Halk ekmek bayilik ücreti 2023! Bayiliği nasıl alınır, nasıl açılır?

Büyükşehir belediyeleri tarafından başlatılan Halk Ekmek projesi bir çok girişimci için fırsata dönüşmüş durumda. Belediyelerce açılmasının amacı vatandaşın ucuza ekmek almasını sağlamak olan Halk Ekmek büfeleri, girişimcilere de büyük bir kazanç kapısı oluyor. Ekmeğin her gün tüketilen ve sık sık yenisi satın alınan bir ürün olması nedeniyle bol bol satış yapabileceğiniz bu sektör oldukça karlıdır. Halk Ekmek bayilik  alarak siz de ekmek satış büfenizi işletme hakkına sahipsiniz. Yazımızın içeriğinde Ankara ve İstanbul’da nasıl Halk Ekmek bayilik alınır, şartları nelerdir anlatıyoruz.

İstanbul Halk Ekmek Bayilik Başvurusunda Bulunma

İstanbul halk ekmek bayilik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Halk Ekmek büfeleri İstanbul’un bir çok noktasında bulunmakta. İstanbul halkının ucuz fiyatlar ile taze ve sağlıklı ekmek tüketebilmesini amaçlayan bu oluşum bayilik vererek yeni büfeler açmaktadır. Yeterli sermayeye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekmek bayiliği almak istiyorsanız İHE A.Ş. İşletme Müdürlüğü’ne ulaşıp büfe işletmeciliğine talip olduğunuzu belirtmelisiniz.

Bunun için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. İHE’ye ait olan bu adreslere bizzat giderek halk ekmek bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz;

Sultangazi Cebeci İşletme Müdürlüğü 0212 476 00 90 / 199 dahili
Edirnekapı İşletme Müdürlüğü 0212 635 20 81 / 666 dahili
Kartal Cevizli İşletme Müdürlüğü 0216 441 24 30 / 448 dahili

Ankara Halk Ekmek 2022 Bayilik Şartları neler?

Ankara Halk ekmek bayilik

Ankara’da Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Halk Ekmek büfeleri 1994 yılından beri hizmet veriyor. Günlük olarak 220 bin adet ekmek üreterek Ankara halkının ekmek ihtiyacını karşılayan Halk Ekmek büfeleri yoğun talep görüyor. Ankara ilimizde halk ekmek bayilik alarak kendi büfenizi açmak için fabrikanın Evrak Birimine uğramanız ve bizzat başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Evrak Biriminde size verilecek bayi başvuru formunu doldurmanız ve sizden istenen belgeleri yetkililere sunmanız gerekiyor.

Ankara Halk Ekmek bayilik almak için hazırlamanız gereken evraklar aşağıdadır;

  • Muhtardan alınmış ikametgah belgesi
  • Resimli nüfus cüzdanı örneği
  • Savcılık belgesi
  • Yapılacak senet işlemine kefil olması için 657’ye tabii olan bir memur kefil bulunmalıdır.
  • Kefilin memuriyet belgesi ve kendisi
  • Büfe kullanım ücreti olarak 750 TL ödenmeli
  • Her kasa için 20 TL depozito ücreti
  • Sözleşmenin sonrasında Vergi Levhası getirilmelidir.

Yukarıdaki evrakları ve ücretleri 3 gün içerisinde hazırlayıp Ankara Halk Ekmek’in Evrak Birimine ulaştırmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra bayilik alabilirsiniz. Halk Ekmek bayilik ücreti oldukça düşüktür. Sizi zorlayacak bir yatırım bedeli yoktur.

Eğer iyi bir konumda büfe açılışı yaparsanız halk ekmek bayiliği alarak karlı bir işe sahip olabilirsiniz.

One Response

  1. orhan parlayan

Mesaj Bırakabilirsiniz