. Firma ayrıca kendi ürünlerinin de satışını yaparak kaliteli ve doğa dostu ürünler üretmektedir.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Rossmann Bayilik Şartları Nelerdir?

Firma ülkemizde 2009 yılında beri faaliyet göstermektedir. Firma ülkemizde bayilik vermediği için Rossmann bayiliği şartları hakkında araştırma yapan kişiler elle tutulur bir bilgi bulamamaktadır.

Yakın zamanda ülkemizde bayilik verip vermeyeceği belli olmayan firmanın yetkilileri ile iletişime geçilip bayilik hakkında detaylı bilgilendirme istenebilir. Firmanın bayiliğini yapmak isteyen kişiler firmanın bayilik prosedürleri hakkında vereceği kararları firmanın faaliyetlerini inceleyerek gözlemleyebilir.

Şok Bayilik Şartları, Ücreti

2024 Rossmann Franchise Bedeli Ne Kadar?

rossmann franchise sartlari

Firmanın ülkemizde Franchise hizmeti bulunmamaktadır. Bu sebeple 150.000 TL veya 200.000 TL gibi rakamlar telaffuz etmek yanlış olur. Firma son zamanlarda yaptığı çalışmalar ile ülkemizde Franchise hizmeti verip vermeyeceği merak konusu olmaktadır.

Birçok kişi köklü firmanın Franchise hizmetlerinden faydalanmak istemektedir. Bu sebeple firmanın Franchise hizmetinin olup olmadığını merak etmektedir. Firmanın Türkiye web sitesinde de geçtiği üzere Bayilik/Franchise hizmetleri bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyenler firmanın yetkilileri ile görüşerek ülkemizde ne zaman Franchise hizmetine geçeceği hakkında bilgi temin edebilir.

Takıştır Bayilik Şartları, Ücreti

Rossmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Rossmann bayiliği almak için birçok kişi firma yetkilileri ile görüşme sağlamaktadır. Firmanın Türkiye sayfasında da geçtiği üzere ülkemizde bayilik hizmeti bulunmamaktadır. Bayilik hakkında detaylı bilgi öğrenmek isteyen yatırımcılar https://www.rossmann.com.tr/ web sitesi üzerinden sorularına cevap arayabilir.

Ülkemizde ne zaman bayilik vereceğinin belli olmadığı köklü firmanın iletişim bilgileri ile gerekli bilgiler sorgulanabilir. Yatırımcılar (+90) 212 465 64 63 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya info@rossmann.com.tr mail adresine e-posta atarak merak ettiklerini öğrenebilir.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Ücreti

Rossmann’in Kaç Tane Bayisi Var?

rossmann bayi sayisi

Rossmann bayi sayısı ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Günümüzde Türkiye’de toplamda 66 adet mağazası bulunan firmanın dünya genelinde 3500’ü aşkın şubesi bulunmaktadır. Her geçen gün mağaza sayısını arttıran firma, yatırımcılar tarafından ilgi görmektedir. Firma bayilerini belirlerken işlek bir mevkide olmasına büyük bir özen göstermektedir. Bu yüzden firmanın bayileri herkesin kolayca ulaşabileceği lokasyonlarda konumlandırılmıştır.

Firmanın mağazalarında 42 markasının satışı yapılmaktadır. Kendi ürünlerinin satışının da yapıldığı kişisel bakım mağazası yediden yetmişe birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmanın mağazaları genel olarak hep aynı kategoride ürünlerin satışını yapmaktadır. Her mağazada firmanın kendi ürünleri ile dünyaca ünlü markaların satışı yapılmaktadır. Mağazalarda; kişisel bakım, temizlik, spor ürünleri, sağlıklı yaşam, makyaj ve anne/bebek ürünleri gibi birçok ürüne yer verilmektedir.

Tek Balık Bayilik Şartları, Ücreti

Rossmann Bayilerinin Çalışma Saatleri

Köklü firmanın ülkemizde çalışma saatleri sabah 9.00 ile akşam 21.30 saatleri arasındadır. Bu saatler AVM mağazalarında farklılık gösterebilir. AVM açılış saatlerine göre firma mağazalarının başlangıcı değişebilir.

Rossmann bayileri hafta sonu sabah 10.00 ile akşam 21.30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Firmanın özel günler ve resmî tatillerde çalışma saatleri bayiliklere göre değişkenlik gösterebilir. Mağazaların bulundukları semtlere göre değişen çalışma saatleri Rossmann web sitesi üzerinden sorgulanabilir. Tüm bölgelerin adresleri, hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri ile iletişim bilgileri mevcuttur.

Rossmann Müşteri Hizmetleri İletişim

Rossmann müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 259 77 66 numaralı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 09:00- 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerinin hafta sonu mesai yapmamaktadır. Ayrıca müşteriler edestek@rossmann.com.tr e-posta adresi sayesinde mail yoluyla firma müşteri hizmetlerine ulaşabilir.

Firmanın genel müdürlüğü ile iletişime geçmek için (+90) 212 465 64 63 numaralı hat aranabilir. Ayrıca info@rossmann.com.tr mail adresi üzerinden e-posta atılarak genel merkez müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişime geçilebilir. Firmanın genel müdürlüğünü bizzat ziyaret etmek isteyen kişiler İstanbul’da bulunan merkez ofise gitmelidir. Merkez ofisin adres bilgileri; Acıbadem Mah. Dinlenç Cad. Ayar Apt. No: 8/16 Kadıköy – İstanbul / TÜRKİYE olarak kişilere gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

Mesaj Sayısı(5)

  1. VOLKAN VAPUR
    • Ali bayutku
  2. Mehmet MENTES
  3. Şerif’e Esin Güven
  4. Servet Şenbahar

Mesaj Bırakabilirsiniz