Flormar Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Flormar Bayilik Alma Şartları

Flormar 2008 yılından bu yana başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Her 4 günde 1 yeni bir Flormar mağazası açılmaktadır. Kozmetik sektörünün en güçlü markalarından olan Flormar, erişebilir fiyatlardan yüksek kaliteli kozmetik ürünler sunmaktadır. Kadınların en yakın arkadaşı Flormar oluyor.

Flormar bayiliği alarak bu güçlü markanın bayisi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Cilt bakımından kozmetik ürünlere kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan markanın potansiyel müşterileri çok fazladır. Bu nedenle markanın 700’den fazla bayisi bulunmaktadır.

flormar dukkan bayilik

Flormar Bayilik Şartları Nelerdir?

Flormar bayiliği şartları sağlandıktan sonra başvuru yapılarak 110 farklı ülkede faaliyet gösteren markanın bir parçası olunabilir. Bütün dünya kadınlarına hizmet eden bir marka olmak için aşağıdaki şartların sağlanması gerekir:

  • Flormar konsepti bayilik almak isteyen kişi tarafından seçilmelidir.
  • Konsepte uygun metre kare sağlanmalıdır.
  • AVM içi gibi yayaların ve araçların yoğun bulunduğu yer tercih edilmelidir.
  • Yatırım bedeli karşılanmalıdır.
  • Gerekli eğitimler tamamlanmalıdır.
  • Başarı hırsına sahip olunmalıdır.

2020 Flormar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Flormar bayisi olmak için ilk aşamada verilmesi gereken ücret bedeli mağaza konseptine göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte ortalama ödenecek ücret 350 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu ücrete ek olarak bayi olduğunuz zaman ödemeniz gereken farklı ücretler de olacaktır. Maddi hesaplamaları en başından yaparak başvurunuzu tamamlamanız önerilmektedir.

Flormar Bayiliği Nasıl Alınır?

Flormar bayiliği almak için telefonlarınızdan 0 850 333 0 319 numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz iletişim formunu resmi internet adresi üzerinden doldurarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu iki kere kontrol etmenizde fayda var. Ardından gönder butonuna basarak başvuru formunu ilgili kişilere iletebilirsiniz. Size mutlaka verdiğiniz iletişim adresinden dönüş yapılacaktır.

Flormar’ın Kaç Tane Bayisi Var?

Flormar bayi sayısı bütün dünya çapında 700’e ulaşmıştır. Standart konsept mağazalar dışında 950 adet de farklı konseptlerde Flormar mağazaları bulunmaktadır. Bayilik başvurunuzu yaparak bu mağazalardan biri olabilirsiniz. Flormar sayesinde kısa yoldan yüksek kazanç elde etmenin keyfini sürmenizin vakti geldi. Gerekli şartları yerine getirerek başvurunuzu yapın, siz de bir dünya markasının gücünü arkanıza alarak iş yapmanın kolaylığını yaşayın.

Flormar Müşteri Hizmetleri İletişim

Flormar müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 333 0 319’dur. Flormar çağrı merkezi üzerinden bayilik hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi de mağazaya iletebilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz